Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. W bfb mam wgranego softa na 190km. Chcę zamontowac u kolegi mechanika downpipe i sztywny dolot. Czy jest taka opcja bez strojenia ponownego i wjezdzania na hamownie? Na chlopski rozum mysle ze nie trzeba lecz moge sie mylić :) motor zadbany, ma 240tys nastukane. W przyszlosci chce wstawic nowy z mniejszym przebiegiem.

 
Opublikowano

Dp jak najbardziej ulży, ale sztywny dolot trochę na wyrost. Nie trzeba grzebać w sofcie

Opublikowano
  • Autor

Elegancko. A wtryski od jakiej mocy trzeba wymienić na wydajniejsze?

Opublikowano

Seryjne w bfb starczaja do 200km max. Jak chcesz iść krok dalej to przynajmniej musisz zamontować te z bexa albo jeszcze wydajniejsze z saaba, które są do zdobycia w lepszych pieniądzach.

Opublikowano
  • Autor

O to slabo bo teraz jest prawie 200

Opublikowano

A co byś chciał? Wtryski to koszt 200zl więc śmiech na sali. Poza tym celowanie w wyższe moce bez fmic lub drugiego ic z bex nie ma sensu. 

Opublikowano
  • Autor

Wiem. A te wtryski nie wystarcza? 190km i tylko dp?

Opublikowano
  • Autor

Przy wiekrzych wtryskach tloki sa bezpieczne?

Opublikowano

Ten silnik bez otwierania można spokojnie robić na 300koni i 400niuta. Jest obszerny temat o podnoszeniu mocy więc trochę poczytaj.

Jak jest program z d*py to i przy tej mocy co masz teraz możesz szybko zajechać silnik.

To jak miałeś robiony program? Tuner nie widział czasów wtrysku? Daj logi to Ci powiem jak jest.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Program dobry 600 euro w Holandii robiony

Opublikowano

Akurat cena nie jest wyznacznikiem ale jak jesteś przekonany i boisz się sprawdzić to Twoja sprawa :P

Opublikowano
  • Autor

Ze czego sie boje? Na wiosne auto prowadze do Polski na diagnostyke motoru, hamownie, inc bex i te wtryski.Teraz u kolegi chcialem zamontowac tylko DP do puki nie zjade. Chip jest dobrze zrobiony.

Opublikowano

Wyłączyli Ci drugą sonde? Jak nie to poo montażu dp będziesz mieć błąd od kata.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem nawet. A jakie sa logi zeby wtryski sprawdzić?

Opublikowano

Zrób komplet 2+33, 3+20 i 115+118.

Opublikowano
  • Autor

Ok. Ogulnie auto zapie*dala. Przejechalem sie kolegi takim samym po sofcie i slabiej idzie. Wiec nie ma chyba obaw o co kolwiek.

Opublikowano

I tu się mylisz. To że jedzie nie znaczy, że program jest dobry. Już nie jeden program zza między Koledzy z forum poprawiali. Logi wszystko pokażą 

Opublikowano
  • Autor

Mwchanik zrobi mi te logi? Wtedy wam pokaze bo sam nie zrobie. Czy musi to byc elektromechanik?

Opublikowano
  • Autor

Zrobi mi kolega w srode lub dzis po pracy to wam pokaze

Opublikowano

Po montazu DP przepływ moze sie zwiekszyc co za tym idzie wtryski ktore mogly byc na granicy zapetlenia mogą zacząć się pętlic ... wiec trzeba weryfikacji 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.