Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. Kup po prostu pulsara jak OEM za drogi
  2. wystarczy zajrzec do cylindra tak naprawde. Najczesciej peka na 2 cylindrze.
  3. Na start naladowac cisneinei w uklad i patrzec czy i skad leci. Jesli nie ma wycieku na zewnatrz to musi trafiac do silnika. Dodatkowo trzeba wykluczyc inne mozliwe przyczyny wypadania zaplonu na zimno - cisnienie paliwa, szczelnosc dolotu i odmy, cewki/swiece/ wiazka cewek/wtryskow, LPG jesli wystepuje. Jak wszystko wykluczysz to zostaje leb. Tak Ty masz euro4, z tendencja do pekania.
  4. na 99% to nie UPG tylko glowica pekla. I nie test nie wykaże pekniecia glowicy. W razie czego zapraszam po czapke euro3
  5. wloz MAF taki jak ma byc, zaraz ten piec wysadzisz w kosmos takimi zabawami.
  6. bez drugiego intercoolera badz frontowego to jesli sie uda to tylko zima i na jeden przejazd dopoki znow dolotu nie wychlodzi. Montaz prawego nie wymaga wywalenia ekologii (poza tym nikt tego SAI tam szukac nie bedzie :P), ale jak koniecznie chcesz je zostawic to potrzebujesz po prostu SAI z bexa (pompa Twoja moze zostac, potrzebujesz mocowanie i przewody)
  7. Mozna tam wiecej dmuchac, bez problemu aczkolwiek sam prosiles, zeby nie wysilac setupu
  8. chodzi Ci o powrot? jest przy filtrze. Powrot w tym aucie jest zrealizowany w filtrze paliwa.
  9. tu wtykasz blaszke ktora masz w wiazce od MAF,evap i n75. To jest po prostu mocowanie XD
  10. wymien krociec, przy okazji oring na czujniku i w szybkozlaczce (zweryfikuj czy sie nie rozsypuje juz szybkozlaczka) + oring na rurze ktora biegnie nadkolektorem(przykrecana do krocca)
  11. hybryda k03? zapomnij o takim wyniku W zadne adaptery sie nie baw bo potem to tloki plyna. Albo zmieniasz wtyczke, albo zeby sie nie bawic od razu kladz 630cc, w razie czego mam takie wtryski nowe.
  12. Najczęściej te turbiny regenerują na chińskim gównianym żeliwie, chińskiej gruszce i chińskim WG który się wygina w banan albo odlatuje przez wydech 😅
  13. najprosciej to odkrecic kata/downpipe od turbiny i sprawdzic reka czy jest luzny
  14. Od strony kierowcy, pod podstawa filtra na samym dole
  15. moze tez WG grac.
  16. tak, bedzie. Zmieniasz tylko skrzynie, wybierak i przedluzasz wiazke od czujnika biegu wstecznego.
  17. powrot jak i regulator jest realizowany w filtrze paliwa.
  18. Gotowa tez moge przygotowac. I tak bez pekniec.
  19. zapowietrzony uklad. Czesto trzeba chwile pojezdzic i nagrzac plyn zeby sie dalo "lepiej" odpowietrzyc.
  20. Jesli chodzi o wyposazenie to 2.0TFSI bedzie mialo zdecydowanie lepsze i w nizszej kasie. Co do LPG w przypadku TFSI trzeba liczyc sie z tym, ze przy standardowych instalacjach LPG dotrysk PB bedzie na poziomie ok 15%, nadal sie oplaca tylko troche dluzej sie zwraca instalacja. Co do 2.4 w c6, warto pamietac ze to nie ten sam motor co w c5/b5/b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.