Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. DivaynEays odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FAG, ewentualnie SNR
  2. to juz kwestia jak program jest zrobiony, jesli fazator byl wykorzystany to mozesz odczuc roznice, jesli nie byl to jeden pies.
  3. w sofcie mozna wymusic wczesniejsze otwieranie termostatu
  4. rwij rwij, znajac zycie popekany leb lub/i pozapadane gniazda.
  5. mozna jak najbardziej. W serii fazator to tylko ekologia, przy modach mozna go wykorzystac.
  6. w miare spoko sa aczkolwiek aktualnie uwazam, ze regum wychodzi najkorzystniej jesli chodzi o stosunek cena/jakosc
  7. musialbys obnizyc auto i zmienic opone na 225/35
  8. jaka szerokosc felgi?
  9. w filtrze, od strony zbiornika jest powrot, tam wpinasz sie przewodem
  10. Masz jeszcze cierpliwosc sie z tym pier*olic? Wstaw listwe z AWT, pociagnij przewod powrotny z listwy, kup zwykly filtr i masz spokoj z tym gownem do zezlomowania auta, koszta zblizone do kosztu oryginalnego filtra.
  11. DivaynEays odpowiedział(a) na Vacosq temat w 1.8T
    na 220 potrzebujesz zmienic turbo (nie ma sensu wyjeba k03s kupowac, po prostu idz w hybryde), drugi IC p&p bedzie tylko z bexa, przy 2.0tfsi trzeba troche poprawic rury + dorobic wejscie na DV, do tego wtryski 360-380cc(saab badz s3).
  12. no a po co wymieniac wtedy nowe na nowe?
  13. Wepnij sie trojniczkiem w juz istniejacy krociec w kolektorze ssacym, a dostac sie najprosciej wraz z wiazka przewodow z puszki ECU
  14. DivaynEays odpowiedział(a) na gerberisimo temat w 1.8T
    zse051, aczkolwiek pomysl o wymianie wszystkich, zamiast sztukowac.
  15. to jest numer lapy, nie poduszki.
  16. nie pamietam kto, ale ATE nie produkuje ani tarcz, ani klockow - oni tylko pakuja i narzucaja marze.
  17. cos nowego poza tym co gdzies tu na forum bylo opisane?
  18. 2 poduszki silnika + odboj + jedna pod skrzynia.
  19. moze to po prostu kwestia nowego klocka, tarczy i ewentualnie odwiezonego zacisku
  20. seryjne 1BE (lub ich odpowiedniki) tak, nadaja sie, choc lepiej bedzie do dzialac z 1bv/1bd
  21. DivaynEays odpowiedział(a) na fukilas temat w 1.8T
    bedzie pasowac.
  22. szerokosc felgi nie ma wplywu na obwod kola, poza tym 2% przy standardowym rozmiarze opony to 4cm na obwodzie
  23. tylko obwod kola sie liczy w odniesieniu do napedu.
  24. tak, pasuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.