Sprawdziliśmy wszystko, rozrząd, pompowtryski siemensa dostały nowe uszczelki, vaccum pompa wstawiona regenerowana, pompa paliwa elegancko podawała paliwo i nadal był problem. Okazało się panowie coś ciekawszego. Od ponad roku klapka w EGR która się otwierała i zamykała odpadła po prostu odpadła i auto gasło przez to że się dusiło spalinami. EGR został zaślepiony i auto panowie teraz wgniata w fotel, jest inna moc całkowicie jak inne auto, trubina ładnie wstaje od 1800 rpm, spalanie spadło o 1-2 litry. inny samochód. dziękuje wam za wszelkie sugestie