Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. Uderz do Promotor Light Devices. Znajdziesz ich na FB i Instagramie.
  2. Moze sie tak zdazyc. W kazdym razie blowoff nie nadaje sie do 1.8T.
  3. Po 1 co rozumiesz przez "odciecie mocy"?
  4. wrzucaj i sie nie boj. Czesc ludzi natomiast skarzy sie, ze jak sie wrzuci dwumas z AWX i tarcze z AWX to maja wibracje na wyzszych biegach przy 6b skrzyni, natomiast ja osobiscie nie spotaklem sie z takim czyms, podejrzewam po prostu wadliwe dwumasy lub uwidoczniony problem z poduszkami itp
  5. DivaynEays odpowiedział(a) na djtaso temat w Audi A4 B6
    Z cabrio nie podejdzie, a pas przedni miedzy doladowanymi jednostkami mozna stosowac zamiennie.
  6. Kodowanie licznika na quattro, a potem to juz kwestia rocznika dawcy i biorcy
  7. Ten Eurol jest znacznie lepszy od przereklamowanych Motuli, Valvo, LM i tym podobnych takze smialo mozesz go zalac
  8. Pierburg to oryginal takze wkladac i sie nie bac
  9. Skrzynia, wybierak, lapa poduszki i poducha jesli mowa o GVC/GVD (Oska) Lape zaraz podrzuce jaka trzeba, a co do czujnika to u Ciebie jest juz po ABSie takze nie martwisz sie tym
  10. DivaynEays odpowiedział(a) na piotrulo temat w 1.6
    rozwalic dwumase w benzynowym silniku w tym modelu to trzeba umiec i chciec, a tym bardziej jesli mowa o 1.6 Na 99% jest ona sprawna u Ciebie takze wymien tylko tarcze, docisk i lozysko.
  11. u mnie zostalo i jezdzilo dopoki gwint nie wlecial.
  12. no u mnie caly komplet po regeneracji wraz z oslonami + nowe tarcze rotinger + nowy klocek ferodo.
  13. mnie 1250 wyszlo wlozenie 330 na tyl do B6 :X
  14. ewidetnie przestawiony o zabek. Ustaw kolo zamachowe na znak, to jedyne pewne miejsce. Wtedy kontrolnie mozna zerknac znak na kole pasowym czy klin "sie" nie scial. Potem ustawiasz gore
  15. eurol super lite 5w40, znacznie lepszy od Valvo/Motula/wiekszosci LM, a do dostania taniej od Valvo
  16. Za przeproszeniem pierdzielicie jak potuczeni. OBDeleven ma takie same funkcje jak VCDS/VAG, zrobisz tym wszystko od diagnostyki, po kodowania krotkie i dlugie, logi, odczyt wszystkich parametrow i adaptacje.
  17. VST jesli juz.
  18. DivaynEays odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    623 3301 00 (tylko to zestaw bez dwumasy)
  19. pasuja p&p. Bede mial takie na sprzedaz w przyszlym tygodniu.
  20. DivaynEays odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    awx
  21. wystarczajace do czego? Bez srodkowych tlumikow za Y pipem bedzie meczyc w srodku imo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.