-
Lockheedhunter obserwuje zawartość Jarol
-
Lockheedhunter obserwuje zawartość Zmiana skrzyni biegów GBB w Audi A4 B6
-
Zmiana skrzyni biegów GBB w Audi A4 B6
Panowie. W moim 1.9 tdi mam skrzynie GBB +Q auto ma moc w okolicy 260KM i 470nm Potrzebuję skrzyni która wytrzyma na spokojnie taki moment i będzie żywsza niż moja obecna. Na trasy jest ok ale coraz mniej te trasy robię więc nie potrzebuje już długiej skrzyni. Szukam czegoś co będzie pasowało oczywiście pod przełożenia dyfra ETS. Zastanawiałem się nad skrzynia DQS ale nie jestem aż tak kumaty więc zdaje się na waszą pomoc. Co najlepiej wrzucić w miejsce mojej skrzyni
-
Lockheedhunter obserwuje zawartość Fmic z Fmotors , Wycie skrzyni lub łożysk kół trudne do zlokalizowania i Nie działa nawiew centralny
-
Wycie skrzyni lub łożysk kół trudne do zlokalizowania
Podepnę się pod temat Skrzynia GBB Wyje na 4,5,6 biegu po przekroczeniu ok 2500 obrotów wycie ustaje na 1,2,3 nie ma nawet najmniejszego wycia Dodam też, że od samego ruszania przy ok 1500 obrotów auto zaczyna drżeć... Rok temu wymieniałem wał z nową ori podporą wału wtedy było wszystko ok Napęd Quattro - olej w skrzyni jak i w dyfrze wymieniony Mam też na przeszczep cały tylny napęd lecz z automatycznej skrzyni biegów ( nie wiem czy wał podejdzie, jednak oznaczenie dyfra jest takie samo) Jakieś porady? Pozdrawiam
-
Nie działa nawiew centralny
Dobra a który to dokładnie silniczek jest od nawiewu centralnego? Jeden z tych pod schowkiem czy gdzieś w innym miejscu jest?
-
Nie działa nawiew centralny
Witam mam taki problem. Nie działa mi nawiew centralny (nad radiem). Wszystkie inne działają bez zarzutu. Gdy na panelu ustawie na by dmuchało centralnie słuchać jak silniczek się przestawia ale nic nie dmucha. Prosiłbym o cenne rady Pozdrawiam
-
Fmic z Fmotors
1600 zł
-
Lockheedhunter obserwuje zawartość Gwerty
-
Wycie podczas skręcania kierownicy A4 B6 3.0 v6
A masz może jakieś nr tych podkładek i tego zaworu?
-
Wycie podczas skręcania kierownicy A4 B6 3.0 v6
Wymienię przewód o którym pisali wcześniej do tego płyn na nowo też ogarnę i zobaczymy. Kwit na pompę mam. Jak coś to na gwarancję pójdzie
-
Wycie podczas skręcania kierownicy A4 B6 3.0 v6
odkopuje temat. Pojeździłem trochę i znowu zaczyna się wycie. Sprawdziłem kolor płynu (zielony). Płynu nie ubywa nic Nie wiem czy zmienić płyn na jakiś bardziej gesty czy co? Zalany był Febi. Czy może to już pora na poszukiwanie maglownicy? IMG_8110.MOV
-
Wycie podczas skręcania kierownicy A4 B6 3.0 v6
Nie zerknąłem bo to w trasie dolewałem i nie miałem żadnego papieru przy sobie
-
Wycie podczas skręcania kierownicy A4 B6 3.0 v6
Dolałem odrobinę płynu i jak ręką odjął. Na bagnecie było prawie max. Teraz jest lekko ponad i zero dźwięków wydawanych przez pompę
-
Zmiana wału napędowego
Klient przyjechał autem na kołach więc myślę że nie będzie ten wal jakiś rozwalony. Luzów ponoć nie ma. Sprawdzę to osobiście bo nie biorę takich rzeczy na wysyłkę. Dzięki wielkie za pomoc ?
-
Zmiana wału napędowego
Właśnie taki wał mam okazję kupić z demontażu. Zastanawiam się tylko czy warto brać używkę czy oddać do regeneracji
-
Zmiana wału napędowego
Skrzynia GBB
-
Wycie podczas skręcania kierownicy A4 B6 3.0 v6
Zerknę jutro. Dam znać ?
-
Wycie podczas skręcania kierownicy A4 B6 3.0 v6
Wydaje mi się że wszystko było sprawdzane. Robione u mechanika ja się sam za to nie brałem