Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. Cześć Mariox37 Tak w cabrioo ciasno ale wkładają te FMIC ja jednak poszedłem w DSMIC i tak zostawię, 0 rezania obecnie mam 240KM ale w planach okolice 270KM jedni się śmieją inni pukają w głowę już niebawem pokaże kreski i logi dodatkowo w przyszłym roku planuje moje autorskie rozwiązanie rury łączącej dwa IC (ta od dołu) zamiast rury takiej byle jakiej, będzie Chłodnica rurowa o pojemności rury i wydajne chłodzenie np freonem, zobaczymy jeszcze co z tego wyjdzie Co do chłodnicy z bex 0 problemu ja kupiłem komplet nawet sai było kwota 700zł, tylko wypłucz posprawdzaj, umiera turbo dzwoń do TC-turbo P&P robią hybrydy na 300+ kasa ta sama co u PERUN czy GVG a turbo ma zapas i mniej grzeje powietrze. Do sprawdzenia szczelności dolotu, węży takie ustrojstwo sobie zrobiłem.
  2. Ok kolega bartez90 mnie przekonał rezania pod FMIC nie będzie idziemy tak jak zakładałem 255 na DESMIC w optymalnej temp 20, dziękuje wszystkim pozdrawiam.
  3. Ale ja tam nie widzę wykresów, może tylko dla zalogowanych nie wiem.
  4. Patrzyłem a te kreski od GVG ? bo ja nie maju FB te grupy o których wspominasz? Chętnie zobaczę.
  5. ok a kolega bartez90 co nam o układach wydechowych powie?
  6. Nie mam FB Daj lin do tych kresek lub wklej tu. I zejdźmy na temat układów wydechowych.
  7. Gdzie te wyniki pokaż, by nie widziałem tego.
  8. Temat tyczy się wydechu no ale, z tego co ja się dowiedziałem od Geremiego to On robi na tych hybrydach 250-260km na dsmic i jest dobrze, do 270km MAX później hybryda to nie wydoli i kolektor trzyma. Idąc dalej Pojemność dsmic jest niewiele mniejsza niż fmic 180, a większa niż 140.
  9. Witam Panie i Panowie, Mam 1.8T BFB 120KW obecnie Na stage 2 doszli my do 176KW Wymienione już: prawa hłodnica z bex Wydajniejsze wtryski BOSCH 430cc Turbo GVG hybryda TIP sztywny Downpipe Swiece NGK N75 na ori Przepływka ori DV ori Czy wymiana końcowych tłumików na ULTER np https://allegro.pl/oferta/tlumik-sportowy-audi-a4-b6-1-8-turbo-ulter-8007611095 Doda ciut mocy czy to raczej już gra nie warta świeczki? Czy lepiej brać Milltek cały przelot? Dodam że walory dźwiękowe mnie nie interesują wolał bym by było cicho jak w serii, a tylko moc. Może ktoś robił pomiary przed wydechem i po chętnie zobaczę, dziękuje za odp.
  10. Ja już dawno po modach w cabrio, lampę i filtr my wyjmowali, resztę wchodzi bez problemu od góry, co do kierownicy to nawet nie wiem jaką miałem ale do SLINE podeszło, ja SAI wywaliłem i cały ten zawór ustrojstwo, zaślepki gotowe na alledrogo
  11. Kto ma logi na hybrydzie od Perun bardzo proszę.
  12. Powiem już chyba 5 logi widzę gdzie to turbo od geremiego tak pięknie pracuje, kto ma logi od Perun?
  13. Jak u Ciebie to turbo wstaje obroty od jakich już czuć? proszę o odp.
  14. JRSPEC K03 HYBRID RACING 1.8T (A4 / A6 / SuperB / Exeo/ Passat FMIC.PL JRSPEC K03 HYBRID RACING 1.8T (A4 / A6 / SuperB / Exeo/ Passat ►FMIC.PL◄ Twój tuningowy sklep internetowy! Oczywiście, ktoś ma?
  15. Wyżej masz na myśli na wyższych obrotach ? tu u kolegi z forum Widzę że wstaje bardzo ładnie?
  16. Wszystko oni mają dać, ja tylko płace.
  17. Sprężarkę P&P do a4, BFB czyli raczej K03 ale ja nie daje im sprężarki oni wszystko, co będą przerabiać nie wiem, nie wnikam, ma być moc w okolicach 240KM a zapas do max 280KM Perun daje pisemną gwarancje na 12msc
  18. Panowie rozglądam się za hybrydą moc do 240KM więcej IC nie puści pewno, chciałbym by turbo wstawało już około 2400obr i trzymało do końca i pytanie do was, Gdzie brać? Dzwoniłem do Geremi odp da się zrobić ale gwarancji nie da, Perun nasze turbo będzie wstawało jak seria teraz, Co doradzicie? Kto brał tu lub tu i wasze spostrzeżenia ? Dziękuje.
  19. Witam, Czy tu na Forum jest jakiś spec co zrobi zdalnie korekty wtryskiwaczy i wyłączy sondę za katem? Proszę o odp.
  20. Widzę że nie ma dokupię lub dorobię coś, czy jeszcze mam coś dokupić ?
  21. Panowie czy tu jest wszystko co potrzebuje do BFB Używane - 649 PLN, , - otomoto.pl WWW.OTOMOTO.PL Części samochodowe
  22. Dziękuje chłopaki zostawiam jak jest, robię dolot, wtryski i czips.
  23. Znalazłem tu na forum czyjeś logi taki sam silnik i u niego trzyma, jak znajdę to wkleję link. Na razie daje plik, wiem że nie ma co też porównywać no ale. LOG-01-115-118-xxx czyjeś.csv
  24. Tak od 2000rpm powinno trzymać już zadane doładowanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.