Treść opublikowana przez morelo
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
DTM i oesy jak to brzmi spalanie to nie tylko masa
-
Strokery 2.0 - 2.1
Cześć panowie szukam po forum nawet stare archiwalne tematy i tak powoli widzę że era1.8 wymarła, jakiś czas temu wiadomo przyszły nowe samochody inna technologia TFSI i tego typu. Albo ja nie znalazłem albo nie ma takiego tematu gdzie w jednym miejscu byłyby wszystkie strokery głównie chodzi mi tutaj 1.8 na 2.0 lub 2.1 na wale diesla. Planuję w zimie zmienić u mnie turbosprężarkę i zrobić jeszcze mody i chciałbym nawiązać kontakt z osobami które posiadają lub posiadały strokery i były to dosyć mocno wyżyłowane jednostki w granicach 500-600 koni czy są tutaj takie osoby? mogą się zgłosić ewentualnie na priv. Mam kontakt z forum z hopek03 i z Kejsi cenne uwagi były dawane przy budowie mojego.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Trochę nie rozumiem po co takie szerokie opony, do tej mocy co masz jeszcze przy Quattro tak naprawdę to tylko wzrośnie spalanie a przyczepność będzie taka sama jak przy 225 przy tych parametrach które teraz masz.
-
Ciężko pali rano a4 b6 bfb chip 190 lpg
Zcznij od opaski, pompa wężyk ciśnieniowy.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Grześ dziękuje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dev prosze o rozkodowanie, dziękuje. WAUZZZ8EZ1A075535
-
Ciężko pali rano a4 b6 bfb chip 190 lpg
A załóż manometr na listwę zrób, postój tak jak zawsze ciężko palił i zerknij jakie jest ciśnienie jak probujesz palic. Ja obstawiam że traci ciśnienie w układzie paliwowym i zanim dobije to krecisz i krecisz czyli ciężko pali.
-
B6 DIVISION
Brałem u niego polecam
-
Po wgraniu wsadu, auto nie odpala 1.8T BFB
A recovery ? jak kiepski mpps i uwali to ja stawiam kess w trybie recovey, ostatecznie ktag i na stole. Jak coś to pisz na PW
-
Elektroniczna książka serwisowa - Prośba o ocenę i testy
Moja opinia na start! Gdzie jest polski język na stronie? skoro to takie polskie
-
Skrzynia GGG
Cześć panowie, jakiś czas temu Padła mi skrzynia w mojej Audi 1.8t oznaczenie skrzyni to GGG była do skrzynia pięciobiegowa. Na drugim biegu miałem przy odcince 7000 obrotów 95 kmh na godzinę, na trzecim 160 kmh (licznikowo) Kupiłem inną skrzynię o takim samym oznaczeniu GGG z tym że z Passata i przy odcince na drugim biegu mam prawie 110 kmh a na trzecim 180 kmh czwarty i piąty też długi. Ewidentnie czuć że ta skrzynia ma inne przełożenie na skrzyni pierwszej auto było bardzo narowiste na trzecim biegu trzeba było dobrze kierownicą operować by utrzymać, teraz bez problemu. Szukając informacji po Internecie nie znalazłem bo te skrzynie wychodziły z jakimiś innymi przełożeniami. Strona Sélection de la boîte de vitesses VAG par paramètres WWW.KOLHOSNIKI.RU Paramètres de toutes les boîtes de vitesses VAG (Audi, Skoda, Volkswagen, Seat). też pokazuje tylko jedną skrzynie. Czy to możliwe że skrzynię którą teraz mam w samochodzie ktoś w niej przełożył główne przełożenie samemu?
-
Zdarzenie na parkingu...
A kolega zawsze wozi kawałek deski w bagażniku? i jeszcze taki podpis. Ja sądzę że gra nie warta świeczki, jakbyś się uparł przez jakiegoś prawnika to pewno byś coś wyciągną, ale prawnik 4 razy tyle weźmie. Napraw po prostu w swoim zakresie a resztę trzeba uważać bo tu faktycznie było widać że jest niżej.
-
1.8T Skrzynia manualna - wymienić olej?
Wymień, po olej zadzwoń do sklepu powiec że z forum to masz gratis smyranie. Pro Choice - części samochodowe, VAG, Motul, Mann PRO-CHOICE.PL Pełna oferta: części samochodowe Audi, VW, Seat, Skoda i inne, oleje Motul, Ravenol, Liqui Moly, Valvoline, Millers, filtry Mann
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Piękna, panowie czy Audi celowo tak maluje samochody żeby była Morka? by ukryć ewentualne niedoskonałości jak się przyjrzymy obok listwy to ewidentnie widzimy tą morke całe samochód taki Grzesiek? Mam taki sam kolor i kilka elementów nie malowanych, no chyba że zdarli do blachy i położyli jak fabryka w co wątpię I też widać ewidentnie morkę.
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022
Na letnich to w wawie zloty róbcie
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022
-
Sporadyczne zapalanie się lampki ciśnienia oleju
Zmierz ciśnienie jak trzeba. Kiedy olej wymieniany? jaki? ile przejechane ma auto?
-
Launch control ME7.5
A co na to tuner który to robi?
-
[A4 B6 Cabrio] adiego
Kupie ten twór do mojej o ile go nie będziesz już potrzebował
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022
Ja tam mieszkam koło Bukowiny 3 KM i w kwietniu a nawet czerwcu jak rok temu może być śnieg i na -.
-
Sprawdzenie mapy silnika łódzkie
Niech kupi kablel za 70 zł mpps, taniej wyjdzie jak jechać do Radomska a sprawdzi mu z tego forum z 8 osób łącznie z Tobą Ale najpierw logi, jak pisane.
-
Dokładka do b6 cabrio
Cześć zastanawiam się nad dokładką zderzaka do Audi A4 B6 Cabrio, szukam po necie ale z tego co widzę znalazłam tylko jedną i to nie trafia w mój gust z cupra niestety nie pasuje i teraz pytanie, może ktoś na forum modził coś do A4 b6 Cabrio ewentualnie przecinał zderzaki coś przerabiał szukałem ale niestety nic, wszystkie podpowiedzi mile widziane dziekuje.
-
Sprawdzenie mapy silnika łódzkie
Sluchaj radze tak. 1. Przeczytaj swój pierwsz post (czego Ty oczekujesz o co pytasz w nim) 2. Zrób logi
-
Sprawdzenie mapy silnika łódzkie
Aby sprawdzić mape, trzeba ją mieć
-
Sprawdzenie mapy silnika łódzkie
Pokaż tą mape.