Treść opublikowana przez morelo
-
[email protected] Quattro/Pulsar g25 550 493KM/630NM Hampel 390/356mm
A ja mam pytanie, jak to już jest finalnie wystrojone mógłbyś pokazać jakieś logi dokładnie to chodzi mi o turbosprężarkę jak ona wstaje bo rozumiem że z dołu już ją nie kasujecie bo nie ma powodu.?
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Dokładnie jak Adam piszę z przodu patrzę ustawiam i wszystko gra, a na miejscu autora to albo bym jakiegoś kolegę mechanika przywiózł do tego samochodu, albo oddał do jakiegoś mechanika który ma pojęcie jak ustawić rozrząd w 1.8 turbo gdzie tu nie ma nic skomplikowanego. I dodatkowo miał sprawny manometr do mierzenia kompresji.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Ale po co tak kombinować ja mam też stroker 2.0 ic 550x230, turbosprężarka taka sama jak twoja tylko od peruna Hybryda IHI i bez problemu wyplułem 415 koni temperatury w upalne dni nie przekraczają 42 ° przy agresywnej jeździe. Przy normalnej jeździe utrzymuje się w granicach 26 - 36 ° mowa tutaj o gorącym lecie.
-
Jaką turbinę kupić?
Oddaj tą turbinę do regeneracji polecam topmar albo kup po regeneracji z dobrej firmy i problem masz rozwiązany a nie kombinatorstwo ze starymi turbinami. Równie dobrze możesz kupić taką samą jak masz albo będzie taka sama za 1000 km.
-
B6 DIVISION
Cześć mamy tu jakiegoś speca od softów w 1.9 TDI mam zmienione pompki na Al, niby tuner to wszystko podopisał ale między 2000 a 2400 obrotów samochód wpada w jakieś dziwne wibracje. Mechanicznie już zostało wymienione przeguby, cały kompletny dwumas, wszystkie poduszki silnika komplet kół i dalej to samo. Zaczęło się tak dziać po wymianie pompowtryskiwaczy na Al sądziliśmy że jest dosyć spory przyrost mocy bo faktycznie samochód jedzie bardzo dobrze i że już dwumas nie wyrabia. Ale po wymianie dwumasa nadal jest to samo.
-
Pompa paliwa pod mody do 250 HP 1.8T
W ośce nie trzeba nic przerabiać a że ja montowałem Quattro z 2.0 TFSI to trzeba było w koszu w zbiorniku przerobić.
-
Pompa paliwa pod mody do 250 HP 1.8T
Pompa paliwa DeatschWerks DW65v 265lph VW and Audi USA-DW-9-655-1025 - FMIC FMIC.PL Pompa paliwa DW65v DeatschWerks (265lph), Audi, VW 1.8 Turbo AWD / Golf R32 V6 MK4/MK5 USA-DW-9-655-1025 Seria DW65v, pompa paliwowa wewnętrzna o przepływie 265 lph, zestaw montażowy do... Mam całą z koszem tylko zakładać i problem rozwiązany. Została mi jak robiłem Swap na Quatro
-
Pompa paliwa pod mody do 250 HP 1.8T
Mam DW gdybyś chciał ogarnie ci 500hp
-
Wymiana silnika czy naprawa w Audi A5 2.0TDI?
Profesor Chris pokazał jak wygląda regenerowany silnik z popularnego portalu. Zerknij na jego kanał.
-
Audi A4 B6 cabrio 2.4v6 blue by egon47
8 czerwca święto A4 Cabrio ale rozumiem że nie jesteś na grupie w takim razie skoro nie wiesz?
-
Audi A4 B6 cabrio 2.4v6 blue by egon47
Lecisz na zlot w ten weekend?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dev rozkodujesz? Dziękuje. WAUZZZ8E74A134700
-
Remont kapitalny oraz podniesienie mocy w A4 B6 1.8T
Kapitalny remont głowicy tak jak napisałem, wyżej a co trzeba zmienić to już ci firma powie tylko konkretna firma. A nie jakaś krzak które to widnieją głowice po Allegro najlepiej by było kupić z silnika który pracował do samego końca. Mi Łukasz z topmara zrobił trzy kąty na zaworach i generalny remont i to w zupełności wystarczyło na to co napisałem wyżej. Ja sobie tylko delikatnie przepolerowałem zadziory w kanałach dolotowych i wylotowych i tak naprawdę tyle. A później pakuj turbosprężarkę k04064 bardzo fajna jeśli to będzie zwykła a nie hybryda to powinna dobrze dawać już przy 2500 obrotów moja hybryda przy 2700 ma 1.6 bara tylko ja mam 2.0l
-
Remont kapitalny oraz podniesienie mocy w A4 B6 1.8T
Do 350 koni nie ma absolutnie sensu ruszać głowicy wystarczy jej zrobić remont na oryginalnych częściach polecam topmar ja tam robiłem moją śmiga bez problemu trzeci rok a mam 420 kucy.
-
Turbina / hydro turbina / dwie turbiny
No co ty, przecież fabryczne samochody też mają doładowanie sekwencyjne. A nie mają 1000 koni i nie jeżdżą na wyścigi?
-
Turbina / hydro turbina / dwie turbiny
Wszystko się da, kwestia zasobności portfela i wyobraźni i kreatywności. Pokaż proszę tą Hydro turbinę Może to jakaś specjalna wodna turbina, która będzie sama schładzała powietrze i nie będzie potrzeba żadnego IC.
-
B6 DIVISION
W podpisie ma link do Facebooka a tam jest numer telefonu.
-
Demontaż intercoolera w A4 B7 1.8T
Zderzaka nie musisz ruszać bez problemu go powinieneś wyjąć i wsadzić.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Puszki z 2.0 TFSI są identyczne tylko że przelotowe, będzie ciut głośniejsza a tak to pasuje Plug & Play
-
Opinie sprężarki z allegro
Pasować będzie turbine bierz na kołach z k04-064 jak chcesz 250+ o ile reszta zdrowa ja miałem 290km. Ja miałem od firmy ujowej karambol i turbina bez problemu działała chyba półtora roku, opinie o tej firmie nie są za dobre ale ja nie narzekam naprawdę. Później szedłem dalej z mocą i sprzedałem cały zestaw.
-
VCDS przestał działać
A ty ogóle czytasz co jest napisane.
-
Pops & bangs w A4 B8 3.2FSI
Podeślij na priv numery sterownika sprawdzę w bazie czy nie mam oryginału.
-
Kratka zderzaka w A4 B6 cabrio jest taka sama jak w sedanie/avancie?
Inne
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja mam wszystko z B7 avant wsadzone w B6 cabrio i bez problemu spasował bak
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Teraz dopiero zauważyłem ten samochód na forum piękne auto i ogrom pracy gratulacje i oby służyło jak najdłużej.