Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morelo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morelo

  1. DTM i oesy jak to brzmi spalanie to nie tylko masa
  2. morelo opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć panowie szukam po forum nawet stare archiwalne tematy i tak powoli widzę że era1.8 wymarła, jakiś czas temu wiadomo przyszły nowe samochody inna technologia TFSI i tego typu. Albo ja nie znalazłem albo nie ma takiego tematu gdzie w jednym miejscu byłyby wszystkie strokery głównie chodzi mi tutaj 1.8 na 2.0 lub 2.1 na wale diesla. Planuję w zimie zmienić u mnie turbosprężarkę i zrobić jeszcze mody i chciałbym nawiązać kontakt z osobami które posiadają lub posiadały strokery i były to dosyć mocno wyżyłowane jednostki w granicach 500-600 koni czy są tutaj takie osoby? mogą się zgłosić ewentualnie na priv. Mam kontakt z forum z hopek03 i z Kejsi cenne uwagi były dawane przy budowie mojego.
  3. Trochę nie rozumiem po co takie szerokie opony, do tej mocy co masz jeszcze przy Quattro tak naprawdę to tylko wzrośnie spalanie a przyczepność będzie taka sama jak przy 225 przy tych parametrach które teraz masz.
  4. Zcznij od opaski, pompa wężyk ciśnieniowy.
  5. Dev prosze o rozkodowanie, dziękuje. WAUZZZ8EZ1A075535
  6. A załóż manometr na listwę zrób, postój tak jak zawsze ciężko palił i zerknij jakie jest ciśnienie jak probujesz palic. Ja obstawiam że traci ciśnienie w układzie paliwowym i zanim dobije to krecisz i krecisz czyli ciężko pali.
  7. morelo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brałem u niego polecam
  8. A recovery ? jak kiepski mpps i uwali to ja stawiam kess w trybie recovey, ostatecznie ktag i na stole. Jak coś to pisz na PW
  9. Moja opinia na start! Gdzie jest polski język na stronie? skoro to takie polskie
  10. morelo opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Cześć panowie, jakiś czas temu Padła mi skrzynia w mojej Audi 1.8t oznaczenie skrzyni to GGG była do skrzynia pięciobiegowa. Na drugim biegu miałem przy odcince 7000 obrotów 95 kmh na godzinę, na trzecim 160 kmh (licznikowo) Kupiłem inną skrzynię o takim samym oznaczeniu GGG z tym że z Passata i przy odcince na drugim biegu mam prawie 110 kmh a na trzecim 180 kmh czwarty i piąty też długi. Ewidentnie czuć że ta skrzynia ma inne przełożenie na skrzyni pierwszej auto było bardzo narowiste na trzecim biegu trzeba było dobrze kierownicą operować by utrzymać, teraz bez problemu. Szukając informacji po Internecie nie znalazłem bo te skrzynie wychodziły z jakimiś innymi przełożeniami. Strona Sélection de la boîte de vitesses VAG par paramètres WWW.KOLHOSNIKI.RU Paramètres de toutes les boîtes de vitesses VAG (Audi, Skoda, Volkswagen, Seat). też pokazuje tylko jedną skrzynie. Czy to możliwe że skrzynię którą teraz mam w samochodzie ktoś w niej przełożył główne przełożenie samemu?
  11. A kolega zawsze wozi kawałek deski w bagażniku? i jeszcze taki podpis. Ja sądzę że gra nie warta świeczki, jakbyś się uparł przez jakiegoś prawnika to pewno byś coś wyciągną, ale prawnik 4 razy tyle weźmie. Napraw po prostu w swoim zakresie a resztę trzeba uważać bo tu faktycznie było widać że jest niżej.
  12. Wymień, po olej zadzwoń do sklepu powiec że z forum to masz gratis smyranie. Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann PRO-CHOICE.PL Pełna oferta: części samochodowe Audi, VW, Seat, Skoda i inne, oleje Motul, Ravenol, Liqui Moly, Valvoline, Millers, filtry Mann
  13. Piękna, panowie czy Audi celowo tak maluje samochody żeby była Morka? by ukryć ewentualne niedoskonałości jak się przyjrzymy obok listwy to ewidentnie widzimy tą morke całe samochód taki Grzesiek? Mam taki sam kolor i kilka elementów nie malowanych, no chyba że zdarli do blachy i położyli jak fabryka w co wątpię I też widać ewidentnie morkę.
  14. Na letnich to w wawie zloty róbcie
  15. Widok z okna macie zimowe laćki?
  16. Zmierz ciśnienie jak trzeba. Kiedy olej wymieniany? jaki? ile przejechane ma auto?
  17. A co na to tuner który to robi?
  18. Kupie ten twór do mojej o ile go nie będziesz już potrzebował
  19. Ja tam mieszkam koło Bukowiny 3 KM i w kwietniu a nawet czerwcu jak rok temu może być śnieg i na -.
  20. Niech kupi kablel za 70 zł mpps, taniej wyjdzie jak jechać do Radomska a sprawdzi mu z tego forum z 8 osób łącznie z Tobą Ale najpierw logi, jak pisane.
  21. morelo opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Cześć zastanawiam się nad dokładką zderzaka do Audi A4 B6 Cabrio, szukam po necie ale z tego co widzę znalazłam tylko jedną i to nie trafia w mój gust z cupra niestety nie pasuje i teraz pytanie, może ktoś na forum modził coś do A4 b6 Cabrio ewentualnie przecinał zderzaki coś przerabiał szukałem ale niestety nic, wszystkie podpowiedzi mile widziane dziekuje.
  22. Sluchaj radze tak. 1. Przeczytaj swój pierwsz post (czego Ty oczekujesz o co pytasz w nim) 2. Zrób logi
  23. Aby sprawdzić mape, trzeba ją mieć
  24. Pokaż tą mape.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.