Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t tuning


Saszka91

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Saszka91 napisał:

Zrobie logi i mimo wszystko poczekam az zajade do gregora.

Chopie przestań spamować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2019 o 18:48, Saszka91 napisał:

Elegancko. A wtryski od jakiej mocy trzeba wymienić na wydajniejsze?

Seria wtryski to max do 180 koni, żeby to miało ręce i nogi, a nie jazda jak dieslem, do tego na serii IC to trochę szkoda zachodu go pompować, bo jeden but albo temperatura powyżej 20 stopni na dworze i już spuchnięte auto. Cokolwiek więcej to 320-380cc na 210-250 koni. Co do planowanych przez Ciebie zmian to turbo wcześniej wstanie i może przeładowywać dołem przez to (co w efekcie da uboga mieszankę w tym momencie). Ale ogólnie modyfikacje wyjdą na plus po zmianie wtrysków i korekcie (jak potrzebujesz wtryski to wal na pw), tylko z kolei już wtedy turbo będzie blokowało możliwości setupu (ale to błędne koło ?

Edytowane przez DivaynEays
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki ale w temacie: Jakiej średnicy DP należy zamontować?  2,5 czy 2,75? Przy założeniu, że zostaje oryginalny wydech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz zbytnio zwiększać głośności wydechu to i 2.5" wystarczy pod moce rzędu 250 koni potem i tak seryjny wydech już nie wyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema klubowicze. Mam logi do oceny. Nie znam sie na tym ale podejrzewam ze sie leje z wtryskow bo czuc wache jak otworze szyby. Dynamiczne i statyczne.

a4-stat-002-033-031.CSV a4-115-118-xxx.CSV a4-stat-003-020-xxx.CSV a4-stat-115-118-xxx.CSV a4.002-033.CSV a4.003.020.CSV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te ppdejrzenia o nieszczelnosci w dolocie lub turbo slabe albo to przez te wtryski mocno otwarte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Saszka91 napisał:

Wrzuć na vaglogi albo log.malonetuning.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi robimy do odcinki, turbo przeładowuje lekko, mocno cofa zapłony, jakie paliwo jest lane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95. Co w zwiazku z tym ze mocno cofa zaplony? Czyli turbo ok?  Pomozcie chlopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem takie auto juz. Chce je doprowadzic do pozadku zeby mi nie szwankowalo, mozliwe ze ktos je katowal, a zgadniesz? A ja sie wsluc**je w prace silnika i staram sie wszystko zrobic zeby pieknie chodzilo. Licze na wasza pomoc a nie o chejty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś zrobić poprawne logi.

Więcej tematów pozakladaj i na pewno szybciej dostaniesz odpowiedź. Jakbyś chciał to już dawno posprawdzalbys co trzeba, a nie czekasz na dobre słowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj ja pracuje. Pozno wracam i sam tego nie ogarne. Chyba po to tu jestescie zeby pomagac. Po za tym zmieniam mechanika bo nawet logow nie umie pozadnie zrobic. A wiec pomozesz czy tak bedziesz marudzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to k**wa leżę do góry brzuchem. To, że Ci ktoś raczy pomóc to jego dobra wola, a nie obowiązek. 

Kup sobie kabel, poczytaj o logach i do dzieła. 

 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgram oryginalnego softa i zdrobie diagnostyke najpierw a pozniej reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Zdecydowalem sie wgrac ori softa u specjalisty od vag. Po wgranym sofcie stwierdzil ze motor bardzo zdrowy jak na te lata, ze to rzadkość. Po paru dniach dolalem oleju, benzy do pelna i na drugi dzien wyskoczyl check engine, blad katalizatora. Usunalem blad nakompie u mechanika, stwierdzilismy ze najlepsza opcja bedzie wstawienie downpipe i usuniecie sondy z ecu. Natomiast specjalists od vag powiedzial ze najlepiej zrobic remont silnika i wyjdzie jak z salonu bo bierze duzo oleju 100mll na okolo 1500km. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...