Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. A ja mam pytanie, jak to już jest finalnie wystrojone mógłbyś pokazać jakieś logi dokładnie to chodzi mi o turbosprężarkę jak ona wstaje bo rozumiem że z dołu już ją nie kasujecie bo nie ma powodu.?
  2. Dokładnie jak Adam piszę z przodu patrzę ustawiam i wszystko gra, a na miejscu autora to albo bym jakiegoś kolegę mechanika przywiózł do tego samochodu, albo oddał do jakiegoś mechanika który ma pojęcie jak ustawić rozrząd w 1.8 turbo gdzie tu nie ma nic skomplikowanego. I dodatkowo miał sprawny manometr do mierzenia kompresji.
  3. Ale po co tak kombinować ja mam też stroker 2.0 ic 550x230, turbosprężarka taka sama jak twoja tylko od peruna Hybryda IHI i bez problemu wyplułem 415 koni temperatury w upalne dni nie przekraczają 42 ° przy agresywnej jeździe. Przy normalnej jeździe utrzymuje się w granicach 26 - 36 ° mowa tutaj o gorącym lecie.
  4. morelo odpowiedział(a) na jarko85 temat w Audi A4 B6/B7
    Oddaj tą turbinę do regeneracji polecam topmar albo kup po regeneracji z dobrej firmy i problem masz rozwiązany a nie kombinatorstwo ze starymi turbinami. Równie dobrze możesz kupić taką samą jak masz albo będzie taka sama za 1000 km.
  5. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć mamy tu jakiegoś speca od softów w 1.9 TDI mam zmienione pompki na Al, niby tuner to wszystko podopisał ale między 2000 a 2400 obrotów samochód wpada w jakieś dziwne wibracje. Mechanicznie już zostało wymienione przeguby, cały kompletny dwumas, wszystkie poduszki silnika komplet kół i dalej to samo. Zaczęło się tak dziać po wymianie pompowtryskiwaczy na Al sądziliśmy że jest dosyć spory przyrost mocy bo faktycznie samochód jedzie bardzo dobrze i że już dwumas nie wyrabia. Ale po wymianie dwumasa nadal jest to samo.
  6. W ośce nie trzeba nic przerabiać a że ja montowałem Quattro z 2.0 TFSI to trzeba było w koszu w zbiorniku przerobić.
  7. Pompa paliwa DeatschWerks DW65v 265lph VW and Audi USA-DW-9-655-1025 - FMIC FMIC.PL Pompa paliwa DW65v DeatschWerks (265lph), Audi, VW 1.8 Turbo AWD / Golf R32 V6 MK4/MK5 USA-DW-9-655-1025 Seria DW65v, pompa paliwowa wewnętrzna o przepływie 265 lph, zestaw montażowy do... Mam całą z koszem tylko zakładać i problem rozwiązany. Została mi jak robiłem Swap na Quatro
  8. Mam DW gdybyś chciał ogarnie ci 500hp
  9. Profesor Chris pokazał jak wygląda regenerowany silnik z popularnego portalu. Zerknij na jego kanał.
  10. 8 czerwca święto A4 Cabrio ale rozumiem że nie jesteś na grupie w takim razie skoro nie wiesz?
  11. Lecisz na zlot w ten weekend?
  12. Dev rozkodujesz? Dziękuje. WAUZZZ8E74A134700
  13. Kapitalny remont głowicy tak jak napisałem, wyżej a co trzeba zmienić to już ci firma powie tylko konkretna firma. A nie jakaś krzak które to widnieją głowice po Allegro najlepiej by było kupić z silnika który pracował do samego końca. Mi Łukasz z topmara zrobił trzy kąty na zaworach i generalny remont i to w zupełności wystarczyło na to co napisałem wyżej. Ja sobie tylko delikatnie przepolerowałem zadziory w kanałach dolotowych i wylotowych i tak naprawdę tyle. A później pakuj turbosprężarkę k04064 bardzo fajna jeśli to będzie zwykła a nie hybryda to powinna dobrze dawać już przy 2500 obrotów moja hybryda przy 2700 ma 1.6 bara tylko ja mam 2.0l
  14. Do 350 koni nie ma absolutnie sensu ruszać głowicy wystarczy jej zrobić remont na oryginalnych częściach polecam topmar ja tam robiłem moją śmiga bez problemu trzeci rok a mam 420 kucy.
  15. No co ty, przecież fabryczne samochody też mają doładowanie sekwencyjne. A nie mają 1000 koni i nie jeżdżą na wyścigi?
  16. Wszystko się da, kwestia zasobności portfela i wyobraźni i kreatywności. Pokaż proszę tą Hydro turbinę Może to jakaś specjalna wodna turbina, która będzie sama schładzała powietrze i nie będzie potrzeba żadnego IC.
  17. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W podpisie ma link do Facebooka a tam jest numer telefonu.
  18. Zderzaka nie musisz ruszać bez problemu go powinieneś wyjąć i wsadzić.
  19. Puszki z 2.0 TFSI są identyczne tylko że przelotowe, będzie ciut głośniejsza a tak to pasuje Plug & Play
  20. Pasować będzie turbine bierz na kołach z k04-064 jak chcesz 250+ o ile reszta zdrowa ja miałem 290km. Ja miałem od firmy ujowej karambol i turbina bez problemu działała chyba półtora roku, opinie o tej firmie nie są za dobre ale ja nie narzekam naprawdę. Później szedłem dalej z mocą i sprzedałem cały zestaw.
  21. A ty ogóle czytasz co jest napisane.
  22. Podeślij na priv numery sterownika sprawdzę w bazie czy nie mam oryginału.
  23. Ja mam wszystko z B7 avant wsadzone w B6 cabrio i bez problemu spasował bak
  24. Teraz dopiero zauważyłem ten samochód na forum piękne auto i ogrom pracy gratulacje i oby służyło jak najdłużej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.