Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

regurator cisnenia paliwa na listwie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam pytanko jak zrobić regulator paliwa na listwie paliwowej? Bo z tego co kojarzę to jest w filtrze paliwa a chciał bym zrobic na listwie paliwowej bo auto po modywikacjach ze 150km na 230km kod silnika AVJ. Dziekuje za pomoc 

Opublikowano

A co zmieniłby regulator na listwie? Filtr jest na 4 bary, jakie byś chciał z seryjnej pompy wyciągnąć ciśnienie? Jakie masz wgl wtryskiwacze i czasy otwarcia tych wtrysków że chcesz ingerować w ciśnienie?

Opublikowano

Do około 370Km nie ma potrzeby przerabiać tak układu paliwowego.

Opublikowano
  • Autor

Wtryski mam od audi TT BAM i mocniejsza pompę paliwa 

WWW.TURBO-CONCEPTS.DE

ACHTUNG : Neue Version 2 ! - 330l/h satt 265l/h ! Allgemeines: Viel Hobby- Schrauber wissen nicht, dass die Kraftstoffpumpe...

myślałem ze mam problem na listwie ale okazało się ze ciśnienie jest 4 bary. Bo myślałem ze przez legislator w filtrze paliwa na ciepłym ciężko czasami pali wymieniłem czujnik temp cieczy chłodzącej i wlaka i dalej jest problem. Co bym mógł jeszcze sprawdzić ?

Opublikowano

Pojeździj na odpiętej wtyczce evap'a i sprawdź czy się poprawi

Jak nie będzie poprawy, na ciepłym silniku (wtedy jak będziesz wiedział że ma ciężko odpalić) podczas odpalania, obserwuj w vcds'ie jakie są obroty silnika (podczas kręcenia rozrusznikiem)

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, zionx napisał:

Pojeździj na odpiętej wtyczce evap'a i sprawdź czy się poprawi

Jak nie będzie poprawy, na ciepłym silniku (wtedy jak będziesz wiedział że ma ciężko odpalić) podczas odpalania, obserwuj w vcds'ie jakie są obroty silnika (podczas kręcenia rozrusznikiem)

A możesz powiedzieć gdzie jest ta wtyczka ?

 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, zionx napisał:

Pojeździj na odpiętej wtyczce evap'a i sprawdź czy się poprawi

Jak nie będzie poprawy, na ciepłym silniku (wtedy jak będziesz wiedział że ma ciężko odpalić) podczas odpalania, obserwuj w vcds'ie jakie są obroty silnika (podczas kręcenia rozrusznikiem)

I jaka grupa na vcdsie mam być jak będę sprawdzał ?

Opublikowano

Evap pod maską, nad filtrem powietrza

Obroty silnika w różnych są grupach, chyba w 1gr są

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, zionx napisał:

Evap pod maską, nad filtrem powietrza

Obroty silnika w różnych są grupach, chyba w 1gr są

Oki. Dam znać co i jak 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.