Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Audi a4 b6 1.8t Szarpie na zimnym silniku
Trzeba diagnostykę komputerową zrobić bo tak to wróżyć można
-
Prośba o analize logów. 1.8t BEX ośka
Bex seryjnie ma latać na 98
-
Audi a4 b6 1.8t Szarpie na zimnym silniku
Zakrec LPG przy butli, usuń gaz z przewodów i zgas na PB, i zobacz wtedy
-
Audi a4 b6 1.8t Szarpie na zimnym silniku
Plynu chlodniczego nie ubywa? PS: ten dzwiek to napinacz/lancuch halasuje, dopuszczalne po postoju dluzszym na zimnym, ze zagrzechocze do 2-3 sekund.
-
Proszę ocenić moje logi. 1.8T BFB
Na bucie od dołu do środka masz mocno podlany silnik na lpg.
-
Prośba o analize logów. 1.8t BEX ośka
Przeplywka zaniża, cofa zapłon. Na jakim paliwie logowane?
-
1.8 T BFB - uboga mieszanka?
Maf zaniża. Profilaktycznie zrób test przelewowy
-
Prośba o ocenę logów BFB
Albo katalizator zatkany albo przeplywka wali w CH (lub oba). Ten silnik ma jeździć bez cofek zapłonu na 95, także ogarnij to co wyżej napisałem
-
Intercooler bex do 150konnej jednostki
Są tańsze alternatywy takie jak 2.5tdi b5 czy 2.0tfsi z B7. Tylko lekko rurkę trzeba przerobić ;)
-
Jakie cewki zapłonowe wybrac??
Beru ZSE051 Poza tym seryjne cewki wytrzymują duzo większe moce ;) nie dotykaj póki nie padną wymień potem komplet na te wyżej
-
Turbo GT2871 do 1.8t
Wolnossące 1.8 ADR.
-
B6 DIVISION
To nie są te same a LEDy od Andrzeja polecam.
-
1.8T AWT 150KM Proszę o ocenę logów
No to maf raczej do wymiany. Znając życie siedzi jeszcze fabryka.
-
Ocena logów 1.8t BFB
Wyczyścić przeplywke można spróbować, jest szansa, że pomoże.
-
1.8T BFB - prośba o ocenę logów
no to LPG do regulacji, bo mocno zalewa silnik. Zrob komplet logow na PB bo narazie to za duzo nie mozna powiedziec.
-
Ocena logów 1.8t BFB
Przeplywka lekko zaniza, turbo deko przeladowuje, ale ogolnie to jest w miare git
-
1.8T AWT 150KM Proszę o ocenę logów
Gaz jest? Logi robione na PB? Ile ma przelotu uklad zaplonowy (swiece/cewki?)
-
1,8t quattro bex analiza logów
lekko przeplywka nadal zaniza, ale jest w miare okej. Co do kompresji tez nie ma tragedii, wazne, ze jest w miare rowno na kazdym garnku
-
Audi a4 B7 błąd sondy lambda zbyt bogata mieszanka
jaki silnik?
-
Nie wierz w mit oleju 5W40 do 1.8T
Lekko odnosząc się do tego co napisał autor postu, zdajesz sobie sprawę, ze rożne oleje 5w30 będą miały inna pompowalność? także z góry Twój argument jest po prostu nieprawidłowy. Założenie jest błędne, a wiec i teza jest błędna.
-
Nie wierz w mit oleju 5W40 do 1.8T
- Zmiana wtryskiwaczy w 1.8T AVJ na S3 BAM
pasuje wszystko p&p. Dwumas moze zostac seryjny badz mozesz calosc wsadzic z awx- 1.8t tuning
Wrzuć na vaglogi albo log.malonetuning.com- Wymiana wałków rozrządu 1.8 t na 1.8 ADR
Walek ssacy jak najbardziej mozna wlozyc. Co do wydechowego to odpusc temat majac mala turbinke, jego sie wklada jak juz siedzi cos wielkosci wiadra- Tuning bfb
Luz, wrócę do domu to podrzuce. Myk taki, że akurat nie jestem z białego i byłem w domu u siebie (Ostrołęka tak w gwoli ścisłości, żeby łatwiej było sprawdzić temperaturę tamtego dnia :p) - Zmiana wtryskiwaczy w 1.8T AVJ na S3 BAM