Treść opublikowana przez morelo
-
Podniesienie mocy wraz z modyfikacją mechaniczną A4 B8 CAGA
Chłopaki jak chce wycinać to niech wycina muskel1, świata nie zbawisz. Ja osobiście jeśli nic się nie dzieje z tym DPF to nic bym z nim nie robił. Zrób tylko to co Ci radził kolega komornik78 i tyle. A jak ci się zacznie sypać DPF to wtedy bierz się za albo wymianę, albo regeneracja, ostateczność wycinka. I podkreślam to nie fabryka wymyśliła DPF tylko ekologia.
-
Podklejenie szyby w cabrio
Kupiłem Klej UHU Max Repair, polecali gdzieś na forum.
-
Podklejenie szyby w cabrio
Szukam u nas w kraju ale dzięki.
-
Podklejenie szyby w cabrio
Panowie pytanie. Czym podkleić szybę tylną w cabrio do tego szmacianego dachu? próbowałem klejem do szyb siedziało za 2 dni odpadło, teraz samochód był na oklejanie szyb gościu podkleił i znowu odpadło, w czym to przykleić by siedziało odłazi na dole na rogach.
-
A4 1.8 turbo Cabrio takie zwykłe - STROKER
Jako że nie mógłem dojść ładu z tym zawieszeniem i pływaniem po drodze, padła decyzja o wymianie wszystkich wahaczy jeszcze raz. I co się okazało te dwa główne wahacze z dołu, żeby ruszyć sworzeń na nich trzeba założyć rurkę z 15cm a przypominam że mam na nich zrobione około 3000 km jest to tak ciasno spasowane że aż nie do wiary, górne idą lżej ale i tak ciężko ostatecznie wymieniliśmy wszystko na mayle i problem ustąpił.
-
1.8t Luz tłoka w cylindrze.
Pasowanie 004. Pomiar tłoka mikromierzem, a później pomiar cylindrów oraz jaka jest owalizacja. Kompresja jaka była?
-
Regeneracja turbiny
Perun, tcturbo, turbospec, top mar
-
Wymiana Oleju
Motor life, dawno temu sie nazywało miltec, lałem już do MZ, żuka, malucha, tatry i nie było problemów.
-
Stuki w silniku tylko na wolnych obrotach. Co to moze byc?
A jeszcze wracając do stukania, nie masz filmiku, co tam było słychać, bardziej z góry z dołu? Tak zrób
-
Stuki w silniku tylko na wolnych obrotach. Co to moze byc?
Szczoteczka do zębów i pedzel i krata lub dwie piwa to bedzie troche twało
-
Stuki w silniku tylko na wolnych obrotach. Co to moze byc?
Z ciekawości ile to auto ma na liczniku? Nie chce za bardzo komentować ale naprawdę kupiłeś samochód nie wiadomo kiedy był zmieniany olej i ty zrobiłeś jeszcze na nim 20 tys. Generalne mycie silnika polecam to allegro.pl ALLEGRO.PL ino uważaj na ręce i oczy, oczywiście zerknij na panewki jak rozebrany, jak ob by czapy jeszcze nie zdejmować to poskręcaj wymyty i płukanka całej motorowni z 2x tec 2000 pózniej zmiana oleju i filtra minimum 2x.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie, potrzebuje taki wtyk do silnikcza regulacji lampy xnenon, jak namierzyć? jet to wtyk składany. Nr silnika to: 8m0941293
-
regurator cisnenia paliwa na listwie
Do około 370Km nie ma potrzeby przerabiać tak układu paliwowego.
-
A4 1.8 turbo Cabrio takie zwykłe - STROKER
Adam wózki okej na pewno zresztą sprawdzaliśmy to, zostały też wymienione tuleje wahacza (banan) na poliuretan, pojechałem na inne szarpaki gdzie jeszcze ciągnie w przód i tył i nic decyzja wszystko bdb czego pan szuka jak wszystko nowe a dalej bez zmian, panowie gdzie jeszcze szukać problemu.?
-
Zawór dv który utrzyma 1.3 bar
06A 145 710N utrzyma 1.6 bar testowane u mnie
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
Sprawdz jeszcze w trybie recovery i PW
-
B6 DIVISION
Pokaż zdjecie za dnia z boku. Bagaż i komplet i nic nie obciera?
-
B6 DIVISION
Zerknij do mojego wątku Ja mam 18 i opona 235 na 40 i z tyłu delikatnie obciera na wybojach jak komplet a nie mam jeszcze opuszczonego jest 4 cm niżej jak na fabrycznym
-
Logi audi a4 b7 1.8 t bfb
Ja miałem na starym motorze 7.5 bara i krzesał 214Kw i 400Nm, ile by ten motor pożył nie wiem, ale moc moment trzymał, nie kopcił, palił na dotyk, 0 poboru oleju, zrób płukanki najpierw. I rób pomar na jak najkrótrzym wężu
-
Adapter Bose do AUDI A4
Dobra wracam z odpowiedzią po prostu ten moduł był ściszony zamieszczam zdjęcia. Jak się Pobawiłem tymi przełącznikami według schematu to gra aż miodzio porównując do Bose w skali od 1 do 10 bosse 4 audio system 8 Nawet jak wypnę subwoofer to bas jest bardzo głęboki, a tony wysokie naprawdę robią robotę. A wszystko to jeszcze dopełnia subwoofer w bagażniku.
-
Adapter Bose do AUDI A4
aker; na razie to nie wiem bo przednie ledwo graja a jak już dam wiecej mocy to sub nadrabia, a nie testowałem bez niego jeszcze. Przednie głośniki są to AUDIO SYSTEM X 200 EM EVO 20CM impedancja: 3 Ohm, moc: 125 wat Zaś z tyłu są na głośniki AUDIO SYSTEM M165 EVO2 16CM impedancja: 3 Ohm, moc: 90 wat Sterowanie działało bez problemu z 3tygodnie i przestało.
-
Adapter Bose do AUDI A4
Cześć panowie zmieniłem radio fabryczne na Chińczyka na Androidzie nagłośnienie mam bose tzn został wzmacniacz fabryczny wszystkie głośniki zostały wymienione na AUDIO SYSTEM, do tego dokupiłem taki konwerter allegro.pl ALLEGRO.PL Problem polega na tym, że przednie głośniki grają nadal cicho dopiero je słychać jak przekroczę gdzieś 50% głośności radia i teraz już sam nie wiem czy wzmacniacz jest przypalony i po prostu gra ciszej czy ten konwerter nie może się dogadać z wzmacniaczem i radiem, dodatkowo przestało działać mi sterowanie z kierownicy nie wiedzieć czemu m działało. Miał ktoś taką zagwostke?
-
A4 1.8 turbo Cabrio takie zwykłe - STROKER
Cześć, Panowie jest problem z zawieszeniem obecnie jest moc w granicach 370 koni i 450 niutonometrów. Jak już wspominałem wyżej jest założone zawieszenie gwintowane, jest wymienione cały komplet wahaczy z przodu wszystko nowe RTS dodatkowo drążek stabilizacyjny sportowy i nowa maglownica, z tyłu jest tylko zawias i drążek wszystko resztę było sprawne auto po wszystkich modyfikacjach zawieszenia auto pojechało na geometrię I na zbieżność, ale niestety auto pływa po drodze. Co znaczy pływa jadąc za samochodem i chcąc wyprzedzić robiąc manewr wyprzedzenia i dodając gazu samochód zachowuje się bardzo nieprzewidywalnie nosi go w prawo i w lewo po prostu nie mogę trafić w drogę, początkowo opstawialiśmy oczywiście moc, ale podczas gwałtownego hamowania też nosi prawo lewo tylko nie aż tak odczuwalnie, jadoąc spokojnie ale szybko i rotbic test łosia też pływa w piątek pojechałem znowu na geometrię i zbieżność tym razem do innej firmy geometria OK zbieżność poprawili coś, pojechałem jeszcze raz na trzepaki sprawdzali wszystko nawet byłem pod samochodem nie ma się do czego przyczepić. Przejechał się gość od trzepaków i powiedział że faktycznie coś jest nie tak, wjechał jeszcze raz przyszło ich trzech i nic nic nie wypatrzyli i niestety na drodze bez zmian. Padła diagnoza, że być może te wahacze wszystkie RTS mają jakieś miękkie gumy i powoli zaczynam obstawiać dolne wahacze z firmy RTS czy te gumy nie są zbyt miękkie. Kola to 18 i opona 235/40 Znajomy ma Seata Toledo ma moc 370 km 440 nm i tego Seata nie nosi w ogóle ewentualnie jak wpadnie na coś mokrego czy coś to tylko wtedy ale jak jest sucho to idzie jak po sznurku nie warzne czy łuk czy wyprzedza od 3 biegu nie nosi go. Gdzie szukać jeszcze problemu?
-
Stroker - Kingsoft Stary Sącz
Panowie co sądzicie o tym wykresie, wykres kingsof to jest moc na kołach na super hamowni którą to opisują na swojej stronie internetowej, zaś wykres Moto Service Adam Worwa to jest wykres gdzie byłem dzisiaj na hamowni gdzie zawsze jeżdżę by porównać jeden do drugiego. tu opis modów Silnik jest po kapitalnym remoncie, rozwiercony z 1.8 na 2 l silnik zakuty i odprężony CR 8.5:1 tłoki firmy ZRP, dodatkowo powłoka jedna na ściankach bocznych zmniejszająca tarcie, a druga na denku, tłoka bariera termiczna na 1100c wałki ADR korbowody Techno5 z dodatkowym kanałem smarnym na sworzeń tłoka panewki wszystkie ACL śruby korbowodów, podpór wału i głowicy to ARP głowica seria po kapitalnym remoncie wąski kanał i polerowane zawory wtryski 630 turbosprężarka jest to k04-064 hybryda IHI perun twierdzi że do 450KM ma wydajność pompa paliwa dw, przerobiony układ paliwa, regulator 4 bar i jest na listwie paliwowej przepływomierz ori a obudowa 3.20 cala plus stalowy Tip intercooler jest JRSPEC 550X230X65MM cewki z 2.0 tfsi świece NGK PFR7Q lub BOSCH F5DPOR (nie pamiętam) przelotowy układ wydechowy 3 cale po środkowy a reszta 2.5 cala olej to motul sport 5w50 paliwo shell 100 filtr K&N wyrzucone VVT, druga sonda, pompa sai