-
Aktywacja/dezaktywacja Lane assist w OBD Eleven
Dzięki Muskel1 jak zwykle konkretna pomoc
-
Aktywacja/dezaktywacja Lane assist w OBD Eleven
Ma ktoś dlugie kodowanie do włączenia LA na obd eleven ??
-
Aktywacja/dezaktywacja Lane assist w OBD Eleven
Nie z gotowca tylko długim kodowaniem. Ale nie mam tych instrukcji bo zmieniłem tel. A na starym tel miałem foto z instrukcja długiego kodowania lane assista
-
Despero9 obserwuje zawartość Montaż kamery cofania w A4 B9 , Aktywacja/dezaktywacja Lane assist w OBD Eleven , S tronic a4 b9 serwis olejowy i 1 inny
-
Aktywacja/dezaktywacja Lane assist w OBD Eleven
Witajcie! Podrzucić ktoś może info jak dezaktywować lane assist w obd eleven ?? Zrobiłem kodowanie. Wszystko śmiga fajnie ale za 2 dni lece dluga autostradę i jak będzie to uciążliwe to chciałbym sobie sam dezaktywować. Z góry dzięki za info
-
S tronic a4 b9 serwis olejowy
Podpinam się. Ktoś ma namiary na sprawdzony warsztat ?? Chodzi o wymianę oleju i filtrów w stronic7. Z góry dzięki
-
Problem z odpaleniem po jednym dniu przerwy
Odpala (ciężej) niż powinna. Nie ma mrozów po -20 . Max -2 stopnie w nocy. Nie garazuje mojej audi
-
Problem z odpaleniem po jednym dniu przerwy
Witam wszystkich grupowiczow. Mam problem. Mianowicie po 1 dniu nieużytkowania mojej a4 2.0 tdi nie odpala tak lekko jak powinna. Myślę że coś jest nie tak z akumulatorem. Sprawdziłem ma obd eleven mam battery charge condition 63%. Co o tym myślicie?? Dziękuję za pomoc
-
Montaż kamery cofania w A4 B9
grom Czy mógłbyś podrzucić schemat na maila jak podłączyć kamerkę cofania ?? [email protected]
-
Problem z kodowaniem obd eleven
Potrzebuję zrobic nowy soft i wrzucić aktualne mapy i wrzucić punkty poi fotoradary etc. Moja wersja oprogramowania i klucze to Patrz foto. Skąd mogę pobrać pliki ??
-
Problem z kodowaniem obd eleven
A czy można zostawić tylko wkbracje q kierownicy?? Czy nie ma takiej możliwości. Jak tak to jak ?
-
Problem z kodowaniem obd eleven
Żeby wyłączyć lane assist trzeba przekodowac wszystko po kolei ?? Czy wystarczy tylko na dashboard odznaczyć lane assist ??
-
Problem z kodowaniem obd eleven
Masz moze zakupiony carplay ?? Muszę coś kupić tylko z polecenia i nie za drogie. Bo mnie denerwuje uruchamianie przez kabel android auto...
-
Problem z kodowaniem obd eleven
Czy da się zakodowac zamykanie klapy bagażnika z pilota w mojej a4b9 ??
-
Problem z kodowaniem obd eleven
Można jakoś zwiększyć prędkość automatycznego uruchomienia lane assist ??
-
Problem z kodowaniem obd eleven
Jest możliwość odpalenia equalizera?? Albo zrobienie jakiegoś przestrzennego dźwięku?? Czy tylko to co widać
Despero9
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta