-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Hej jestem po takim zabiegu ponad 3 lata aktualnie 340hp i dosłownie nic się nie dzieje także śmiało rób najważniejsze aby wszystko było z jednego samochodu tak jest najlepiej
-
-
Biegi ciężko wchodzą b6 1.8t quattro
Witam mam taki problem jakiś czas temu zrobiłem swap quattro w mojej b6 1.8t wszystko było pięknie po jakiś 2,3 tygodniach zaczęły mi ciężko wchodzić biegi na ciepłym na zimnym lux zaczolem drążyć temat uzupełniłem olej ale nic to nie dało po jakimś czasie znalazłem na forum temat o identycznym problemie kropka w kropkę takie same objawy okazało się że to docisk więc zrobiłem to samo u siebie i zmieniałem na nowy docisk odrazu z awx żeby już wzmocnić napęd przy okazji ogólnie jest o niebo lepiej ale jeszcze te biegi potrafią ciężko wchodzić, skrzynia nie zgrzyta ani nie wydaje dziwnych dzięków biegi na swoim miejscu wybierak ustawiony według schematu olej w skrzyni jest, w czym problem panowi może ktoś miał taki przypadek?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam odezwij się do mnie robiłem w b6 1.8t- Większa chłodnica oleju 1.8t
Witam posiadam a4 b6 1.8t quattro dłubnieta na 265hp, planowane jest coraz więcej.... i zastanawiam się nad większą, wydajniejsza chłodnica oleju. Proszę o odpowiedź czy warto to robić, jeżeli tak to o czym pamiętać, czy pompa oleju da radę jeżeli będzie zwiększony układ? Jaka wielkość wybrać czy zbyt dużo będzie zła? Z góry dziękuję za odpowiedź.- Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Korekta brakuje równy centymtr... Niedługo zwalam wszystko i mierze ale podejrzewam że jedna ze sprężyn jest już dojebana i było tak od zawsze tylko teraz po prostu bardziej widać- Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Tak ale te góra 2 małe odkręcałem, skręcałem na podniesionym aucie inaczej się nie da. Dziś przekręciłem talerzyk to się poprawiło jakby trochę ile i tak za nisko jakie 3,4 mm...- Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Założyłem z dwóch stron jest git samochód fajnie siad ale jedna strona jest niżej w stosunku do drugiej nie mam już pojęcia o co chodzi, miał ktoś taki przypadek?- Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Dodam że sprężyna po złożeniu jest luźna dziwna sprawa nie powinna się ruszać- Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Panowie założyłem narazie z jednej strony talerzyk z b5 bez gumy i jest 64,5 a drogiej strony jest tak samo i teraz nie wiem czy nie usiadło nic czy co trochę z głupialem skoro z drugiej strony jest nie ruszane to tamta storna powinna być wyżej. Zawieszenie sline 1bv ori sprężyny dzięki za odpowiedź- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Podpowie mi ktoś jaka osłona termiczne ma być nad wałem ogarnolem już prawie wszystko zostało mi parę pierdół ale nie mam pojęcia Jaka osłona tam jest wiem że brakuje mi jednej małej któreś osłona mocowanie linek ręcznego i jeszcze jedna dziś która jest nad wałem mam jedną osłonę ale za cholere nie mogę jej dopasować- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Quattro złożone... 2 pływak nie podpięty a poziom paliwa pokazuje dobrze zalałem z 15l i pokazuje 1/4 zbiornika więc dobrze czy to normalne?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
- Sprzęgło z awx do 1.8t bfb quattro
Pierwszy plan jaki był to obić kevlarem ale poczytałem troche i się dowiedziałem że pasowało by mieć do tego wzmocniony docisk a to koszta. Więc chyba wleci seria a w przyszłości pomyślę nad mocniejszym sprzęgłem- Sprzęgło z awx do 1.8t bfb quattro
No ok rozumiem. Ale to bez sensu pakuję sprzęgło od awx z myślą że jest bardziej wytrzymałe żeby wzmocnić seryjne sprzęgło w bfb po czym i tak trzeba wstawic zwykle sprzęgło od bfb - Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Sebaa41998
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta