Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprawdzenie mapy silnika łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , chciałem się do was zwrócić o pomoc , a mianowicie czy jesteście wstanie.kogos.polecic lub tutaj ktoś taki.sie.znajduje co by był wstanie sprawdzić mapę silnika ?

Tata kupił niedawno a4 B7 1.8t o oznaczeniu bfb  i mamy problem , ponieważ auto nie ma 163 tylko czuć dużo więcej ( na drugim biegu na suchym przy 2500 obr zrywa przyczepność,). Podłączyłem komputer który od.kolegi mogłem pożyczyć to mi.pokazalo.ze za duże doładowanie i teraz pytanie czy to wynika z usterki czy ktoś zmienił samo.doladwianie , czy wgl.mapa zmieniania i chciałbym sprawdzić co jest zrobione i czy dobrze to zrobił , żeby zaraz mi silnika szlag nie trafił albo korba bokiem żeby nie poszła. Zdobione 500 km prędkością autostradową i ani grama oleju nie wzięło , turbo wstaje ładnie od 2 tys 

Opublikowano

Logi zrób i na początek wystarczy. Poczytaj sobie co to w dziale diagnostyka.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Pokaż tą mape.:)

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, przem8 napisał:

Logi zrób i na początek wystarczy. Poczytaj sobie co to w dziale diagnostyka.

Okej dzięki za nakierowanie , jeśli nie byłbym wstanie ogarnąć wtedy najwyżej bym się ponownie zwrócił o.pomoc 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, morelo napisał:

Pokaż tą mape.:)

Jak pokazać mapę silnika , nie.rozumiem 

Opublikowano
Godzinę temu, Radkomir 43 napisał:

Witajcie , chciałem się do was zwrócić o pomoc , a mianowicie czy jesteście wstanie.kogos.polecic lub tutaj ktoś taki.sie.znajduje co by był wstanie sprawdzić mapę silnika ?

Aby sprawdzić mape, trzeba ją mieć;)

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, morelo napisał:

Aby sprawdzić mape, trzeba ją mieć;)

Ale nawet nie wiem czy była wgl zmieniana czy co kolwiek coś ze sterownikiem był ruszane , dlatego chciałem to sprawdzić bo auto nie jedzie ja w serii a nie chce zabijać silnik przez niewiedzę 

Opublikowano

Sluchaj radze tak.

1. Przeczytaj swój pierwsz post (czego Ty oczekujesz o co pytasz w nim)

2. Zrób logi

Opublikowano

Okolice Radomska jak chcesz to podjedz zdiagnozuje.

Opublikowano

chłop pożycza kompa do diagnostyki a Wy mu piszecie pokaż mapę. :naughty:

Podjedź do Łukasza będzie najszybciej i najbezpieczniej. 

Edytowane przez DarekS4

Opublikowano

Niech kupi kablel za 70 zł mpps, taniej wyjdzie:) jak jechać do Radomska:) a sprawdzi mu z tego forum z 8 osób łącznie z Tobą:wink:

Ale najpierw logi, jak pisane.  

Opublikowano
Teraz, morelo napisał:

Niech kupi kablel za 70 zł mpps, taniej wyjdzie

Z pewnego źródła to 120zł w górę teraz :D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, morelo napisał:

Niech kupi kablel za 70 zł mpps, taniej wyjdzie:) jak jechać do Radomska:) a sprawdzi mu z tego forum z 8 osób łącznie z Tobą:wink:

Ale najpierw logi, jak pisane.  

Jeśli chodzi o ten kabel , to poza nim nie potrzebuje żadnego programu czy ewentualnie co bylo by mi jeszcze potrzebne ? Pewnie jest w tamtym dziale napisane ale już przy okazji zapytam tutaj 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, DarekS4 napisał:

chłop pożycza kompa do diagnostyki a Wy mu piszecie pokaż mapę. :naughty:

Podjedź do Łukasza będzie najszybciej i najbezpieczniej. 

Z pewnością będę kontaktował się do niego bo pierwszy raz będę robił logi i nawet czytając z forum jak będzie wszystko opisane będę miał wątpliwości

Opublikowano

Podjedż na hamownię potem i zrób wykres.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.03.2022 o 23:38, dekiel 13 napisał:

Podjedż na hamownię potem i zrób wykres.

Też pierwsze co myślał żeby na hamownie ale z tego co się dowiadywałem to.lepiej logi zrobić na początek

Opublikowano
58 minut temu, Radkomir 43 napisał:

Też pierwsze co myślał żeby na hamownie ale z tego co się dowiadywałem to.lepiej logi zrobić na początek

Logi zrób, wystarczy na początek.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

Logi zrób, wystarczy na początek.

Więc zostanę przy logach w takim razie , pójdę za głosem większości, więc jak już się uporam z tym to podzielę się z wynikami, ale to gdzieś w weekend podejmę próbę , 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.