-
1.8t bfb, zmiana dm na sztywne koło
To już wyczerpuje moje pytania ? dzięki @Dev
-
1.8t bfb, zmiana dm na sztywne koło
A dlaczego od AWX? te koła są takie same? Sprzęgło i docisk również od AWX podejdzie?
-
1.8t bfb, zmiana dm na sztywne koło
Sprawa dotyczy 1.8t bfb quattro 6 biegowa. Czy jest szansa przejść z dm na sztywne koło bez większych przeróbek? Jeżeli tak, to w jakie koło sztywne i jakie sprzęgło muszę się zaopatrzyć? aby pasowało bez przeróbek. Wiem że takie tematy już były na forum ale nie mogę nic znaleźć...
-
1.8t Duże odchyłki z sondy lambda - prośba o opinie
Na podstawie sugestii przem8, problem rozwiązał się samoczynnie Po kilku ostrych odcinkach do 6tyś obrotów jeden z zaworków pneumatycznych dosłownie eksplodował (w załączniku zdjęcie). Po zakupie nowego, samochód całkowicie wrócił do sprawności. Korekcje blisko 0. Dziękuję wszystkim za sugestie. Temat do zamknięcia
-
1.8t Duże odchyłki z sondy lambda - prośba o opinie
Dodam jeszcze że w ECU pojawiają się jedynie błędy wapadania zaplonu
-
1.8t Duże odchyłki z sondy lambda - prośba o opinie
Logi są na benzynie, po skasowaniu błędów. Postaram się powtórzyć dzisiaj logi, chociaż nie chciałem go w takim stanie ciągnąć do końca. Jeśli chodzi o spalanie to nie jestem się w stanie wypowiedzieć czy więcej pali ponieważ samochód nie nadaje się do jazdy w takim stanie. Przy bardzo delikatnej jeździe do 2tys obrotów i bez gwałtownych przyspieszeń, nie szarpie a korety lambda wąchają się od 10 do 20 na plusie
-
1.8t Duże odchyłki z sondy lambda - prośba o opinie
Pacjent 1.8t BFB Problem - nierówna praca sinika na wolnych obrotach. Podczas przyśpieszania, wyczuwalny nieduży spadek mocy. Problem pojawił się nagle podczas jazdy. Po zrobieniu logów zaobserwowałem że są bardzo duże odchyłki z sondy lambda. Podczas przyśpieszania bardo bogato a na biegu jałowym bardzo ubogo. Pierwsze co przyszło mi do głowy to nieszczelności w dolocie - niestety po dmuchnięciu w dolot brak widocznych wycieków powietrza... Może mnie ktoś naprowadzić gdzie szukać usterki? Będę wdzięczny za pomoc. http://vaglogi.pl/log-002_033_1wGSKS5.html http://vaglogi.pl/log-003_115_zCrr5Ax.html http://vaglogi.pl/log-020_118_812FdO.html
-
Alternator, sprzęgło jednokierunkowe 1.8T
Witam, Chciałem zapytać czy w alternatorze VALEO 06B 903 016 AC jest rolka ze sprzęgłem jednokierunkowym czy bez? ewentualnie zna ktoś może numery? Nie mogę znaleść jednoznacznej odpowiedzi :/ Przy okazji wymiana paska chciałem sprawdzić czy wszystko OK i moją uwagę przykuła ta rolka. Teraz pytanie, wymieniać czy jest dobrze? Chodzi o audi A4 B7 2005 1.8t quattro.
-
2.0 TDI 170km BRD. Drgania silnika. Logi do oceny
Jest ktoś w stanie pomóc?
-
Jakie logi zrobić, ocena logów 1.8T BFB
U mnie jest identyczny problem, jak zmienię filtr gazu. Gdy przełączne na gaz i silnik zgaśnie (brak gazu w przewodzie do wtryskiwaczy) to później ciężko odpalić. Podejrzewam że coś masz nieszczelne.
-
2.0 TDI 170km BRD. Drgania silnika. Logi do oceny
Witam, Problem jest z drganiami silnika, jak w temacie. Proszę o sprawdzenie logów, czy wszystko jest ok. Drgania występują w całym zakresie obrotów. Brak błędów Logi dynamiczne: http://vaglog.pl/log-001_003_004_wvvielm.html http://vaglog.pl/log-010_011_041_1E34ch9.html http://vaglog.pl/log-011_WOWfG.html
-
1.8T AEB, logi do sprawdzenia
Pech chciał że skończyła się benzyna Nie zwróciłem uwagi na temp. było na minusie i widocznie się nie dogrzał. A powiedz mi w której grupie można podglądnąć ciśnienie z turbo>? jakoś tego nie widziałem przeglądając po kolei grupy...
-
1.8T AEB, logi do sprawdzenia
Witam, Przesyłam logi do analizy z 1.8t AEB. Logi dynamiczne, na 2 biegu ze względu na brak możliwości. Logi robione na gazie, zaraz po skasowaniu błędów. Był błąd zbyt bogatej mieszanki ale to kwestia regulacji gazu. Interesuje mnie bardziej czy inne rzeczy są ok. http://vaglog.pl/log-008_013_q81NQk.html http://vaglog.pl/log-003_025_5X3UT.html http://vaglog.pl/log-002_007_u56lox.html Ktoś pomoże?
-
Piekielnie gorąca kierownica
Miałem podobny problem z ogrzewaniem fotela. Uszkodzony był czujnik temperatury. Sprawdź vcds'em czy pokazuje ci temperaturę kierownicy.
-
Logi do oceny, 1.9TDI AGR (słaby)
To rozumiem, tylko czy jesteś w stanie na podstawie logów określić bliżej gdzie leży problem? Pomoże ktoś?