-
Mefiiuu obserwuje zawartość Ile potrzeba materiału , Airbox stozek , Auto nie przyjmuje zapłonu i 1 inny
-
Airbox stozek
Siemanko wszystkim. Mam pytanie czy ktoś na tej grupie robił lub robi airboxa pod stozek ?zeby go oddzielić od silnika albo jakies pomysły ?
-
Auto nie przyjmuje zapłonu
Grubo nie. 260/270 ale jeszcze zanim je zrobię to idzie głowica do roboty układ paliwowy i zakucie
-
Auto nie przyjmuje zapłonu
Raczej będzie remont i kucie dołu
-
Auto nie przyjmuje zapłonu
Hybryda od Germaniego
-
Auto nie przyjmuje zapłonu
Witam wszystkich mam problem auto nie przyjmuje zaplonu. Auto po modach i po dwóch mapach. Jakie mogą być przyczyny na dzień dzisiejszy auto wystrojone na 229km i 320nm Pacjent b6 AVJ po modach i po drugiej mapie. zrobione wydech i dp 2,5 cała , wtryski Bosch 630cc , sztywny dolot , centralny ic , hybryda pod 280km. Usunięta sai i podciśnienia . http://vaglogi.pl/log-001_031_fFBS76.html http://vaglogi.pl/log-002_033_mqfc53.html http://vaglogi.pl/log-003_020_a1CYv.html http://vaglogi.pl/log-090_091_093_56Lm3zI.html http://vaglogi.pl/log-115_118_w60Rf.html
-
Dziwny dźwięk przy gwałtownym przyspieszaniu
Witam wszystkich mam problem ze swoją audi b6 2002r po modyfikacjach. Problem polega przy gwałtownym dodawaniu gazu wydobywa się dziwny dźwięk przy równomiernym przyspieszaniu tego dźwięku nie ma. Dźwięk ukazuje się w parti obrotów 3200 a 3500 auto mocy nie straciło ani nic nie szarpie. Problem pojawił się kiedy wróciłem do Niemiec po drodze padał deszcz w nocy było na minusi i nie mam założonej pokrywy silnika od spodu. I teraz pytanie czy poleciała gdzieś woda na zawór dv przyszedł przymrozek i ja szlak trafił czy raczej jakaś mała nie szczelność D6C18984-ED75-4B06-8D56-41502F7F3CA1.MOV 414725D1-0002-4027-84CD-3C77227CA53C.MOV
-
Ile potrzeba materiału
Gadałem z lnem co u mnie robi wydechy za robotę i rurę 2.5 cała powrdzil mi 600zl będę wstawiał Dp 2,75 od turbo a wydech cały 2,5 cała. Myśle ze 600zl to nie dużo jak za zrobienie całego wydechu A ile seryjny kolektor wydechowy wytrzyma ? Bo tez myśle nad zmiana na barana
-
Ile potrzeba materiału
2 wydechy
-
Ile potrzeba materiału
Witam wszystkich chce zrobić u siebie wydech 2,5 cała od początku do końca i takie pytanie ile potrzebuje rury , ile kolanek i jakich i jaki polecacie tłumik środkowy ? Pacjent audi a4 b6 oska
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
Odpisałem ale to nic nie dawało i check engine wyskakiwał. Po założeniu nowego i zrobieni trasy wszystko wróciło do normy
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
Wiesz jakie ma numery bo patrzyłem u siebie ale nie ma nic napisane
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
Okey grupa 01? Bo ogólnie to się dzieje jak silnik ma 90 stopni zaparkuje auto i pójdę do sklepu powiedzmy 10-15 min i już ma problem z odpaleniem a jak się ochłodzi to pali normalnie. Jak nazywa się ten zaworek co jest zaznaczony na zdj ? Bo mam go bezpośrednio podłączony do turbo
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
Mechanik sprawdzał ciśnienie wykładzie i było 4 bary czujnik g62 został wymieniony na nowy wczoraj patrzyłem vcdsem i pokazywał 95 stopni
-
cieżkie odpalanie auta na ciepłym
Tez była odpinana od evapu i tez był problem z tym. A może tez tak dziać ze wsadziłem mocniejsza pompę paliwa bez korekty softu i jak się nagrzeje to jest później problem z odpaleniem ?