Treść opublikowana przez DivaynEays
-
logi pomoc
zrob logi jak nalezy najpierw, a potem upload na vaglogi lub log.malonetuning.com
-
B7 BFB Q 163KM po modach - prośba o analizę logów
ladnie zrobione dosyc a szacowana moc przez tunera jak najbardziej mozliwa ?
-
Logi AVJ B6Q Prosba o komentarz
przeplywka lezy i ubogo fest. wklad VDO
-
Logi 1.8t BFB 163km
zapewne zawory wypalone albo prowadniczki ubite... Pomiar kompresji i proba olejowa (na zimnym i cieplym) zrob. Chociaz to nie jest juz murowane bo problem moze lezec w filtrze paliwa czy zaworku odmy
-
Logi 1.8t BFB 163km
do odciny zrob logi i wrzuc jeszcze raz
-
1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów
Turbo przeladowuje lekko + ubogo fest, zmierz cisnienie na listwie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
DSy podobno tak maja, choc ile w tym prawdy?
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
ceny to przegiete troche (heble, fmic i wtryski) ja mam 300+ ps w 1.8T, i szczerze mowiac gdybym mial aktualna wiedze to przy kupnie aktualnego auta, wybralbym na 90% 2.0 tfsi i robil mody
-
Podniesienie mocy w 1.8T AVJ 150km
Przed modami kompletna diagnostyka silnika, jak nie sprawne cos to doprowadzic do porzadku i dopiero koksu dorzucac. PS: Heble(320 lub wiecej), zawiecha i opony przed modami ogarnac
-
BFB po małym czipsie ocena logów
robi sie na obu paliwach oddzielnie plus wrzuc to na vaglogi lub log.malonetuning.com
-
A4 B6 BFB 1.8T LPG, prośba o analizę log
logi robimy do odcinki, ale stad juz widac, ze mocno zalany silnik takze szukaj dziur w dolocie i spr przeplywke
-
1.8t bfb brak wzrostu mocy powyżej 5k obrotów
bez logow to wrozby
-
B6 1.8t BFB, granice 250 km
jak nie widzin roznicy miedzy uboga (mega) mieszanka w skutek naglego spadku wydajnosci pompy, a po prostu braku paliwa to wspolczuje
-
Sprzęgło a4 b6 1.8t po modach
olej moze byc problemem, ale seria sprzeglo to tak zdroworozsadkowo do 320nm obrobi. Wkladac AWX i z glowy
-
FMIC a programowanie
Dokladnie jak wyzej, odpowiedni fmic do mocy i bedzie gitara. Lag zwiekszy sie nie odczuwalnie, ale roznica w lato bedzie mocno odczuwalna. Przy strojeniu z FMICiem mozna wiecej troszke wycisnac (glownie latem, bo mimo wszystko nizsza temp w dolocie i z zaplonem mozna sie pobawic bardziej), ale jak najbardziej mozna zalozyc go pozniej
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
bez problemow. 550x180x65 lub 550x230x65
-
B6 1.8t BFB, granice 250 km
Wtryski (z saaba 2.3T lub BAM, ewentualnie cos 350-440cc), Turbo hybryda, IC (fmic lub dsmic), tip silikon lub kwas, sprzeglo (minimum to seria w kevlar), pompe paliwa trzeba sprawdzic czy nadal utrzymuje wydajnosc bo jak nagle pompa siadzie to masz w zasadzie po motorze (a w najlepszym wypadku po turbo) i DP (2.5" i tak bedzie z zapasem )
-
K04-064tfsi w 1.8t
ja mam porobione auto kompleksowo u Geremiego, jak cos wal na priv jezeli masz jakies pytania
-
K04-064tfsi w 1.8t
a to Ty myslisz, ze softy to robi sie na podstawie kresek nie logow? XD
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No no witamy
-
a4 b6 1.8t > 270 km
nie z lodzkiego, ale turbo od Geremiego mam jak i caly setup zlozony i strojonu u Niego co potrzebujesz wiedziec?
-
Turbo K03/04 Hybryda 1.8T
zalezy pod jaki setup i pod jaka moc, z jakim spoolem itp dzwon do Jarka i sie dowiaduj bezposrednio
-
Wydmuszka z kata zamiast dp
TOmek zaopatruje mase grup na fb w dp także nie masz sie co bac, robota perfecto jak i jakość i wszystko pasuje
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No ja mam zacisk/jarzma z b7 2.0tfsi i tarcza 321mm ? oczywiście bez zadnej rzezby
-
A4 b7 1.8t bfb podniesienie mocy
Jak masz po 100 wtryski z bexa za komplet( bo tyle kosztują z saaba) to biore kazda ilosc