Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. masz moze numer klocka z T5 na tyl pod 330?
  2. przeplywu jak na serii BFB, do tego ubogo jak cholera i z tego powodu cofa zaplony jak po*ebany
  3. chwala AWG i taki tez moj kumpel wlozyl ostatnio. Jak narazie okej i poprawa wzgledem serii kata (ma 25X na seryjnym wydechu, ale jeszcze korekta bedzie robiona)
  4. magnaflow to kupa, szkoda kasy na to w ogole. Rozpada sie szybciutko..
  5. sprawdz cisnienie na listwie wtryskowej najlepiej pod obciazeneim, przeplyw jest okej jak na serie. a LPG do regulacji tylko najpierw PB do ogarniecia.
  6. DivaynEays odpowiedział(a) na Porek temat w 1.8T
    0w40/5w40 Ravenol SSL/VST
  7. sklad, charakterystyki, badania - juz kilku krotnie bylo to powtarzane w tym temacie oleje o podobnej specyfikacji sa 2x drozsze u konkurencji.
  8. 1. Geremi bez 2 zdan 2. realnie okolo 260 o ile motor przyjmie zaplon 3. opcji kilka, zaczynajac od Saaba 2.3, przez wtryski S3 380cc idac przez 430cc z porsche, ewentualnie nowki chinole 440cc np od sida. 4. Najblizej dobra opcja to Gregor ewentualni
  9. nie zgodze sie. Pojemnosc ukladu to jedno, a efektywnosc chlodzenia to drugie. Fmic zapewni mimo wszystko nizsza temperature i stabilniejsza przede wszystkim od dsmica.
  10. jak wyzej, wrzuc i poradzimy.
  11. 0w40/5w40, ja od siebie polece Ravenol SSL/VST
  12. nie bedzie tarlo, jeszcze luz zostanie
  13. jest fabryczny..
  14. znam osobiscie auto co z katem ma 25X wydech seria z EXEO czyli jedna fifka
  15. dokladnie, mnie nawet nie pytaja o naped, w dowodzie tez brak wzmianki takze
  16. nic nie zmienialem w papierach ?
  17. moze zostac
  18. tak, seria sie nie nadaje do jazdy. 320 na przod to minimum, zebys mial hamulce, a nie spowalniacze
  19. nie "tworza" tylko zlecaja za WLASNY hajs badania niezaleznym laboratoriom
  20. wzrost cen ravenola byl wiadomy od poczatku (sam producent o tym mowil), miala rosnac do pewnego pulapu, ktory juz osiagnal Co do helixa to olej HC
  21. zostaw i nie kombinuj ?
  22. https://allegro.pl/tarcze-rotinger-gt-audi-a4-s4-b5-a4-b7-przod-321mm-i7069606206.html?snapshot=MjAxNy0xMi0xOVQyMTozODo1OS4wMTVaO2J1eWVyO2NjMGY3ZjIyMjc3NWNiMTcwNDk2NTY4MWUzNzdkY2U5ODhhMjcxZjQ4YTc4OTU1MDFmYTc0OGRmMGU1YTBhMjQ%3D ja na takich latam aktualnie
  23. jak najbardziej
  24. 430 z prosiaka, 440 jakies i bedzie okej. A turbo ze sporym zapasem bedzie okej tylko niech to ogar stroi, zebys korb po polu nie szukal u mnie motor nie otwierany i wzielo 300+ na najmocniejszym k03 od Geremiego jakie zrobil, na wiecej ani korby ani glowica nie pozwolila. Fakt setup dookola zrobil swoje, bo robione na flow nie na booscie (peak 1.15bar)
  25. AWX mu 500 niuta nie obrobi. 450 to max w Q

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.