Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glowica do 1.8t AWT z ADR


Marcin13

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Wypada mi zaplon na zimnym silniku. Od roku lekko kopci po odpaleniu na niebiesko. Na LPG przejechane 100kkm (10lat)

Czy posiada ktoś nie popękana glowice nadająca się do regeneracji? Mam wywalony SAI i zastanawiam się nad glowica ADR na wąskim kanale... Czy jest to lepsza opcja czy kupowac nowy zamiennik z TopMar? TopMar był kiedyś u łysego m4k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj w dziale sprzedam ktos miał takową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie glowice na sprzedaz. Surowe z mozliwoscia obrobki, gotowej do montazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie jeszcze napisać co należy zmienić montując ADR do AWT? Rozważam zakup ADR i wysyłkę do SzlifMot Białystok na wzmocnienie gniazd zaworowych pod lpg. Chciałbym wiedzieć co trzeba jeszcze ogarnąć by ta głowica podeszła do AWT. Obecnie mam iC centralny turbo bex wtrysk bex i program ok 225KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to musisz wymienić zawory wydechowe na takie z turbo (inna wysokość zamka) i jak trafisz głowicę starszego typu to zfrezować w miejscu rolki napinacza paska rozrządu. Oprócz tego wałki wrzucić z turbo.

Co do obróbki, szlifmot wychodzi dość drogo, jak i topmar, a w obu zdarzają się wpadki.. W kraju i na pewno w swojej okolicy też masz lokalną firmę robiącą dobrą robotę 30-50% taniej.

Odnośnie głowicy z działu sprzedam to pewnie moja, bo parę dni temu wrzuciłem - w razie czego mam, 600pln za nią cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem gotową od kolegi DivaynEays Dzięki za pomoc 

Ostatnie pytanko jakie części trzeba zakupić dla mechanika by chociaż troszkę zaoszczędzić? Olej + rozdzad + które uszczelki dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...