Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Launch control ME7.5


Skowron0909

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grupę

Mam pytanie odnośnie Launch control. 

Mam b7 po modach. 1.8t bfb finalnie ok 320hp.

Po pół roku jazdy tuner wrzucił mi launch control. 

I objaw jest taki że po odpaleniu nagrzanego auta i załączeniu procedury wali ogniem niemiłosiernie i jest wszystko git. Natomiast przy kolejnej próbie słychać tylko że odcinka się załącza ale już bez marchew i bez strzelania w wydech. Po kolejnym zgaszeniu i odpaleniu auta znowu wszystko działa jak trzeba.i tak do kolejnej próby bo przy drugiej próbie już tego nie ma. Może ma ktoś wiedzę co mogło pojsc nie tak że załącza się dopiero po ponownym rozruchu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Byłeś u niego ? przedstawiłeś zauważony problem ? Zrobiliście diagnostykę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się stało dokładnie wczoraj. Jak byłem u tunera i to wgrywal.to nie tak że było dobrze i się zepsuło samo. Wczoraj było wgrywane i od samego początku tak jest. Powiedział że coś wymyśli i poprawi bo nie może rozkminić o co chodzi. A było już późno i nie chcieliśmy gdybać. Pytam was panowie może mieliście taki przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DarekS4 napisał:

Dokładnie ;) Byłeś u niego ? przedstawiłeś zauważony problem ? Zrobiliście diagnostykę? 

Coś mówił że musi zapłon poprawić i wtedy zobaczy co i jak. Ale wolałem dopytać u innego źródła może ktoś tak mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli ktoś ma LC a będzie to ułamek tej społeczności tutaj to pewnie nikt nie robił tego sam i nic Ci nie podpowie bo żaden Tuner nie powie Ci co konkretnie było problemem nawet jeżeli uda mu się to poprawić i będzie żyć.

Dlatego pozwól twojemu tunerowi dokończyć temat a nie że dzień po wizycie szukasz rozwiązania w internetach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat. 

Wczoraj byłem po raz enty i żadnych zmian. Mój tuner powiedzial ze nie ma pojęcia o co chodzi. Już któreś podejście do tego tematu i bez rezultatu. Tym bardziej że chłop ma pojęcie i zastanawia mnie co może być nie tak. Miał ktoś z was podobny problem? Może coś jest z osprzętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...