Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Zakup turbosprężarki do Audi A4 B6 1.8T z Aliexpress
Kup po prostu pulsara jak OEM za drogi
-
Czy to problem z uszczelką pod głowicą w Audi A4 B6 1.8T?
wystarczy zajrzec do cylindra tak naprawde. Najczesciej peka na 2 cylindrze.
-
Czy to problem z uszczelką pod głowicą w Audi A4 B6 1.8T?
Na start naladowac cisneinei w uklad i patrzec czy i skad leci. Jesli nie ma wycieku na zewnatrz to musi trafiac do silnika. Dodatkowo trzeba wykluczyc inne mozliwe przyczyny wypadania zaplonu na zimno - cisnienie paliwa, szczelnosc dolotu i odmy, cewki/swiece/ wiazka cewek/wtryskow, LPG jesli wystepuje. Jak wszystko wykluczysz to zostaje leb. Tak Ty masz euro4, z tendencja do pekania.
-
Czy to problem z uszczelką pod głowicą w Audi A4 B6 1.8T?
na 99% to nie UPG tylko glowica pekla. I nie test nie wykaże pekniecia glowicy. W razie czego zapraszam po czapke euro3
-
Audi A4 B6 1.8T powyżej 3000 obr./min. szarpie, dławi się i gaśnie
wloz MAF taki jak ma byc, zaraz ten piec wysadzisz w kosmos takimi zabawami.
-
Podniesienie mocy w Audi A4 B6 1.8T BFB quatrro na ponad 200KM
bez drugiego intercoolera badz frontowego to jesli sie uda to tylko zima i na jeden przejazd dopoki znow dolotu nie wychlodzi. Montaz prawego nie wymaga wywalenia ekologii (poza tym nikt tego SAI tam szukac nie bedzie :P), ale jak koniecznie chcesz je zostawic to potrzebujesz po prostu SAI z bexa (pompa Twoja moze zostac, potrzebujesz mocowanie i przewody)
-
[A4 B7] Sedan // 1.8T BFB Quattro // LX7Z by Borsuk
Mozna tam wiecej dmuchac, bez problemu aczkolwiek sam prosiles, zeby nie wysilac setupu
-
Lokalizacja węża zwrotnego paliwa w Audi A4 B6 1.8T AVJ
chodzi Ci o powrot? jest przy filtrze. Powrot w tym aucie jest zrealizowany w filtrze paliwa.
-
Układ dolotowy w Audi A4 B6 1.8T BEX
tu wtykasz blaszke ktora masz w wiazce od MAF,evap i n75. To jest po prostu mocowanie XD
-
Wyciek po wymianie pompy paliwa w Audi A5 2.0 TDI
zaslep go po prostu..
-
Polecane firmy od tuningu mechanicznego A4 B7 1.8T BFB
Moge ogarnac temat.
-
Wyciek płynu chłodniczego z tyłu silnika w Audi A4 B5 1.8T ANB
wymien krociec, przy okazji oring na czujniku i w szybkozlaczce (zweryfikuj czy sie nie rozsypuje juz szybkozlaczka) + oring na rurze ktora biegnie nadkolektorem(przykrecana do krocca)
-
Jakie wtryski do Seata Exeo 1.8T CFMA?
pokaz fote tego turbo
-
Jakie wtryski do Seata Exeo 1.8T CFMA?
hybryda k03? zapomnij o takim wyniku W zadne adaptery sie nie baw bo potem to tloki plyna. Albo zmieniasz wtyczke, albo zeby sie nie bawic od razu kladz 630cc, w razie czego mam takie wtryski nowe.
-
Gdzie znajduje się przekaźnik pompy paliwa w Audi A4 B6 1.8T?
Pod kierownica
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Najczęściej te turbiny regenerują na chińskim gównianym żeliwie, chińskiej gruszce i chińskim WG który się wygina w banan albo odlatuje przez wydech 😅
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
najprosciej to odkrecic kata/downpipe od turbiny i sprawdzic reka czy jest luzny
-
Gdzie jest czujnik położenia wału w Audi A4 B7 2.0 TDI?
Od strony kierowcy, pod podstawa filtra na samym dole
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
moze tez WG grac.
-
Sprzęgło 228mm zamiast 240mm w Audi A4 B7 2.0 ALT
tak, bedzie. Zmieniasz tylko skrzynie, wybierak i przedluzasz wiazke od czujnika biegu wstecznego.
-
Wymiana przewodu paliwowego A4 B6 1.8T
powrot jak i regulator jest realizowany w filtrze paliwa.
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
Gotowa tez moge przygotowac. I tak bez pekniec.
-
Miękki hamulec po swapie 320/288 w Audi A4 B6
zapowietrzony uklad. Czesto trzeba chwile pojezdzic i nagrzac plyn zeby sie dalo "lepiej" odpowietrzyc.
-
Wypadanie zapłonu na 1 cylindrze w Seat Exeo 1.8T
W razie czego zapraszam po glowice euro3
-
A4 B7 1.8T czy 2.0 TFSI AVANT
Jesli chodzi o wyposazenie to 2.0TFSI bedzie mialo zdecydowanie lepsze i w nizszej kasie. Co do LPG w przypadku TFSI trzeba liczyc sie z tym, ze przy standardowych instalacjach LPG dotrysk PB bedzie na poziomie ok 15%, nadal sie oplaca tylko troche dluzej sie zwraca instalacja. Co do 2.4 w c6, warto pamietac ze to nie ten sam motor co w c5/b5/b6