Jump to content
IGNORED

Ile potrzeba materiału

Mefiiuu
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich chce zrobić u siebie wydech 2,5 cała od początku do końca i takie pytanie ile potrzebuje rury , ile kolanek i jakich  i jaki polecacie tłumik środkowy ? Pacjent audi a4 b6 oska 

a ile masz wydechów na końcu ? 

3 godziny temu, DarekS4 napisał:

a ile masz wydechów na końcu ? 

2 wydechy 

Jak coś wymyslisz daj znać, ja mam pusty kat, robiony środek przelot pózniej portki na dwie rury i na koncu dwa wydechy też robione ( rura perforowana i wata) przeloty, tylko rury łączące są standardowe z orginalnego wydechu, nawet są fotki na forum gdziś. Kusi mnie Long downpipe od turbo może  2.75 i dalej 2.5" do śrokowego. Oczywicie najlepiej by było cały 2.5" ale ceny 2.5do 3tyś z robotą.

ktoś wie jak zmienic ten opis pod postem bo trochę wiecej mocy juz w audi :)

Edited by Mariox37

15 godzin temu, Mariox37 napisał:

Jak coś wymyslisz daj znać, ja mam pusty kat, robiony środek przelot pózniej portki na dwie rury i na koncu dwa wydechy też robione ( rura perforowana i wata) przeloty, tylko rury łączące są standardowe z orginalnego wydechu, nawet są fotki na forum gdziś. Kusi mnie Long downpipe od turbo może  2.75 i dalej 2.5" do śrokowego. Oczywicie najlepiej by było cały 2.5" ale ceny 2.5do 3tyś z robotą.

ktoś wie jak zmienic ten opis pod postem bo trochę wiecej mocy juz w audi :)

Gadałem z lnem co u mnie robi wydechy za robotę i rurę 2.5 cała powrdzil mi 600zl będę wstawiał Dp 2,75 od turbo a wydech cały 2,5 cała. Myśle ze 600zl to nie dużo jak za zrobienie całego wydechu

A ile seryjny kolektor wydechowy wytrzyma ? Bo tez myśle nad zmiana na barana 

Edited by Mefiiuu

W dniu 14.10.2021 o 12:59, Mefiiuu napisał:

Gadałem z lnem co u mnie robi wydechy za robotę i rurę 2.5 cała powrdzil mi 600zl będę wstawiał Dp 2,75 od turbo a wydech cały 2,5 cała. Myśle ze 600zl to nie dużo jak za zrobienie całego wydechu

A ile seryjny kolektor wydechowy wytrzyma ? Bo tez myśle nad zmiana na barana 

Po co chcesz wyminiac kolektor ? bedzie tam 400+kunia ?? 

Zapytaj go ile chce za Dp 2.75 i rura 2.5"  na łączniku elestycznym do srodkowego wydechu ? jak by robił dla Ciebie do przy okazji by zrobił dwa :) 600zł cały wydech ? nie mozliwe coś :tongue4:

Już widzę ten wydech za 600 PLN .... 

W dniu 24.11.2021 o 17:00, bartez80 napisał:

Już widzę ten wydech za 600 PLN .... 

Hehe może z rury  na slupki...chociaż przy dzisiejszej cenie stali to i na to 600 bedzie za mało