Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Jakie żarówki LED do podświetlenia tablicy rejestracyjnej w Audi A4 B7?
Uderz do Promotor Light Devices. Znajdziesz ich na FB i Instagramie.
-
Czy Blow Off może odcinać moc?
Moze sie tak zdazyc. W kazdym razie blowoff nie nadaje sie do 1.8T.
-
Czy Blow Off może odcinać moc?
Po 1 co rozumiesz przez "odciecie mocy"?
-
[B7 BKE] Zmiana oleju 5w30 na 10w40, co myślicie?
nie.
-
Podmiana sprzęgła
wrzucaj i sie nie boj. Czesc ludzi natomiast skarzy sie, ze jak sie wrzuci dwumas z AWX i tarcze z AWX to maja wibracje na wyzszych biegach przy 6b skrzyni, natomiast ja osobiscie nie spotaklem sie z takim czyms, podejrzewam po prostu wadliwe dwumasy lub uwidoczniony problem z poduszkami itp
-
Pas przedni
Z cabrio nie podejdzie, a pas przedni miedzy doladowanymi jednostkami mozna stosowac zamiennie.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kodowanie licznika na quattro, a potem to juz kwestia rocznika dawcy i biorcy
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ten Eurol jest znacznie lepszy od przereklamowanych Motuli, Valvo, LM i tym podobnych takze smialo mozesz go zalac
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Pierburg to oryginal takze wkladac i sie nie bac
-
Zmiana skrzyni w 1.8T BEX 6 biegów na 6 biegów z 2.0T co tak naprawdę potrzeba
8E0 399 115 P
-
Zmiana skrzyni w 1.8T BEX 6 biegów na 6 biegów z 2.0T co tak naprawdę potrzeba
sprzeglo moze zostac.
-
A4 b7 1.8T (BFB) logi lublin okolice ?
moge pomoc w bialymstoku
-
Zmiana skrzyni w 1.8T BEX 6 biegów na 6 biegów z 2.0T co tak naprawdę potrzeba
Skrzynia, wybierak, lapa poduszki i poducha jesli mowa o GVC/GVD (Oska) Lape zaraz podrzuce jaka trzeba, a co do czujnika to u Ciebie jest juz po ABSie takze nie martwisz sie tym
-
Wymiana sprzęgła - porada
rozwalic dwumase w benzynowym silniku w tym modelu to trzeba umiec i chciec, a tym bardziej jesli mowa o 1.6 Na 99% jest ona sprawna u Ciebie takze wymien tylko tarcze, docisk i lozysko.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
u mnie zostalo i jezdzilo dopoki gwint nie wlecial.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
no u mnie caly komplet po regeneracji wraz z oslonami + nowe tarcze rotinger + nowy klocek ferodo.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
mnie 1250 wyszlo wlozenie 330 na tyl do B6 :X
-
(LOG) Rozrząd przestawiony/ rozciągnięty?
ewidetnie przestawiony o zabek. Ustaw kolo zamachowe na znak, to jedyne pewne miejsce. Wtedy kontrolnie mozna zerknac znak na kole pasowym czy klin "sie" nie scial. Potem ustawiasz gore
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
eurol super lite 5w40, znacznie lepszy od Valvo/Motula/wiekszosci LM, a do dostania taniej od Valvo
-
Czy interfejs obdeleven jest dobry
Za przeproszeniem pierdzielicie jak potuczeni. OBDeleven ma takie same funkcje jak VCDS/VAG, zrobisz tym wszystko od diagnostyki, po kodowania krotkie i dlugie, logi, odczyt wszystkich parametrow i adaptacje.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
VST jesli juz.
-
Sprzeglo 1.8t
623 3301 00 (tylko to zestaw bez dwumasy)
-
BEX Stage 1.5 jakie wtryski?
pasuja p&p. Bede mial takie na sprzedaz w przyszlym tygodniu.
- Sprzeglo 1.8t
-
A4 b7 1.8t bfb kompletny wydech
wystarczajace do czego? Bez srodkowych tlumikow za Y pipem bedzie meczyc w srodku imo