Jump to content

Wymiana Oleju

JogiJogi1986
 Share

Recommended Posts

WItam posiadam Audi a4b8 2.0 Tfsi Q 211 koni przymierzam sie do wymiany oleju a niewiem jaki olej poprzedni właściciel wlał Ktos ma jakieś rady  ?? Pamieta tylko ze Motul .Z góry dzieki za rady  

Edited by JogiJogi1986

Wlej cokolwiek 5W40 A3/B4

11 godzin temu, Dev napisał:

Wlej cokolwiek 5W40 A3/B4

Witam to mowisz zeby wlać co kolwiek 5W 40 

Cześć, czy wlewacie coś do oleju jak np ceramizator? Jestem ciekaw czy ktoś tego używa i jest zadowolony?

Motor life, dawno temu sie nazywało miltec, lałem już do MZ, żuka, malucha, tatry i nie było problemów.

Ja wlewam Motul 5W30 X-Clean. Bodajże 4,7 litra wchodzi ale dobrze nie pamiętam. 
W audi ceramizera nie stosowałem ale w oplu też benzyniaku wlewałem i jak dla mnie żadnego efektu. Silnik pracuje tak samo jak pracował ani ciszej ani głośniej zapla tak samo, spalanie takie same. Osobiście już nie wleje. 

23 minuty temu, lucky9977 napisał:

Ja wlewam Motul 5W30 X-Clean. Bodajże 4,7 litra wchodzi ale dobrze nie pamiętam. 
W audi ceramizera nie stosowałem ale w oplu też benzyniaku wlewałem i jak dla mnie żadnego efektu. Silnik pracuje tak samo jak pracował ani ciszej ani głośniej zapla tak samo, spalanie takie same. Osobiście już nie wleje. 

Siemka juz zaczynam sie gubić czy wlac 5W30 czy 5W40...dodajac ze niewiem jaki poprzedni wlasciciel wlał

36 minut temu, JogiJogi1986 napisał:

Siemka juz zaczynam sie gubić czy wlac 5W30 czy 5W40...dodajac ze niewiem jaki poprzedni wlasciciel wlał

To co Ci napisalem