Treść opublikowana przez DivaynEays
-
A4 b7 1.8t sprzęgło na +400nm
AWX mu 500 niuta nie obrobi. 450 to max w Q
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dzieki ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na jakich gratach(zacisk/jarzmo/oslona?) najlepiej ogarnac swap tylu do b6 na 330mm? i co z recznym?
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
roznica jest, ale nie jest to nie wiadomo co. Tak jak mowilem, smialo mozna silikon wkladac
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
bedzie okej, ale jak sztywny chcesz TIP to kontaktuj sie np z Custom Hoffman
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
poza tym, za 400 juz dostaniesz sztywny tip z kwasu
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
jo, na bank
-
Sztywny dolot TIP 1.8t
bedzie gitara
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ravenol RUP choc to troche przerost formy nad trescia pod stage2
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
to bez sensu bo olej nigdy nie osiagnie temp roboczej a co za tym idzie nie bedzie dzialac jak powinien. Zalej Ravenol VST i starczy
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
katujesz na torze? jesli nie to ten olej do jazdy daily sie nie nadaje. Poza tym taki olej wymienia sie max co 6 tys
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
nadal jest a co do wzrostu cen to oni zapowiadali od poczatku, ze bedzie drozec. Teraz osiagnal cene zakladana jaka ma miec wiec sie utrzyma. Poza tym poza cena rosla rownolegle jakosc
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ravenol VST np
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
bo to sredniaki od dawna, kiedys robily robote, ale robia konsumenta w balon. Ja latam teraz na Ravenolu
-
Załącznie Turbo
po 1 to turbo sie nie "załącza", one pracuje non stop. Kolejna sprawa to w bardzo zdrowej serii pelen boost jest juz osiagany przy 2.2 tys RPM (choc widzialem nawet wczesniej). Do diesla nie ma co porownywac bo to calkiem inna charakterystyka silnika. Pewnosc da Ci zrobienie logow dynamicznych jak kolega wyzej wspomnial
-
prośba o sprawdzenie logów
Tu wtryski wykorzystane sa niemal ze w 100%, a nie powinno sie wykorzystywac wiecej jak 80-90% wydajnosci wtryskow
-
prośba o sprawdzenie logów
jest tam okolice 190 konia, ogolnie wyglada okej poza tym, ze wtryski sa juz zamkniete, a tak map sie nie robi..
-
Podnoszenie mocy 1.8t.
moge pomoc, jak cos to pw
-
hybryda do bfb
1600 okolo, ale najlepiej kontaktuj sie z Geremim bezposrednio i wiadomka bedzie ^^
-
Prośba o ocenę logów 1.8 T .Auto po programie
bardzo ladnie okolo 220ps/330nm? i jeszcze pokaz 2+33
-
Wtryski 430cc
wrzuc z saaba 2.3T lub z s3 380cc i tyle
-
Wtryski 430cc
w ile celujesz?
-
hybryda do bfb
Kontakuj sie z Geremim (lub Geremi VAG Garage), powiedz mu czego oczekujesz od turbo i on Ci wykona
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
fakt zle przeczytalem i bylem przekonany, ze "AVJ"
-
AVF quattro problemy z dynamiką jazdy
2+33 3+20 115+118 1500-6800 obr