Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć czy ktoś się orientuje czy to z audi i jakiej?
  2. morelo opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie nie ma ktoś oryginalnego softu 06A906032DK 0261206863 1037354597 mam taką A3 Ktoś tu coś już modzi przy sofcie i nie iść dojść do ładu z nią, chcę wrócić do serii wyeliminować bolączki i później dopiero softa zrobić. Mam już.
  3. Witoj jo tys z pohala?
  4. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie znalazłem takie coś to jest opis z B6 1.8 turbo Quattro. Czy b7 2.0 TFSI Quattro. Za cholewę nie mogę rozpracować tej pompy jak to ugryźć by działało.
  5. Kurde chyba trafiłeś na jakiegoś złego policjanta. Ja też mam przelot 3 cale i jest głośno na obecny moment trzy przeglądy techniczne przeszło oraz cztery kontrole policyjne, oczywiście nie mieli miernika ale zero jakiegokolwiek zainteresowania.
  6. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak w tych pompach rozwizć zasysanie paliwa z drugiej grodzi zbiornika? Druga pompa i przepompowanie do grodzi tu gdzie kosz?
  7. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak w tych pompach rozwizć zasysanie paliwa z drugiej grodzi zbiornika? Średnica ori pompy to 42 mm Długość ori pompy to 121 mm Średnica DW pompy to 50 mm Długość ori pompy to 138 mm
  8. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mirek sam wkład pompa czy cały kosz?
  9. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć Panowie proszę o doradztwo jestem w trakcie przekładki ośki na Quattro zestaw mam z A4 B7 kupiłem pompę o taką Pompa paliwa DW65v DeatschWerks (265lph), Audi, VW 1.8 Turbo AWD / Golf R32 V6 MK4/MK5 USA-DW-9-655-1025 - Fmic.pl FMIC.PL i niestety nie pasuje. Proszę mi doradzić jaka pompa wejdzie w oryginalny kosz i tak żeby uciągło to 430km lub jak i inny kosz spasuje do tej pompy co już kupiłem. A pasuje do zbiornika z B7 Dodam że pompa DW jest o wiele większa od tej seryjnej.
  10. Ile masz na to kasy? bo tu już były takie tematy?
  11. Jak coś ustalisz to proszę pochwal się jestem ciekaw czy będziesz miał takie same odczucia po rozmowie jak ja i bez przesady. Jest kilka firm i w Polsce które vag 1.8 ogarniają w perfekcyjny sposób.
  12. Zapytaj Gregorego o to wszystko i pierwsze pytanie czy wogóle zrobi ? a drugie za jakie pieniążki. 1.8T u niego to już chyba dinozaur.
  13. Jak widać Adam już napisał wszystko w temacie. Gdybyś chciał trochę lepszą dmuchawkę to przyglądnij się temu. Turbosprężarka Borg Warner 179388 EFR 6758 T25 A/R 0.64 WG | TOMSON Motorsport TOMSON.COM.PL Turbosprężarka Borg Warner 179388 EFR 6758 T25 A/R 0.64 WG to produkt najwyższej jakości. Sprawdź pozostałe profesjonalne części do tuningu! 0.80 A/R T4 twinscroll (wbudowany WG) Chętnie bym to zobaczył w jakimś strokerze dwulitrowym podobno już od 2400-2500 jest bardzo dobry cios.
  14. Moja rada kup sobie przynajmniej kurs Chiptuning 1.8 turbo widzę że jest na Allegro i OLX Nie będę tu linków wklejał.
  15. Proszę oryginał a czym to zgrywasz czym wygrywasz? Napisz coś więcej. Audi_A4_1.8_T_2004__119.9KWKW_Bosch_0261208228_8E0909518AL.BIN
  16. Mam nową oryginalną gdybyś chciał nawet gdzieś paragon mam.
  17. Cześć możesz podesłać komplet w wiadomości zwrotnej mogę ci przesłać mój. Też noszę się z zamiarem wystrojenia na czterobarowym map, żeby mieć nad tym lepszą kontrolę. Fajnie że projekt nie umarł Dziękuje.
  18. Było gdzieś w tym temacie o pływakach z tego co pamiętam to nie muszą być z tego samego roku i ja zrobiłem sobie know-how czyli pozbierałem najważniejsze info i wklejam to może ci to pomoże żebyś nie musiał wszystkiego czytać. SBIORNIK PALIWA Zmiana pływaków i liczników była od maja/czerwca 2001 - w etce jest dokładny vin graniczny. na pewno podłączyć drugi pływak (dwa przewody do licznika) Pływaki mają oznaczenia zaczynające się od 8e0 więc nie ma rozróżnienia na EU/UK. To nie jest loteria, tylko tak jak już pisałem podział jest wg rocznika auta. Proponuję dokładnie prześledzić ETKĘ i dobierać rocznikowo na podstawie oznaczeń ze swojego czujnika. Problem odwrotnych wskazań występuje również w autach FWD jeśli czujnik zostanie źle dobrany Jeśli dobrze rozkminiam, mój numer nadwozia to WAUZZZ8E53A28... a lewy pływak na białej obudowie na zbiorniku dawcy po sprawdzeniu ma numer 8E0201317N i ten numer jest stosowany od nr nadwozia F 8E-2-020-001>> czyli mogę mieć nadzieję że będzie dobrze pokazywać bo numer mojego auta jest późniejszy? Potrzebne jest przeprogramowanie licznika żeby czytał z dwóch czujników poziomu paliwa. Jeśli nie podłączysz drugiego czujnika poziomu paliwa, wskazówka będzie latała, poziom cały czas będzie się zmieniał.
  19. morelo odpowiedział(a) na TDI007 temat w 1.8T
    Napisz coś więcej czy jest przynajmniej jakaś mapa wrzucona pewna że to powinno działać czy jak? Kiedy ci wypada ten zapłon na wolnych czy jak, daj więcej informacji. Ja osobiście po odpaleniu strokera nie miałem żadnych problemów.
  20. morelo odpowiedział(a) na Ronald 98 temat w 1.8T
    Pierwsze pydanie czemu podnosiłeś moc i kto się tego podjął, skoro seria była sporo niższa ? Szukaliście przyczyny co zjadło 11 koni? A co do pytania czy jechać czy nie, to sam sobie odpowiedz.
  21. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewno wy też dostaliście ale gdyby kto nie dostał a był na etapie kupowania jakiś części tuningowych to poniżej rabaty które dostałam na maila. Finał BLACK WEEK z WWW.FMIC.PL! -30% Łączniki silikonowe: Z4FFIU91 -25% Kolanka i rury aluminiowe: CJP2ASYU -25% Obejmy: IT2PHDKP -15% Tłumiki, kolanka welding porn FMIC.Pro: 7TESQ7TP -15% V-bandy, plecionki, przepustnice wydechowe, flansze i uszczelki: UKQMBN3U -20% Przewody, końcówki i zbiorniki paliwowe: LJXYPD94 -15% Turbo JRspec: V4EFKH1Y -15% Kute korbowody JRspec i FMIC.Pro: WENFB3KL -20% Intercoolery, chłodnice wody i oleju FMIC.Pro: N2JIMPQZ -20% Intercoolery i zestawy montażowe FMIC.EU i JRspec: PNKS67AA -20% Termoizolacja FMIC.EU: YKZ2Z2TQ -20% Układ chłodzenia FMIC.EU: BHCD16PT -20% Zawory wastegate i blow off FMIC: ZXCHG72C -10% Turbo Hybrydowe JRspec: VJP5Q2FK -15% Kierownice, naby, quick release JRspec: YHNHKAGK -10% Kolanka i rury nierdzewne: V1U7ZMGR -15% Wskaźniki New Auto Gauge i Prosport: XHGDVJ2I -25% Gadżety i ubrania FMIC.EU: 9IYG8KQQ -15% Dragy i Innovate: SW9ZLXV6 -12% Oleje Red Line, kosmetyki Soft99 i TuningKingz: 7JXWVQ7L -15% Downpipe, kolektory wydechowe, tytanowe układy wydechowe Vogler : HLQCCUVB -15% Wilwood, DEI, NX: IC77NZ8S -12% Brian Crower, DeatschWerks, Aeromotive: L4PPTNB6 -15% Kute tłoki i korby Wiseco, JE Pistons, K1, Manley: P5XHMC3U -15% Filtry Ramair, Proram i MST: 3EEWUYFX -20% Chłodnice Setrab i panewki ACL: BD5A94ZT -15% Zawory Tial i Turbosmart: NWPKRNWW -12% ARP, AEM i Cometic: CFVIRCXR -15% Dystanse FMIC.Pro: ENF8C1VW -15% Opony Westlake: M1HAKMXD -12% Intercoolery Wagner Tuning: IKPTQQ46 -20% Nuke Performance: PXKKJZQZ -20% Filtry powietrza FMIC.Pro: 525CDVE8 -10% Kolektory ssące FMIC.Pro, kod: FGILZAIX -10% Ecumaster: DN7REGR1
  22. Nikt nie napisał czy się opłaca czy nie. Ja po prostu zwróciłem uwagę że na tej turbinie NIE przebijesz 300KM. Nawet do 300KM sądzę że się nie zbliżysz nie robiąc większych modyfikacji a i tak ta turbo nie wystarczy na to, ja na hybrydzie na wirnikach k04 cnc, w Stage 2 plus na paliwie Shell doszedłem z tego co pamiętam do 290 koni i na tym stop i to już było wyśrubowane na MAX turbosprężarka oraz zapłon. Po prostu te turbiny są za małe, przepływy za małe by bezpiecznie osiągać 300KM. Szacuje jeśli słupek naprawdę zdrowy założysz większe płuco, stalowy Tip, przepływka 3 cale, wtryski 440, wydech z 2.0TFSI, sportowy filtr powietrza, kolektor o zwiększonym przepływie, może być chiński żeliwny testowałem sprawdzał się. Dojdziesz może do 260-270KM na bezpiecznych nastawach. Paliwo Shell i bardziej hardkorowy zapłon da ci około 10 - 20 koni więcej.
  23. Nie, I pamiętaj turbo to nie wszystko, wszystko zależy w jakiej kondycji jest twój silnik Ile można dmuchnąć ile przyjmie zapłonu. Aby mieć realne to 300 koni potrzeba jeszcze trochę więcej zrobić.
  24. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co przekazała mi znajoma to normalnie od środka da się zamknąć i są zamknięte, ale jak się złapię za klamkę to się po prostu otwierają mowa oczywiście od środka. Stąd moje pytanie wcześniejsze okej sprawdzimy to dzięki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.