Treść opublikowana przez DivaynEays
-
A4 B6 1,8T BFB głowica z wałkami od ADRa
zostaw swoje walki i nie kombinuj. Jesli juz chcesz zmieniac to tylko ssacy, ale korekta softu bedzie wymagana. PS: to nie egr tylko combi.
-
Czy multitronic i CHIP się wykluczają w 1.8 T ?
mozna spokojnie. Ostatnio mam okazje jezdzic duzo 1.8T w multi po grubszych modach (troche gratow wymienione, nie sama mapa). Lagodnie nm poprowadzic i bedzie latac. Tym co jezdze ma 220 czy 230PS i 280nm plaskie jak stol od poczatku do konca
-
K03 Hybryda vs GT28
Nie wiem ile. Znam dwie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dystans załatwi sprawę mysle, że w Twoim wypadku 5mm będzie nadto, ale warto rozważyć czy nie wziąć już większego tak żeby koło fajnie było wypchnięte. W razie czego jestem Ci w stanie obliczyć jak szeroki dystans potrzebujesz, żeby felga była na równo z błotnikiem
-
K03 Hybryda vs GT28
Wal do Geremiego po hybrydę. Do tego baran od turboworks (ten o grubszej ściance), tip i maf3" i atakować ta 3 z przodu
-
K03 Hybryda vs GT28
To zmienia postać rzeczy ? lecisz z hybryda jak wyżej podałem na baranie i budżetu Ci starczy
-
K03 Hybryda vs GT28
5 tys na całą zabawę na 300 czy mowa o samym turbo ?
-
K03 Hybryda vs GT28
O jakim td04 mówisz ? Ja mówię o takim setupie baran i td04hl-23t-7.0-9b.
-
K03 Hybryda vs GT28
Hybrydę z 0064 odpuść bo to bardzo grząski temat. Downpipe 2.75 puści 400kunia. Opcje sensowne są 3 pod Twoje wymagania moim zdaniem. 1. Ori nowe k04-64 2. Hybryda gruba k03(lub k03s ale znaleźć nadająca się na hybrydę to duże koszta) 3. Hybryda TD04 (kwestia jaka td04 i jak mocno zhybrydzona, ale 400 z małym plusem w zasięgu ręki)
-
Montaz DP i wtryskowz bam
Same oringi nic nie dadzą (a na pewno nie na długo). Wymień przy okazji gniazda wtryskiwaczy
-
pomiar mocy - ocena
Zrób logi bo kreski to można sobie w buty wsadzić
-
Intercooler z BEX do BFB
Pasuje tylko potrzebujesz ic, kierownice powietrza, lape i wszystkie rury
-
Montaz DP i wtryskowz bam
Kata da się wyjąć i włożyć nawet od góry co do wtrysków to lepiej zrobić to u tunera, ale z drugiej strony jazda na 380 tragedii nie zrobi. Ecu jako tako sobie poradzi z tym.
-
Turbiny od firmy karambol
Jeśli turbo to tylko Geremi
-
Dymienie
Zajrzyj do dolotu najpierw jak się ma sytuacja. Nie ma co spekulować
-
Problem z turbo ?
Najprawdopodobniej rzyga odmą. Turbo raczej puszcza w kierunku silnika, a nie do tipa. W każdym razie tip i pucha do czyszczenia i przepływka również, tylko delikatnie z nią i użyć czegoś nie inwazyjnego jak IPA.
-
Podniesienie mocy w bexie
Pompa paliwa seryjna jak zdrowa to 300 obrabia. Jak Twoja pada to po prostu wrzuć nowy wkład VDO i tyle PS:dobra decyzja ze zmianą wtrysków.
-
Montarz Blow Off Pomoc
Wywal to ustrojstwo przez okno
-
1.8t bfb ile do 100km/h po czipie
Wartości maksymalne nic w zasadzie nie mówią tylko przebieg mocy i momentu, inaczej w jakim przedziele obrotów silnika masz ten moment. A to wszystko zależy od setupu, strojenia i stanu silnika. Innymi słowy, jedno auto co ma 200/300 może jechać znacznie, znacznie lepiej niż inne o tych samych wartościach maksymalnych.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To jest 321 tarcza. Wiem co kupiłem Rotinger robi 321 tarcze do b6/7 i taka też mam założona- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
wejdz pod auto i sprobuj krecic walem.- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
prawdopodobnie luzy na dyferencjale.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
da rade - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7