Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP 1.8 aeb do Suzuki Vitara


morelo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie proszę albo sprowadzić mnie na ziemię albo poklepać po plecach i Wchodzę w to.:decayed:

Chcemy do Suzuki Vitara pierwszej generacji, wsadzić silnik 1.8 Turbo aeb,  cały kompletny samochód Passata mogę kupić naprawdę po kosztach samochód jeździ muszę tylko jeszcze logi zrobić jak to wygląda ale silnik nie sypie jakimiś ogromnymi błędami coś tam z sondą było i tyle, cały pasek za 400 zł tylko automat.
Suzuki oczywiście cały czas jeździ na oryginalny w silniku.

Jako że ten silnik jest jeszcze na starym sterowniku M3.8.2 to To są nasze obawy że już sami nie będziemy się zajmować robieniem poprawek.

Dlatego myślałem by kupić komputer z AJL który ma od razu 180 koni lub od razu coś takiego.

ALLEGROLOKALNIE.PL

Kup: Sterownik Chiptuning 200KM 310 NM 1.8T AEB AGU za 475,00 zł w mieście Katowice. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów

A później jeśli będzie wymagało zmiany coś w silniku to będziemy oczywiście zmieniać, pierwsza rewizja silnika dła bardzo pozytywne i optymistyczne wizję, ciśnienie na cylindrach jest po 11,5 bara po demontażu miski sprawdzeniu czopów wszystko jest w porządku. Ewentualnie jeszcze głowica ale to może później lub na razie nie będziemy ruszać.

Cały projekt jest mojego sąsiada. Ja osobiście nie upieram się przy tym silniku wolałbym zrobić swapa z bfb lub bex tylko koszt motorowni i instalacji to około 4-7 tys chyba żeby się trafił jakiś rozbitek.:decayed: A Idzie zima to może się coś trafić najlepiej gdyby był już dłubięty na 220:decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB I AJL to te same silniki i sterowniki

Ja bym wrzucił tam 1.9tdi na PDkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...