Treść opublikowana przez morelo
-
Pompa paliwa
Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann PRO-CHOICE.PL Pełna oferta: części samochodowe Audi, VW, Seat, Skoda i inne, oleje Motul, Ravenol, Liqui Moly, Valvoline, Millers, filtry Mann Zadzwoń do chłopaków.
-
Wymiana modułu kierownicy
Panowie wymieniłem moduł kierownicy bo nie działała multifunkcja, multi działa bez żadnego kodowania, ale świecił abs i migał hamulec, czy próczy przypisania modułu do elektroniki trzeba jeszcze coś robić? moduł o takich samych nr.
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022
Pany zima, taka jak w tym roku śnieg dalej mamy i wszystkie cepry stoją do poloka jak 2 cm śniegu, bo nie wiedzą że jadą w góry i na letnich lub wielosezonowe a myślą że Quattro to nie trza.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Niech moderator tu posprząta prosze. Jaro pisz w odpowiednim dziale a nie tu wszystko. Ja bym Ci już ostrzeżenie dał bo robisz śmietnik
-
Głowica
Jak pisałem xado na tłoki, płukanka tec 2000 2x zmiana oleju na Ravenol lub Motula doczytaj na forum jaki (najlepiej wypłucz zalej nowy olej i filtr, wypłucz silnik z resztek płukanki niech popracuje z 20 min, spuścić i jeszcze raz nowy filtr i olej i filtr) filtr dobry i zdaj relacje, zmierz cisnienia tym samym manometrem. Jak bedzie ok to dolej jeszcze motor life butelke.
-
Głowica
To ciśnienie 11 bar nie jest złe u mnie było 8-9 i oleju nie ubywało i krzesał 280KM i 400NM obstawiam zapieczone pierścienie zalej xado na tłoki na noc, płkanka i zmiana oleju na dobry i zdaj relacje. Na jakim oleju pracuje silnik, co ile wymieniasz, robiłeś płukanki jakieś?
- Szarpanie
-
Dymienie na niebiesko
Najpierw to ciśnienie na tłokach, a pózniej próba olejwa.
-
Sprzęgło 240mm zamiast 228mm?
Wejdzie ja mam dwutarcz 240, jak chcesz to mam cały komplet do sprzedania z tarczą domieszka kevlar pisz pw.
-
Skrzynia 6 biegów zamiast 5 do 1.8T FWD
Nie wiem skad autor brał dane o przełożeniach ale strona Sélection de la boîte de vitesses VAG par paramètres WWW.KOLHOSNIKI.RU Paramètres de toutes les boîtes de vitesses VAG (Audi, Skoda, Volkswagen, Seat). podaje inaczej GVC i GVD to takie same przełożenia.
-
Pytanie o sprzęgło
Ja mam cały kompletjak chcesz.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Cześć Panowie czy nie ma ktoś całego zestawu Quattro do bfb skrzynia 6 długa.
-
Skrzynia sie rozleciała przestroga
No własnie tak mi coś switało że to chyba tak działa. Tak Dev to była kwestja czasu eh nie znajde na szybkiego Q do cabrio całego zestawu a za 2 tyg trzeba mi samochod. Panowie a skrzynie z 2.0 TFSI np GVD 6 biegów to one mocniejsze są?
-
Skrzynia sie rozleciała przestroga
Panowie skrzynia GGG zrobiła kaput po niecałym roku i 5000km obecnie mam 410KM i 550NM w FWD nie strzelam z miejsca czasem lubie depnąć 2 3 4 no i efekty poniżej, moc i moment zrobiło swoje, dodam ze rozleciała sie przy spokojnej jeździe. Teraz pytanie bo chce quatro czy wychodziły różne napędy ? tzn na razie chce wrzucić sama skrzynie Q podpiąć tylko przód a jak znajde wózek i wał to we wrześniu reszta przekładki tylko by sie tylny napęd zgrał ze skrzynią później, przejdzie to tak? Moze ma ktoś cały zestaw Q do sprzedania? VID_20220228_175020.mp4
-
Skrzynia oznaczenie po Vin
ok mam ggg
-
Skrzynia oznaczenie po Vin
Cześć chłopaki padła skrzynia jednak 400 koni szybko ją wykończyło cieknie olej z wałka i coś strzela w niej postanowiłem zakupić skrzynię używkę obojętnie jaką bo będę robił chyba swap na Q. Czy ktoś po vin jest w stanie zidentyfikować jaką mam skrzynię.? FWD 5 biegów WAUZZZ8H34K009830
-
B6 DIVISION
8E1941561C czarny bez chrom z podświetleniem 8E1941561B czarny bez chrom 8E1941561E z chrom W moim cabrio jest 8E1941561 pewno ktoś dokładał lub zmieniał
-
B6 DIVISION
Ok poznachodziłem wszystko pytanie czy wizytowniki o nr 8E1941561C i 8E1941561B są zamienne? Popielniczka 8E0857951hm szukam i chyba taka sama do cabrio jak i sedan i kombi?
-
B6 DIVISION
Panowie mam wycene ori nie jest źle, ale może ktoś na forum odświerza takie plastiki zajmuje sie tym lub jakaś firma? chce dodać że chce zachować jak najbardziej oryginał.
-
B6 DIVISION
Pany jeszcze raz ja, potrzebuje nr wizytownik uchwyt na kubek przycisk esp może być (sam dekor) przycisk świateł awaryjnych może być (sam dekor) a4 b6 cabrio poratuje ktoś? jak myślicie dostane gdzieś nowe ori? ASO
-
B6 DIVISION
Też mam chromowane ok już wszystko jasne.
-
B6 DIVISION
Dzięki ciekawe czy to jest zamienne z Automata jest ich więcej i dużo lepszy stan bez malowania by się obeszło
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja proponuję już założyć inny temat a nie wałkować w tym miejscu później ktoś szuka informacji o napinaczu i czyta o czujnikach i wszystkim innym.
-
B6 DIVISION
Panowie szybkie pytanie kupuję dekory do wnętrza. Ramka mieszka biegów. 8E0864261 8E0864261F Czy ktoś się orientuje jaka jest różnica? Potrzebuję do A4 B6 Cabrio.
-
Dziura po uchwycie na telefon pokładowy
Tak te