Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. Cześć zgraj soft wyslij na pw i za friko Ci zrobie.
  2. Miałem te zaślepki, dziur nie ma ale brzydkie dalej jest, szukaj tunelu i wymiana.
  3. Zajmowałem się kiedyś lakierowaniem pojazdów co prawda były to ciężarówki i autobusy ale staraliśmy się to wykonać wedle sztuki i wszystko zależy od tego jak się ktoś przyłoży. Jak wygląda tak naprawdę samochód Ile ma rdzy wgnieceń itp. Koszt 7000-9000 zł za malowanie oczywiście z przygotowaniem tego, jest jak najbardziej adekwatny ale 12 000 Jeśli nie ma rdzy, rudej gdzie malujemy tylko z zewnątrz jest moim zdaniem za dużo za takie Audi obojętnie czy już Cabrio czy kombi.
  4. Kabel z Ali kupiony z 2 lata temu, ale nie wiem jaki nie zwracałem na to uwagi vcds 19
  5. Mamy taką samą przejściówkę, takie same radio i takie same auto, nie musiałem kompletnie nic w przejściówce przepinać tylko adaptacje i kodowanie ale łączy bez problemu.
  6. Mi do 5.5 bar dochodzi bez problemu, mam silnik po kapitalnym remoncie.
  7. 1. 1.8T (AVJ/AMB/BFB/BEX/BKB) Gorący silnik obroty jałowe ok od 1.2 bara do 1.7 bara 2Tys obr od 2.4 bara do 3.5bara 3Tys obr od 3.5 bara do ok 4.5 bara 4Tys od 3.8 bara do ok 4.8 bara 5tys obr 4.13 bara do ok 5.17 bara 6tys obr 5 bara do ok 6.5 bara W tych liczbach powinno sie mieścić
  8. Mam też cały zestaw do sprzedania nowe, z tarczą kevlar 240 mm
  9. Mi za Cabrio B6 powiedzieli 6000 oczywiście bez zmiany koloru, a nigdzie nie mam nawet purchla.
  10. Ja mam do domu i do prostrzych działań jak najbardziej, mam w domu honde acord VIII, Audi, testowałem na fordach, volvo, opel, troche na cieżarowych i z błędami nie ma najmniejszych problemów, dpf też wypala, logi też zrobi, oraz test elementów.
  11. Ech u mnie się nie wyłącza i pewno to wyżera akumulator i znowu szukanie
  12. Tak MaToo85 kodowanie przyjęte, jeszcze pytanie mam wzmacniacz dodatkowy podpiety pod Złącze D 13 - Plus przyłączony do wzmacniacza z głośnikiem niskotonowym w bagażniku z lewej strony -R44-/wzmacniacza -R12- Wzmacniacz działa pracuje ale z tego co zaobserwowałem nie wyłącza się jak wyłączę radio i wyjmę kluczyk ze stacyjki, no chyba że to po czasie, przypuśćmy po pięciu minutach jak tak długo nie czekałem. Powinien od razu sie wyłączyć?
  13. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy mamy jakiegoś speca na forum który obszywa kierownicę?
  14. Mam przepływke na zbyciu nowa ori jak co to pw
  15. Mam kierownicę Multi, kurde tu się rąbłem, powinno być 0413714 BT nie mam
  16. Okej udało się zrobić adaptację Dzięki Kamil Co do kodowania zaczął przyjmować w końcu. Czyli na to wygląda że najpierw musi być zrobiona adaptacja później kodowanie. I jak bym nie próbował zakodować to cały czas wali błędem; 01044 - Sterownik zakodowany nieprawidłowo. Obecnie mam takie kodowanie 0413711 ale sprawdzałem też inne i bez zmian cały czas jest błąd.
  17. Panowie przeszytałem pierwszą i ostatnią strone Po wymianie z concert na RNSE Czy aby zmienić kodowanie trerzeba najpierw zrobic adaptacje? Jak sie przeprowadza adaptacje? bo nie znalazłem takiej informacji. Moje Kodowanie: 0301700 i nie przyjmuje nic innego. Oznaczenie elementu: 8E0 035 192 Q Błędy 02024 - Przeprowadz dopasowanie 01042 - Sterownik niezakodowany Jak to ugryść ? szukałem i nic o adaptacji nie wygrzebałem nic a kodowania nie przyjmuje. Pomorzecie ?
  18. Pany ja mam taki problem Radio RNSE soft nie wiem jeszcze jaki Interfejs CarAudio Systems RL-RNSE do kamery cofania Obsługuje tylko kamery NTSC Ramka tablicy rejestracyjnej z kamerą cofania format: PAL / NTSC I mam obraz taki Kamera nie może sie dogadać z modułem NTSC? czy szukać jeszcze gdzieś przyczyny?
  19. Jestem po spotkaniu z mecenasem, nie czytam tego forum co 10 min by byc na bieżąco. Dla potomnych; Nawet gdyby np to radio działało i było zamontowane i po 2 tygodniach sie zepsuło to i tak mozna reklamowac, nie zamyka to drogi i tak jest ze wszystkim. Nawet jeśli nie ma umowy kupna sprzedaży, czy kupione od prywatnej osoby. Tylko jak to powiedział mecenas, trzeba się do tego odpowiednio przyłożyć i przygotować. Zapytał się mnie jeszcze czy mam jakis świadków że to radio podczas montażu nie uruchomiło się, tak dwie osoby, prócz mnie, to jasno stwierdził wszystko to było niepotrzebne wystarczyło powiadomić sprzedającego i przyjść do niego z tymi dwoma osobami. Pokazałem na forum wpisy i zdjęcia pokręcił głową i krótko skomentował, tak mogę się zająć tą sprawą. Jeszcze jedno michal11221 nie wysyłaj od razu takich oskarżeń jak robisz w moim kierunku i Tom a4 to też rada od mecenasa. Potwierdzam otrzymałem przelew tylko michal11221 nie wiem czemu w tytule piszesz ZWROT ZA SPRAWNE RADIO RNSE AUDI A4 Radio które mi wysłałes nie jest sprawne, nikt go nie naprawił i jak dotarło do mnie po podłaczeniu nie działało. To przypominam. Tom a 4 Dostał już prywatną wiadomość z twoim adresem. Proszę jeszcze na pw numer telefonu dla kuriera paczka pójdzie bezpośrednio od niego albo ja zamówię kuriera albo on, to poinformuję cię w prywatnej wiadomości.
  20. Chyba już nie ma co publicznie zagłębiać się bardziej w to każdy napisał co miał napisać resztę będę załatwiał indywidualnie z każdym. Niestety na moją niekorzyść nie mam danych sprzedającego gdyż zdjęcie etykiety przewozowej tak zrobił i mi przesłał że jego danych nie ma a pudło i folię już wyrzuciłem, więc mecenas będzie musiał jeszcze z firmą DPD się skontaktować. Jestem po rozmowie tel z mec. I byłem umówiony jutro po południu u mec ale okazuje się że ktoś odmówił wizytę i jadę dzisiaj wieczorem. U niego się dowiem co dalej z tym robimy i jak z tym na policję. Co mi doradził przez telefon, by jednak dogadać się ze sprzedającym bo koszty przewyższają wartość nowego radia. Co do reszty, paczka była naprawdę bardzo starannie zapakowana tak jak napisałem, zero jakichkolwiek wgnieceń otarć nic i też tak poinformowałem sprzedającego 0 uszkodzeń.Gdyby było inaczej to bym od razu pisał do sprzedającego odnośnie pakowania i protokół sporządzał z DPD. I tak jak wspominał Tom z a4 na pierwszy rzut oka nie widać nic i radio wygląda dobrze. Oczywiście nie świeciłem po nim latarką i nie patrzyłem w każdy zakamarek po prostu ruszyłem pokrętłem od głośności przycisnąłem ze dwa guziki patrzę, nic nie obtarte litery całe, tylko z prawej strony na boku dwa ślady. Ale to w niczym mi nie przeszkadzało bo i tak tego nie będzie widać. Teraz jak patrzę na te zdjęcia to ewidentnie jeśli światło jest mocne i pada z boku to widać jakis syf być może jak radio zostało rozebrane to się też wysypało i wpadło w szczeliny (nie wiem) Poniżej przesyłam jeszcze zdjęcie które zrobiłem zaraz po wyjęciu z pudła, na pierwszym zdjęciu gdzie słabe światło czyli tak jak zrobił telefon widać jakiś mały brud, pył w tych zakamarkach i na pokrętle od głośności od góry właśnie tam skąd światło z góry pada, ale to dopiero teraz widzę jak wiem gdzie patrzeć. Drugie zdjęcie jest trochę podciągnięta jasność już wtedy wyraźniej to widać. Radio wraca do mnie a nie do żadnych serwisów ja nie będę pokrywał kolejnych skoro Tom z A4 napisał i wysłał zdjęcia, a resztę będzie decydował mecenas co dalej tym radiem zrobić życzę wszystkim udanych transakcji a nie takich jak moja Pozdrawiam. PS A tutaj miejsce w kuchni tak naprawdę na komodzie nie na półce trochę źle napisałem, tam gdzie leży radio wyjęte z samochodu tam leżało to co kupiłem.
  21. Prosze o ile to naprawi radio lub oddasz kase to prosze, Odpowiedziano: 9 Stycznia dzis wreszcie miałem wolna chwilę i przemyslalem na spokojnie jeszcze raz temat. proponuje ci podłączyć je u kogoś w aucie w którym teraz tez jest rnse ale fabrycznie zamontowane a nie na jakichś przejściówkach itp... kupiłem to radio 3 miesiace temu mam film od chlopaka od którego je kupilem na którym widać że działa później jeździło w mojej żony audi a3 może to potwierdzić...przeszkadzało jej to że wystawalo bo było od a4 b7 więc inna ramka i nie można było go do końca wsunac wiec trafiło na półkę do garażu. 28 grudnia rano włożyłem je ponownie by wgrać pl menu I spr która płyta z mapa działa bo miałem ich kilka. po czym odłączyłem spakowałem i wysłałem...jestem czysty jak łza i pewny w milionie procentów że wysłałem sprawne radio. więc niestety albo kurier je uszkodził ale skoro twierdzisz że pudełko nie naruszone to trzeba to wykluczyć i zostaje tylko podłączenie wiec albo coś masz namieszane w kablach i nie chce ruszyć albo tym podłączaniem na stole zrobiłeś jakieś zwarcie i radio padło...innej opcji nie widze Jeszcze jedno Najpierw mi zarzucasz czy aby napewno wysyłam twoje radio, chcesz zdjecia radia zanim wysle do naprawy czy nie otwierane - Dostajesz, jak wysyłam do elektronika z forum to mi piszesz cytuje; co to za elektronik? twój znajomy? nie, nie mój znajomy, gdyby był to byś mnie oskarżał że znajomy itp, a sam piszesz cytuje; jeden wielki błąd że nie odesłałeś tego mi i że ja do swojego elektronika nie dałem tego radia. I to klucz. Ty możesz do swojego a do mnie od razu zarzut, własnie to nie błąd ale plus, postronna osoba pierwszy raz kontakt z nią miałem. Dla mnie sprawa zakończona jutro zgłaszam na policje i do mecenasa. Ty dzwoń do tego gościa by wynosił z tej szopy reszte czesci bo wjazd na szope może być.
  22. Radio po rozpakowaniu było takie jak wrzuciłem zdjęcia tam gdzie jest plomba i to co w pierwszym, pierwsze zdjęcia to są jakie dostałem w prywatnej wiadomości od sprzedającego. Ekranu nie otworzyłem po prostu się nie otworzył to radio się nie uruchamiało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.