Treść opublikowana przez morelo
-
Opinie o mocy 350+ w Audi A4 B6 1.8T
Ja mam troszkę więcej, ale jak co to odezwij się na priw przeszedłem już różne etapy też miałem turbo od peruna hybrydę.
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Czyli krótko mówiąc nie sprzedało się☹️
-
Wrzucenie turbosprężarki z Audi RS3 do A4 B7 2.0TFSI
😃Nie wiem ci co stroili mi to nie mieli żadnych problemów.
-
Wrzucenie turbosprężarki z Audi RS3 do A4 B7 2.0TFSI
Ja mam hybrydę do sprzedania IHI odezwij się na priw.
-
B6 DIVISION
Cześć czy mógłby mi ktoś potwierdzić, audi a4 b7 2.0 tfsi avant, jaki tu idzie wał napędowy 8E0521101D, 8E0521101G, 8E0521101T, mam zrobiony swap Q z takiego modelu samochodu i drugi raz siadł przegub od strony dyfra i podpora widać już ma luz, chciałbym wymienić cały wał niestety nie ma na nim już oznaczeń korozja zrobiła, swoje według pomiarów jest to 157 cm jak szukam sprawdzam to ten wał o tym oznaczeniu który podałem ma 154 cm, a ai podaje 156 cm, i już sam nie wiem czy będzie pasować czy nie.😃 podziękował uszanowanko.
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
Ile to przyspieszy zmianę biegu? Testowałeś już tak ostrzej podczas jazdy czy to raczej na razie na sucho.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mam oryginalny bez fazatora gdyby kto chciał razem z łańcuchem przejechane z 2000 km, sam łańcuchowy nigdy nie używany.
-
A4 B7 Cabrio 2.0 TFSI -> 3.0 TFSI
Jak to mawiał mój majster na praktykach, nie ma rzeczy niemożliwych są tylko trudne do wykonania. Gratuluję i dalej obserwuję.
-
B6 DIVISION
Cześć czy jest tu ktoś kto ma dojścia do aso i mógłby mi zamówić 4 gniazda wtryskiwaczy do 1.8 turbo o numerach 058133555, chyba że ktoś ma na półce, lub ktoś ma używki ale w bardzo dobrym stanie kiedyś coś brałem od użytkownika małytym ale straciłem do niego kontakt.
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Gdyby ktoś szukał bez fazatora to mam oryginalny z przebiegiem 10000 km, do tego nowy łańcuch oddam za parę stówek.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mam taki oryginalny bez wtyczki gdyby to chciał z przebiegiem 5000 km do tego łańcuch nowy.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Gdybyś chciał oryginalny z przebiegiem 4000 km to odezwij się do mnie bo mam na sprzedaż do tego łańcuch nowy.
-
A4 B7 Cabrio 2.0 TFSI -> 3.0 TFSI
Krystian zależy kto co lubi? ja jak jeżdżę sam to akurat nie przeszkadzają mi spaliny zwłaszcza że z zewnątrz więcej wpada niż z mojego jak się stoi w korku lub nawet jedzie przez miasto wolno, na trasie w ogóle nie czuć z mojego samochodu spalin a mam wybebeszone wszystko, największy problem jest jak zabieram Grete i ona całą drogę mi gada i marudzi? powodzenia w projekcie będziecie tu coś dłubać na jakieś fajne moce ?
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
No zerknij troszkę do góry przecież jest tam wykres.
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
Najważniejsze to się szybko podnosić.
-
Konwersja na DV z 2.0tfsi
Tak jak przemo pisze, też kiedyś zagłębiałam temat ale gra niewarta świeczki.
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
?no niestety nie znalazłem
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
na jakiej turbinie i ile ci wypluło na 2barach, pokaż jakieś kreski logi.
-
Czym zakonserwować podwozie w Audi A4 B6?
Żadne baranki, albo kobra, albo raptor. Ja mam zrobione noxudolem. Trzeci rok nic nigdzie nie wyszło, ale nie było rdzy po prostu wymyte wszystko odtłuszczony i na nowo położona konserwacja.
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
No proszę z tą pompą to ciekawy temat z TFSI ja jak robiłem przekładkę na Q i wszystko było oryginalna pompa to wyrzuciłem trzeba było rezać kosz i wkładać dw później przez rok się bujałem z wężykami 2 razy poprawiałem po fachowcu który robił przekładkę co 2 miesiące a tu wystarczyło zostawić wszystko oryginalne? A dodam że mam lekko ponad 400 koni i 550 niutonometrów. Tylko że ja mam regulator na listwie i faktycznie dochodzi tam do prawie 6 bar
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Cześć to proszę pokaż tego loga jak prosiłem?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Najlepiej z 2.0 tfsi bardzo fajna skrzynia i długa.
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
Przemysław ja tu nie pytam czyja bryka jest najlepsza i najszybsza? wszystkie są najlepsze, tylko o logi zastanawiałem się nad tą turbiną. I chciałbym widzieć jakieś logi jak to wstaje i jak trzyma górą pytanie jeszcze czemu zmieniasz turbinę na garrett g25 660. Pamiętajcie chłopaki nie ma się co podniecać kreskami, kreskami się nie jeździ i hamownia hamowni nie jest równa. ? ale podniosę wam poprzeczkę próbujcie na 600 kunia?
-
Budowa Strokera (2.1 95,5mm ) Wał z TDI
O udało się? ile tam dmuchacie?