Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JEMI

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pilnie potrzebny numer oryginału uszczelniacza nr 29 z rysunku szukam tego już 3 dzień bez skutku dziękuje za pomoc
  2. kombinuje bo lubię dzięki temu uczę się dużo nowych rzeczy ilu z was przyszło by do głowy sprawdzać moc iskry w nowych cewkach ? a ja dzięki temu wiem że niektórych cewek nie warto kupować i dziele się tą wiedzą z wami a co wy z ta wiedzą zrobicie to już wasza sprawa teraz planuje kupić urządzenie które umożliwi mi diagnozowanie cewek zespolonych 4 w rzędzie na przykład bo lubię kombinować i tracić czas docelowo kupiłem cewki beru i już na nich jeżdżę oczywiście założyłem je kombinując i tracąc czas
  3. mały upgrade w swej niezmierzonej mądrości postanowiłem pokombinować i zakupiłem 2 cewki niby oryginał vw w cenie 158 zeta/szt jest kilka takich ofert na alledrogo są one zbliżone cenowo większość sklepów je sprzedających jest z południa polski towar wygląda prawilnie przychodzi z oryginalnymi oznaczeniami w pudełkach brandowanych znakami vw i naklejkami skody z papieru z tzw recyklingu brązowo-szary kolor + folia bombelkowa w środku na dwie cewki które kupiłem jedna pracowała niemal dobrze druga była ewidentnie uszkodzona o tej uszkodzonej nie ma się co rozpisywać bo siała iskrą jak chciała było ewidentne wypadanie zapłonów ciekawsza była ta co prawie działała przy pierwszym odpaleniu trwającym około 10 s wszystko było dobrze ale podczas drugiego odpalenia iskra osłabła nie było wypadania zapłonu ale silnik zaczął pracować zdecydowanie ciężko zmienił się dźwięk silnika i reakcja na gaz gdyby nie to że sprawdzałem obie cewki miernikiem iskry nie byłbym w stanie sprawdzić co się stało między pierwszym a drugim odpaleniem długość (moc) iskry spadła o połowę także nie polecam zakupu tych cewek kusi mnie żeby kupić po 1 szt 043 i 051 i sprawdzić czy jest jakaś różnica w długości iskry jakaś różnica między nimi musi być j/w napisane różnice w oporności ale czy ma to przełożenie na moc iskry
  4. Jestem akurat na etapie zakupu cewek pacjent 1.8T BFB numer oryginalnej cewki 06A905115D i generalnie nie było by problemu bo są dostępne ori cewki za 160 zeta ale ten nr cewki ma wskazanie do 1.8T BFB na przykład i do 2.0 ALT są też dostępne cewki z czerwonym korpusem do 2.0 ALT i do 3.0 różne symbole jako zamienniki 06C905115M kształt gniazdo pasowne ze 06A905115D czy drogą dedukcji można dojść do wniosku ze to będzie pasować do 1.8T bez skutków ubocznych ? czym różnią się te cewki od siebie ? kandydaci: beru zse051 beru zse043 beru zse032 od 2.0 tfsi
  5. no właśnie nie działają i chciałem się dowiedzieć czemu i się nie dowiedziałem bo nie ma info na ten temat
  6. pogrzebałem nieco na 4rumie i zauważyłem że temat montowania do b7 kierownicy z łopatkami to jakieś tabu znalazłem przynajmniej z 5 tematów gdzie ktoś się o to pyta i nie uzyskuje żadnej odpowiedzi są jakieś zdawkowe komentarze typu "da się to zaprogramować" ale żadnych konkretów na forum na którym jest milion tutków jak zrobić to tamto czy siamto w tym temacie nie ma ani słowa ktoś coś ?
  7. obydwa są immo3
  8. mam 2 kompy thinkcar i vcds według rozpiski z pierwszej strony liczniki obydwa są kompatybilne ze sobą
  9. potrzebuje wsparcia od znawców wymieniam licznik bo u mnie fis ledwo świeci jak jest gorąco i stwierdziłem że jak i tak musze coś z tym zrobić to założę kolora stary licznik to 8E0920900Q a nowy zakup to 8E0920931M rocznikowo oba auta różni niecały rok silnikowo to samo dawca sedan ja mam kombi więc wszystko powinno pasować P&P mam mocne postanowienie żeby zrobić to samemu jakich problemów mam się spodziewać czy przebieg sam się zaktualizuje może jest jakiś tutek w formie video ewentualnie textowy chociaż ja nic nie znalazłem generalnie głównie interesują mnie tipy związane z programowaniem bo mechanicznie to 10 min prostej roboty postaram się udokumentować moje zmagania i wrzucić na YT za wszelką pomoc z góry dziękuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.