Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obudowa filtra powietrza - przepływomierz 3cale


morelo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy przepływomierz 3 calowy da rade upchnąć do fabrycznej obudowy w 1.8 T  BFB? oczywiście po rozwierceniu otworu na 3 cale:)

Przechwytywanie2.JPG

Patrząc na zdjęcie puchy i przepływki 2.75, to jest bało miejsca po miedzy przyłączem przepływki a filtrem, a jak wsadzę jeszcze większy to nie wiem czy węża od tipa nasunie.

Robił ktoś takie mody?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekkim rzeźbieniu wchodzi na wcisk

Robiłem tak, teraz latam na KN?

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w dislu jak jest? więcej miejsca czy jak? przepływka jest od razu 3cale?, patrze na obydwie to bęzyna ma jeszcze kruciec na sai a disel nie ma reszta to na moje oko po zdjęciach tyle samo miejsca, ale mogę się mylić.

Edytowane przez morelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za plany że przepływka 3 cale potrzebna? Bo seryjna spokojnie 270 km obrabia. Jakieś k04 wpada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zbieram graty celuje z 250 na 300 o ile słupek tyle przyjmie:) jak nie to trudno, najwyżej pucha i przepływka zostanie 3" to nie są ogromne koszty wiec jestem na to gotów. Panowie która to pucha P&P ?

OBUDOWA-FILTRA-POWIETRZA-AUDI-A4-B6-1-9-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 50 zł - OBUDOWA FILTRA POWIETRZA AUDI A4 B6 1.9 TDI (6246251261). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
Audi-A4-B6-B7-1-9-2-0-TDI-Obudowa-filtra
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 40 zł - Audi A4 B6 B7 1.9 2.0 TDI Obudowa filtra powietrza (8647500015). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
AUDI-A4-B6-B7-2-0-1-9-BKE-OBUDOWA-FILTRA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 30 zł - AUDI A4 B6 B7 2.0 1.9 BKE OBUDOWA FILTRA 03G133835 (7394598263). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewności nie mam na tom chwile ale ze 3 ogłoszenia powinna być 3 cale do siebie podobną kupiłem ale jeżeli sai u ciebie zostanie to zostaje tobie tylko rezanie ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...