Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. wtryski z saaba 2.3T lub BAM, dsmic i k03s. Opcjonalnie DP. Reszta seryjna obrobi, chyba, ze na wykonczeniu, ale bez diagnostyki to wrozby.
  2. zrob logi jak nalezy najpierw, a potem upload na vaglogi lub log.malonetuning.com
  3. ladnie zrobione dosyc a szacowana moc przez tunera jak najbardziej mozliwa ?
  4. przeplywka lezy i ubogo fest. wklad VDO
  5. zapewne zawory wypalone albo prowadniczki ubite... Pomiar kompresji i proba olejowa (na zimnym i cieplym) zrob. Chociaz to nie jest juz murowane bo problem moze lezec w filtrze paliwa czy zaworku odmy
  6. do odciny zrob logi i wrzuc jeszcze raz
  7. Turbo przeladowuje lekko + ubogo fest, zmierz cisnienie na listwie
  8. DSy podobno tak maja, choc ile w tym prawdy?
  9. ceny to przegiete troche (heble, fmic i wtryski) ja mam 300+ ps w 1.8T, i szczerze mowiac gdybym mial aktualna wiedze to przy kupnie aktualnego auta, wybralbym na 90% 2.0 tfsi i robil mody
  10. Przed modami kompletna diagnostyka silnika, jak nie sprawne cos to doprowadzic do porzadku i dopiero koksu dorzucac. PS: Heble(320 lub wiecej), zawiecha i opony przed modami ogarnac
  11. robi sie na obu paliwach oddzielnie plus wrzuc to na vaglogi lub log.malonetuning.com
  12. logi robimy do odcinki, ale stad juz widac, ze mocno zalany silnik takze szukaj dziur w dolocie i spr przeplywke
  13. bez logow to wrozby
  14. jak nie widzin roznicy miedzy uboga (mega) mieszanka w skutek naglego spadku wydajnosci pompy, a po prostu braku paliwa to wspolczuje
  15. olej moze byc problemem, ale seria sprzeglo to tak zdroworozsadkowo do 320nm obrobi. Wkladac AWX i z glowy
  16. Dokladnie jak wyzej, odpowiedni fmic do mocy i bedzie gitara. Lag zwiekszy sie nie odczuwalnie, ale roznica w lato bedzie mocno odczuwalna. Przy strojeniu z FMICiem mozna wiecej troszke wycisnac (glownie latem, bo mimo wszystko nizsza temp w dolocie i z zaplonem mozna sie pobawic bardziej), ale jak najbardziej mozna zalozyc go pozniej
  17. bez problemow. 550x180x65 lub 550x230x65
  18. Wtryski (z saaba 2.3T lub BAM, ewentualnie cos 350-440cc), Turbo hybryda, IC (fmic lub dsmic), tip silikon lub kwas, sprzeglo (minimum to seria w kevlar), pompe paliwa trzeba sprawdzic czy nadal utrzymuje wydajnosc bo jak nagle pompa siadzie to masz w zasadzie po motorze (a w najlepszym wypadku po turbo) i DP (2.5" i tak bedzie z zapasem )
  19. ja mam porobione auto kompleksowo u Geremiego, jak cos wal na priv jezeli masz jakies pytania
  20. a to Ty myslisz, ze softy to robi sie na podstawie kresek nie logow? XD
  21. DivaynEays odpowiedział(a) na Tepeeno temat w Audi A4 B6/B7
    nie z lodzkiego, ale turbo od Geremiego mam jak i caly setup zlozony i strojonu u Niego co potrzebujesz wiedziec?
  22. zalezy pod jaki setup i pod jaka moc, z jakim spoolem itp dzwon do Jarka i sie dowiaduj bezposrednio
  23. TOmek zaopatruje mase grup na fb w dp także nie masz sie co bac, robota perfecto jak i jakość i wszystko pasuje
  24. No ja mam zacisk/jarzma z b7 2.0tfsi i tarcza 321mm ? oczywiście bez zadnej rzezby

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.