Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Obstawiam ,że problemem są tlumiki ulter .
  2. Lockheedhunter obserwuje zawartość bartez80
  3. bartez80 odpowiedział(a) na KAMIL FRONC temat w Audi A4 B6/B7
    Ma dzień dzisiejszy ,okolice 550 PLN.plus koszt wysyłki .
  4. bartez80 odpowiedział(a) na KAMIL FRONC temat w Audi A4 B6/B7
    Spawalem już kilka razy takie .
  5. pawlos23 obserwuje zawartość bartez80
  6. Ja już nie korzystam z katalizatorów magnaflow ,nie wiem jak teraz ,ale ostatnio ,główny dystrybutor ,nie miał tego modelu ,przez prawie rok .... Więc zmieniłem katalizatory ,na nieco droższe ,za to cały czas dostępne i też już sprawdzone ,na stacjach diagnostycznych ,pod kontem prawidłowości emisji.
  7. bartez80 odpowiedział(a) na KAMIL FRONC temat w Audi A4 B6/B7
    Do jakiego silnika??
  8. Czasami zdarza się ,coś wykonać.
  9. Już widzę ten wydech za 600 PLN ....
  10. Turbo1990 obserwuje zawartość bartez80
  11. Nie znam gościa ,ja robię swoje .
  12. Wkradła się literówka ma być DIGITUN
  13. Robiłem u klienta ,taki silnik ,wszystko co opisałeś ,plus właśnie wydech i większe wtryski i po strojeniu w digitin wyszło 250 koni i auto śmiga już 3 rok . Jedz do digitin w Bielsko Białej
  14. Chcesz wywalić ,kata i wykasować druga sondę ,czy coś innego ,bo zarówno ,Downpipe ,jak i sportowe katy ,do tego silnika mam w ofercie i to w formie wysyłkowej.
  15. bartez80 odpowiedział(a) na bladek192 temat w Audi A4 B6/B7
    370 PLN plus wysyłka pobraniowa DPD 30 PLN z całym zestawem montażowym,typu uszczelki ,śruby ,nakrętki.
  16. bartez80 odpowiedział(a) na bladek192 temat w Audi A4 B6/B7
    Downpipe zakupisz u mnie ,sporo osób ,na tym forum ,takie Downpipe u mnie kupowało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.