Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
nie widac, bo max moc ma przy 5 tys RPM, potem softem po prostu wycieli gore
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
no to juz wiadomo czemu, seria wtryski sie skonczyly, pozniej moc i moment spada na leb na szyje bo petla, i wlasnie dlatego bez sensu jest robic mape powyzej 180 PS na nich
-
Audi b6 1.9 Avf - uzyskanie mocy około 210 km
u mnie siedzi w zwyklym zderzaku 550x180x65 (bez ciecia belki i zderzaka + kratki na swoich miejscach)
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
wtryski seria? i czemu pomiar nie robiony do odcinki?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
wrzuc
-
Audi b6 1.9 Avf - uzyskanie mocy około 210 km
kontrola pompek jakie sa zacznij od tego, reszta co napisales czyli gtb17 (lub gtb22) +fmic i pewnie DP i mozna atakowac A no i jeszcze sprzeglo bys musial zrobic, bo Twoje watpie, ze obrobi (z brd powinno dac rade, ewentualnie swoje obic kewlarem, ale to juz musisz zapytac kogos bardziej oblatanego w dieslu)
-
1.8T 150km logi do oceny
zanizony przeplyw, turbo przeladowuje. A cofki i uboga mieszanka wynika zapewne z zanizonego przeplywu. Poszukaj nieszczelnosci i ewentualnie podmien przeplywke na sprawna jak masz sposobnosc
-
Zmiana na Fmic
550x180x65 wejdzie bez ciecia i bedziesz mial jeszcze z zapasem, jak nie planujesz wiecej niz te 230 to wrzuc 550x140x65 i tez obrobi bez problemu. A co do SAI to wywal to ustrojstwo przy najbliższej okazji, bo do 230 i tak bedziesz musial kata wywalic lub zmienic na sportowy.
-
Audi b6 1.9 Avf - uzyskanie mocy około 210 km
Jakie pompki u Ciebie teraz siedza? A co do wydania mocy, to oczywiscie, mozesz zrobic bez fmica tylko po jednym przejezdzie z mocy nie wiele zostanie bo bedzie piekarnik w dolocie
-
Ciężki przypadek turbo.
grucha, n75, wezyki nadal problem z geometria itp.
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
nie ma nic wspolnego ze spadkiem mocy itp. Moze tylko wywalac checka jak jest nie sprawna
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
no jest, ale kazde turbo peka w seryjnym 1.8T szczegolnie w tych z katem. A co do DV to zdemontuj wyczysc, wcisjnij tloczek i zatkaj gorne wejscie, jak opada to znaczy, ze juz szrocik
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Co do logow no to problem z doladowaniem jest, sprawdz szczelnosc calego dolotu/wezy/ic + DV. No i problem z paliwem, jak masz manometr to sprawdz cisnienie na listwie wtryskowej na postoju i pod obciazeniem
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
nastepnym razem wrzucal logi bezposrednio na vaglogi.pl lub https://log.malonetuning.com/upload
-
ośka na quattro
W pelni Cie rozumiem, ale powtarzam, taniej Cie wyjdzie doprowadzenie nowego auta do ladu niz zabawa z quattro w tym =/
-
Prośba o ocenę logów 1.8 T BFB
Cos masz nie bardzo z mieszanka na PB i LPG to po pierwsze, mul wynika z bardzo wysokiej temp w dolocie, zastanow sie nad dolozeniem drugiego smica badz fmica, bedzie odczuwalna poprawa, no i cofa Ci zaplony
-
ośka na quattro
Dac sie da, ale akurat w b5 jest to totalnie nie oplacalne, lepiej sprzedaj swoj, kup w quattro i doprowadz do porzadku, szybciej, taniej i bez komplikacji
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
szukaj z b7 2.0 tfsi, 3.0 tdi lub 3.2 fsi
-
Wybór silnika
tutaj mowa o b6. Poza tym w b7 siedzi ten sam silnik co w b6 (bfb)
-
[B6 AWX] Dmucha + dymi
Czarny dym to oznaka niedopalonej mieszanki, a ten swist powietrza to napewno nieszczelnosc, takze po prostu brakuje powietrza mu bo gdzies ucieka. Sprawdz szczelnosc dolotu, ic, wszystkich wezy itp
-
1.8T AEB za wysokie ciśnienie doładowania ?
masz wskaznik doladowania? czy jak zmierzyles ile dmucha?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
tutaj zajrzyj
-
[A4 B7] Co jest przyczyną? Popychacze hydrauliczne, czy zły olej?
to wariator nie szklanki(moim zdaniem)
-
[BEX] Proszę o analize logów
tak uzywany. Jak cos to priv wal wysle fotki itp.
-
1.8t bfb i wtryski z bexa
Co do regulatora to bez roznicy, bo wydajnosc wtryskow i tak jest podawana przy 3b Pomysl ogolnie jest wykonalny, ale ja raczej bym sie w to nie bawil i po prostu odlozyl kase i zrobil to jak Bog przykazal.