Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T BFB / BEX


Aligatorek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie takie pytanko ;) A mianowicie, padła mi motorownia w mojej A4 b7 1.8T BFB. Wsadziłem silnik z a4 b6 1.8T BEX, dołożyłem drugi InterCooler z 2.0TFSI ( Prawy ) i wywaliłem katalizator i wsadziłem DP, został ORI dwumas- sprzęgło obite kevlarem, wiadomo wtryski BEX. Ile mogę maksymalnie się spodziewać kucyków i nm ? Dodam ,że turbina została seria z BFB. Gość od Chipa mówił, że jakies 220-240 koni i okolo 370-380nm. I audi to jest Ośka.

Z góry dzięki za odpowiedz,Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Aligatorek96 napisał:

220-240

Bajkopisarz. Wtryski z bexa się dawno skończą przy takiej mocy. Jakbyś miał turbo z bexa to realne 220KM, a tak to max 200 przy zwykłej k03. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wtryskach bexa miałem 230km turbo hybryda i dsmic i to absolutne max na te wtryski przy 4 barach.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak jeden na k03s ma prawie 240KM, a drugiemu ledwo 220 dmuchnie. Słyszałem kit wciskany, że na seryjnych wtryskiwaczach bfb koleś miał 230KM z wykresem, tylko papier wszystko przyjmie.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 16:25, Aligatorek96 napisał:

Witam, Panowie takie pytanko ;) A mianowicie, padła mi motorownia w mojej A4 b7 1.8T BFB. Wsadziłem silnik z a4 b6 1.8T BEX, dołożyłem drugi InterCooler z 2.0TFSI ( Prawy ) i wywaliłem katalizator i wsadziłem DP, został ORI dwumas- sprzęgło obite kevlarem, wiadomo wtryski BEX. Ile mogę maksymalnie się spodziewać kucyków i nm ? Dodam ,że turbina została seria z BFB. Gość od Chipa mówił, że jakies 220-240 koni i okolo 370-380nm. I audi to jest Ośka.

Z góry dzięki za odpowiedz,Pozdrawiam :)

max 200

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...