Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. AWX mu 500 niuta nie obrobi. 450 to max w Q
  2. dzieki ?
  3. na jakich gratach(zacisk/jarzmo/oslona?) najlepiej ogarnac swap tylu do b6 na 330mm? i co z recznym?
  4. roznica jest, ale nie jest to nie wiadomo co. Tak jak mowilem, smialo mozna silikon wkladac
  5. bedzie okej, ale jak sztywny chcesz TIP to kontaktuj sie np z Custom Hoffman
  6. poza tym, za 400 juz dostaniesz sztywny tip z kwasu
  7. jo, na bank
  8. bedzie gitara
  9. Ravenol RUP choc to troche przerost formy nad trescia pod stage2
  10. to bez sensu bo olej nigdy nie osiagnie temp roboczej a co za tym idzie nie bedzie dzialac jak powinien. Zalej Ravenol VST i starczy
  11. katujesz na torze? jesli nie to ten olej do jazdy daily sie nie nadaje. Poza tym taki olej wymienia sie max co 6 tys
  12. nadal jest a co do wzrostu cen to oni zapowiadali od poczatku, ze bedzie drozec. Teraz osiagnal cene zakladana jaka ma miec wiec sie utrzyma. Poza tym poza cena rosla rownolegle jakosc
  13. Ravenol VST np
  14. bo to sredniaki od dawna, kiedys robily robote, ale robia konsumenta w balon. Ja latam teraz na Ravenolu
  15. DivaynEays odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    po 1 to turbo sie nie "załącza", one pracuje non stop. Kolejna sprawa to w bardzo zdrowej serii pelen boost jest juz osiagany przy 2.2 tys RPM (choc widzialem nawet wczesniej). Do diesla nie ma co porownywac bo to calkiem inna charakterystyka silnika. Pewnosc da Ci zrobienie logow dynamicznych jak kolega wyzej wspomnial
  16. Tu wtryski wykorzystane sa niemal ze w 100%, a nie powinno sie wykorzystywac wiecej jak 80-90% wydajnosci wtryskow
  17. jest tam okolice 190 konia, ogolnie wyglada okej poza tym, ze wtryski sa juz zamkniete, a tak map sie nie robi..
  18. moge pomoc, jak cos to pw
  19. DivaynEays odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B6/B7
    1600 okolo, ale najlepiej kontaktuj sie z Geremim bezposrednio i wiadomka bedzie ^^
  20. bardzo ladnie okolo 220ps/330nm? i jeszcze pokaz 2+33
  21. DivaynEays odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    wrzuc z saaba 2.3T lub z s3 380cc i tyle
  22. DivaynEays odpowiedział(a) na WYSKUN temat w Audi A4 B6/B7
    w ile celujesz?
  23. DivaynEays odpowiedział(a) na sky2k temat w Audi A4 B6/B7
    Kontakuj sie z Geremim (lub Geremi VAG Garage), powiedz mu czego oczekujesz od turbo i on Ci wykona
  24. fakt zle przeczytalem i bylem przekonany, ze "AVJ"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.