Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. O talerzykach z B5 słyszałem ze opuszczają przód o ok 1,5 - 2 cm ale montowałem tego więc nie potwierdzę . Na pewno czeka mnie ta sama droga bo z przodu jest koza i już nie mogę na to patrzeć. Przy wymianie sprężyn z tyłu były dane dwie kategorie wagowe wyżej bodajże z 8 na 10 ale nie podniosło zbytnio to tyłu. Natomiast nie siada teraz tak mocno podczas obciążenia.
  2. @Gibon91 Dziękuje bardzo za konkretne informacje . Dam znać jak będzie zrobione . pozdo
  3. @Big Lebowski acha czyli wewnętrzne z B8 . To już zawsze coś
  4. Jest ktoś w stanie sprawdzić czym półośki różnią się z końcówką R i K i czy to podejdzie . Czy pozostaje jedynie szukać z końcówką J lub RX jeśli R nigdzie nie ma .
  5. @Big Lebowski czyli jak nie znajdę półosi z R to poszukam z B8 jak mówisz że pasują przeguby . Następny temat taki że miałem w używce w jednym miejscu gdzie rozbierają B6 i B7 dogadaną pół ośkę z R a i tak wysłali mi z końcówką K . Gadałem z nimi to twierdzą że będzie pasować, ale według tego naszego opisu nie są zamienne
  6. @Big Lebowski Masz rację nie spojrzałem na to z tej strony haha . Na ebay szukałem też akurat R nie ma . Poszukam jeszcze tej J zobaczymy i zobaczę czy długości i zęby się zgadzają . Piszę już również z firmami zajmującymi się regeneracją więc jak nic nie znajdę to wyślę do regeneracji
  7. Witam Czy mógłbym prosić numery przegubów napędowych przód tył dla numeru VIN : WAUZZZ8E57A271087 Znam numer całej tylnej półośki 8E0 501 203 R ale nie mogę znaleźć żadnego dostępnego zamiennika ani używki bo większość jest z końcówką K . Mam z tyłu na wewnętrznym przegubie strzeloną osłonę i ogólnie bicie z tyłu z układu napędowego wyczulane podczas jazdy Wymieniał ktoś może tył w 1.8 T ? W serwisie wołają za dwa przeguby na jedną stronę 3240 pln
  8. Witam. W mojej A4 z tyłu mam pół oś o numerach 8E0501203R . Zamienniki nie są dostępne a w serwisie to cena wiadoma( ok 3000 tysięcy . ) Większość używek maja oznaczenie 8E0501203K lub S. W temacie z 2019 r znalazłem taką informację : Według etki 8E0501203J zamieniona na 8E0501203R 8E0501203R zamieniona na 8E0501203RX 8E0501203K zamieniona na 8E0501203S 8E0501203S zamieniona na 8E0501203SX Czyli z tego co rozumiem mogę zastosować zamiennie 8E0501203RX, tylko że takiej też nigdzie nie ma . Przerabiał ktoś ten temat u siebie ? Pasują jakieś inne lub z innego modelu czy tylko serwis zostaje ? Pozdro
  9. @H4mm3R Gość który sprzedaje tak stwierdził. Zaciski po zdjęciach wyglądają identycznie jak pod 356mm wieć to pewnie to tylko pomyłka sprzedawcy . Dzieki wielkie
  10. @Dev zerkniesz czy to ta same zaciski co lecą pod 356 w B8 ?Ponoć siedziały na tarczy 330 mm w A6 C7 Bi Turbo.
  11. Cześć wszystkim. Mam do kupienia zaciski z A6 C7 Bi Turbo które siedziały na tarczy 330mm pytanie do was czy to te same zaciski które można ładować do A4 B8 pod tarcze 356mm ? Cena która wołają to 800 zł
  12. @Dev Dzięki wielkie za podzielenie się wiedzą .Pozdro
  13. @Dev Przewody to się ogarnie . W felgę 17" to wejdzie czy raczej czeka mnie zmiana na 18 ?
  14. @Dev Witam. W A4 B7 zmieniłem hamulce z 312 na 320 mm. Powoli tarcze i klocki do wymiany więc planuje coś większego . Mówisz że zaciski A8 D3 podchodza P&P do A4 B6 więc do B7 też, a tarcza podchodzi 360mm z A6 C6? czy jak to wygląda. Wiem że te zaciski pakują do A6 C6 pod 360mm tarcze
  15. Witam jakie modele opon w rozmiarze 235/45r17 polecicie osobie robiącej przebiegi rzędu 40 do 50 tys rocznie (realnie będzie to przebieg podzielony na pół z oponami zimowymi , wiec max do 25 tys zima i max 25 tys opony letnie. Pozdarwiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.