Jump to content
IGNORED

Elektroniczna książka serwisowa - Prośba o ocenę i testy

Recommended Posts

Posted (edited)

Czołem forumowicze,

wypuściliśmy niedawno aplikację - elektroniczna książka serwisowa - i jako zespół jesteśmy ciekawi Waszej opinii.
Aplikacja jest przeznaczona dla osób które niemalże chorobliwie lubią mieć wszystko pod kontrolą, spisane, policzone i zautomatyzowane dla swojego auta.
Tak wiem, że istnieje drivvo :wink:

Aplikacja to Frank Assistant

FRANKASSISTANT.COM

Frank Assistant - Take intelligent care of your car, and see our app in action! Smart AI recommendations, digital service book, expense log and more...

Jesteśmy dumnym zespołem z Polski B) Wszystkie sugestie wprowadzamy niemal natychmiast więc Wasza opinia nie trafi na długą listę oczekujących tylko wdrożymy to w zasadzie z miejsca.

Dla pierwszych 100 osób przewidzieliśmy darmowe konta do końca świata także tym bardziej zapraszam do zgłaszania opinii.

Dzięki i dobrego weekendu!
Daniel

Edited by frank-assistant

Moja opinia na start! Gdzie jest polski język na stronie? skoro to takie polskie:)

• Upvote 1

18 godzin temu, frank-assistant napisał:

To tylko (i aż) PL zespół - wielojęzyczność w toku,

Wtedy się zobaczy.

Moje pierwsze spostrzeżenie to powielone modele aut, macie zamiar dodać roczniki, czy coś w bazie danych się powieliło? 

Posted (edited)
W dniu 7.05.2022 o 09:35, Langista napisał:

Moje pierwsze spostrzeżenie to powielone modele aut, macie zamiar dodać roczniki, czy coś w bazie danych się powieliło? 

Źle się wyświetlają z bazy konkretne roczniki. Mamy to na wysokim priorytecie do usunięcia. Dam Wam znać tutaj też jak ogarniemy.

W dniu 7.05.2022 o 09:25, whyduck1 napisał:

Wtedy się zobaczy.

Wrzucimy to na wyższy priorytet ;)

Edited by frank-assistant

3 godziny temu, frank-assistant napisał:

@Langista poprawione ;)

Chętnie bym sprawdził ale jak się zalogować? Jest tylko możliwość rejestracji a co z logowaniem?

To jest aplikacja czy strona internetowa? bo w Play Store nigdzie tej aplikacji nie ma. 

W dniu 10.05.2022 o 16:26, Langista napisał:

Chętnie bym sprawdził ale jak się zalogować? Jest tylko możliwość rejestracji a co z logowaniem?

Faktycznie, w wersji mobilnej tego zabrakło. Dodane ;)

W dniu 10.05.2022 o 17:37, Muskel1 napisał:

To jest aplikacja czy strona internetowa? bo w Play Store nigdzie tej aplikacji nie ma. 

Na tym etapie jeszcze nie płacimy za licencję do Appstore-a. Jak tylko dopniemy wersję web (na telefonach też działa tylko z przeglądarki) to wypuszczamy aplikacje dla Androida i iOS (będą konwertowane z obecnej aplikacji, czyli wszystkie funkcje będą dostępne 1:1)