Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lockheedhunter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Lockheedhunter obserwuje zawartość Jarol
  2. Panowie. W moim 1.9 tdi mam skrzynie GBB +Q auto ma moc w okolicy 260KM i 470nm Potrzebuję skrzyni która wytrzyma na spokojnie taki moment i będzie żywsza niż moja obecna. Na trasy jest ok ale coraz mniej te trasy robię więc nie potrzebuje już długiej skrzyni. Szukam czegoś co będzie pasowało oczywiście pod przełożenia dyfra ETS. Zastanawiałem się nad skrzynia DQS ale nie jestem aż tak kumaty więc zdaje się na waszą pomoc. Co najlepiej wrzucić w miejsce mojej skrzyni
  3. Podepnę się pod temat Skrzynia GBB Wyje na 4,5,6 biegu po przekroczeniu ok 2500 obrotów wycie ustaje na 1,2,3 nie ma nawet najmniejszego wycia Dodam też, że od samego ruszania przy ok 1500 obrotów auto zaczyna drżeć... Rok temu wymieniałem wał z nową ori podporą wału wtedy było wszystko ok Napęd Quattro - olej w skrzyni jak i w dyfrze wymieniony Mam też na przeszczep cały tylny napęd lecz z automatycznej skrzyni biegów ( nie wiem czy wał podejdzie, jednak oznaczenie dyfra jest takie samo) Jakieś porady? Pozdrawiam
  4. Dobra a który to dokładnie silniczek jest od nawiewu centralnego? Jeden z tych pod schowkiem czy gdzieś w innym miejscu jest?
  5. Witam mam taki problem. Nie działa mi nawiew centralny (nad radiem). Wszystkie inne działają bez zarzutu. Gdy na panelu ustawie na by dmuchało centralnie słuchać jak silniczek się przestawia ale nic nie dmucha. Prosiłbym o cenne rady Pozdrawiam
  6. 1600 zł
  7. Lockheedhunter obserwuje zawartość Gwerty
  8. A masz może jakieś nr tych podkładek i tego zaworu?
  9. Wymienię przewód o którym pisali wcześniej do tego płyn na nowo też ogarnę i zobaczymy. Kwit na pompę mam. Jak coś to na gwarancję pójdzie
  10. odkopuje temat. Pojeździłem trochę i znowu zaczyna się wycie. Sprawdziłem kolor płynu (zielony). Płynu nie ubywa nic Nie wiem czy zmienić płyn na jakiś bardziej gesty czy co? Zalany był Febi. Czy może to już pora na poszukiwanie maglownicy? IMG_8110.MOV
  11. Nie zerknąłem bo to w trasie dolewałem i nie miałem żadnego papieru przy sobie
  12. Dolałem odrobinę płynu i jak ręką odjął. Na bagnecie było prawie max. Teraz jest lekko ponad i zero dźwięków wydawanych przez pompę
  13. Klient przyjechał autem na kołach więc myślę że nie będzie ten wal jakiś rozwalony. Luzów ponoć nie ma. Sprawdzę to osobiście bo nie biorę takich rzeczy na wysyłkę. Dzięki wielkie za pomoc ?
  14. Właśnie taki wał mam okazję kupić z demontażu. Zastanawiam się tylko czy warto brać używkę czy oddać do regeneracji
  15. Skrzynia GBB
  16. Zerknę jutro. Dam znać ?
  17. Wydaje mi się że wszystko było sprawdzane. Robione u mechanika ja się sam za to nie brałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.