Treść opublikowana przez DivaynEays
-
A4 b7 1.8t bfb podniesienie mocy
Jak masz po 100 wtryski z bexa za komplet( bo tyle kosztują z saaba) to biore kazda ilosc
-
A4 b7 1.8t bfb podniesienie mocy
Pod to co celujesz to takie minimum to wtryski i ic (dsmic lub fmic) i ewentualnie dp (albo sportowy kat skoro po niemcowni latasz)
-
Wydmuszka z kata zamiast dp
Znajdz goscia na fb o imieniu Tomek Kafara, sprzedaje bdb jakości downpipy w bardzo fajnej kasie
-
Gdzie zrobić chip w mazowieckim ?
Wwe tuning
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja mam i sa za***iste
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Regulator cisnienia paliwa padl w filtrze, takze do wymiany fiktr mann albo ori
-
1.8T AVJ Analiza logów na LPG i PB
Nie minely, ostatnio kupowalem komus to miałem chyba 3 czy 4 oferty po 100
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kazdy mechanior Ci to ogarnie w zasadzie ale jeżeli potrzebujesz to mam namiar na gościa z Radomia co robi swapy zawodowo ?
-
1.8T AVJ Analiza logów na LPG i PB
Wrzucaj z saaba 2.3T z koncowka 023 (za 100 komplet idzie dostac)
-
Fmic do A4 b6 1.8t 280 KM
Potwierdzam, ja mam lekko ponad 300 i ogarnia, w mieście co prawda przy upalach 35 stopni w cieniu bylo lekko czuc, ze ma ciężej, ale w trasie bez problemu
-
Co ile na przegląd gazu
raz do roku albo co 10 tys km najlepiej robic caly serwis naraz (oleje, filtry (wlacznie z tymi gazowymi) i regulacja gazu)
-
Prośba o analizę logów 1.8t bfb - ocena pracy silnika
Ogolnie to masz cyrk z zaplonami, na LPG leci na bogato i to bardzo takze gaz do regulacji. Co do bledow no to mieszanka za bogata i odpowiedz sondy lambda (przed katem) jest wolna
-
Dziwny błąd
samo poziomowanie nie dziala, podepnij kompa i sprawdz czy silniczki czy czujniki padly
-
Diagnoza 1.8t BFB
moze
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
2.0 tfsi, 3.2 FSI i 3.0 TDI
-
Co to może byc? kody
a co do czujnika to wymienil nie ten co potrzeba, wymienil czujnik walu korbowego zamiast walka dolotowego
-
Co to może byc? kody
mozliwe, oczywiscie, ze tak
-
Zawór upustowy 1.8t
Seryjny, oryginalny DV zostaw i tyle. BOVy do 1.8T sie nie nadaja, szczegolnie bez odpowiedniego wystrojenia (pomijajac spadki mocy itp)
-
Jak zdiagnozować działanie turbosprężarki
dokladnie jak wyzej, logi zrobic trzeba
-
Co to może byc? kody
bezpiecznik, walniety czujnik, albo wiazka do czujnika Poza tym ktory czujnik wymienil? walu czy walka? bo ten blad jest od dolotowego
-
[B6 BDV] Wypadanie zapłonów 1,2,3.
no raczej
-
[B6 BDV] Wypadanie zapłonów 1,2,3.
Mierzyles kompresje na tej glowicy?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
klocek jak brudzi to znaczy, ze hamuje
-
Logi do diagnozy BFB 1.8 t
Jak najblizsza temperatury otoczenia mysle, ze 10-15 stopni jest okej(powyzej, temp otoczenia), pozniej to juz warto pomyslec o wydajniejszym IC
-
Logi do diagnozy BFB 1.8 t
utrata mocy zawsze bedzie, kwestia tylko jak duza bo inaczej bedzie jechac przy 0 temp na dworze a inaczej przy 30 przy takim samym IC