Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. Wymieniłem N75 i Dv Dalej bez zmian. Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  2. Panowie proszę o sprawdzenie logów. http://www.vaglogi.pl/log-115_118_CJ6Q3L.html Co tu piszczy że to turbo tak pracuje? dzisiaj będę sprawdzał, dolot N75 i co jeszcze? http://www.vaglogi.pl/log-002_033_lu8dp.html Show log - VAGLOGI WWW.VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  3. Który to nr? proszę o odp. Numer VAG?
  4. Witam proszę o odp, Gdzie vag pokazuje nr sterownika ECU?
  5. Mam już, znalazłem też w sieci. Dziękuje. Powoli kompletuje graty. DOWNPIPE który brać? DOWNPIPE AUDI A4 B5 B6 VW PASSAT 1.8T DECAT 7883299893 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na allegro.pl za 332.00 zł - DOWNPIPE AUDI A4 B5 B6 VW PASSAT 1.8T DECAT (7883299893). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Downpipe 1.8T Audi A4 B5 B6 B7 2,75" 8194102693 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na allegro.pl za 569.00 zł - Downpipe 1.8T Audi A4 B5 B6 B7 2,75" (8194102693). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Średnica inna, na śrubach to mi nie zależy bo mam od groma.
  6. Panowie szukam po forum i nie widzę drugiego takiego tematu a tu nie ma foci. Czy kto ma taką relacje ze zdjęciami proszę. Nie chce nakupić gratów które będą leżały, lub ktoś mi wciśnie nie potrzebnie.
  7. Jeszcze jedno pytanie, jak wsadzę takiego https://allegro.pl/oferta/zestaw-montazowy-intercooler-audi-a4-1-8t-b6-8147448799 to muszę belkę ciąć ? i zderzak? czy pasuje, ino mocowanie zrobić.
  8. Tak jak pisałem w pierwszym poście 200 kucy mi w zupełności starczy?
  9. Dziękuje Panowie z tego co właściciel poprzedni mi dał do ręki papier wykres z hamowni to audi wypluło 162KM to wynik pozytywny tak sądzę. Jeszcze pytanie o IC co mam rozumieć przez określenie puchł ? dosłownie ''puchnie'' czy jak? oczywiście wezmę to pod uwagę i ewentualnie wsadzę z 190 konnej.
  10. Czytałem uważnie ? ale kto pyta nie błądzi, lepiej zapytać i uzyskać odp od kogoś niż samemu coś spierniczyć. Czyli nie ma tak że wsadzam wtryski BEX i jadę na softa, hm było gdzieś to w tym poście? bo nie znalazłem?
  11. Witam szanownych kolegów i koleżanki, 2 tygodnie temu stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 1.8T B6 Cabrio, powiem szczerze trochę te 163KM mało w tej audi, proszę was o poradę. Chce zwiększyć moc bez większych przeróbek mechanicznych, czytałem trochę postów np ten bardzo ładnie rozpisane dziękuje. Prosze o poradę chce w moim audi dwie przeróbki 1. wtryski od 190 konnej wersji (BEX) a. czy prócz wtrysków muszę jeszcze coś dokupić lub zmienić by je założyć? b. czy moc po zmianie wtrysków się zwiększy? c. czy kupić nowe czy używki? może tu ktoś handluje i ma dla mnie? d. jakie te wtryski najlepiej kupić? 2. nowa mapa, jak już będą nowe wtryski to che podjechać gdzieś by jeszcze poprawić mape. a. czy gdzieś w okolicach Nowego Tagu to zrobię? czy tylko Karków? jak Kraków to co polecacie? Czy ja dobrze kombinuje ? chce osiągnąć moc w okolicach 200KM bez męczarni silnika, na co jeszcze zwrócić uwagę co jeszcze zmienić, poprawić by silnik nie był bardzo obciążony a moc była odczuwalna? Dziękuje za odp i poradę, pozdrawiam.
  12. Witajcie jestem Ryszard?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.