Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Podniesienie mocy BEX Q.
Nie bawi sie w hybrydy bo trzeba sie bardziej do softa przylozyc, zeby z EGT nie przegiac itp. Turbo to co mowisz powinno ogarnac te 250, do tego przydaloby sie wrzucic fmic i conajmniej DP. Sprzeglo pewnie szybko da o sobie znac, wiec wtedy po prostu obij swoje kevlarem. Seryjna pompa jak zdrowa to rozmieni 300PS, takze Twoja ogarnie jak nie jest zajechana niewiadomo jak. TIPa nie trzeba ruszac jeszcze, chyba, ze planujesz pozniej atakowac cos wiecej typu 270+
-
Podniesienie mocy bfb
drugi smic(a najlepiej fmic), wtryski bex, a najlepiej z saaba 2.3T (czerwone) i program, DP tez by sie przydal(zdecydowanie odprezy uklad, da odczuwalny przyrost momentu), ale nie jest to jakies must-have. Sprzeglo seryjne ogarnie. No i heble faktycznie by sie przydaly, bo seryjne 1.8T nie hamuja wcale przy tej masie auta(mowa o 288/312, swapowac na 320)
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Witam, wrzuciles juz gwint Eibach pro street? Moglbys podzielic sie wrazeniami i opinia? jak z wytrzymaloscia, komfortem, sztywnoscia wzgledem 1BE/1BV? Pozdrawiam
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Witam, widzialem, ze miales(badz nadal masz) gwint eibach pro street S, moglbys podzielic sie opinia na jego temat? jak z wytrzymaloscia, komfort, sztywnosc itp? najlepiej w odniesieniu do zawieszenia 1BE/1BV. Pozdrawiam! PS: Sztos fura
-
Gwint Eibach
Witam, mam pytanie odnosnie gwintu Eibach pro street S KW (tak jak na foto) i zastanawiam sie czy jest sens to zakladac, czy to raczej gwint pokroju ta technix i mts, ten ma nie cale dwa lata przelotu, ale nie wiem ile kilometrow. Aktualnie mam zawias 1BE. Jak z komfortem w porownaniu z 1BE?
-
Wtryski BfB
280cc bodajze sa seryjne z 1.8T avj/bfb/amb.
-
Spalanie stukowe BEX.
zalej 98 i porownaj
-
Intercooler od a6c5 2.5tdi do 1.8t
mam intercooler z 1.8T jezeli potrzebujesz
-
Co zrobić z 1.9tdi 130km zeby zwiększyć moc
najpierw zastanow sie ile chcesz wyciagnac bo to sie scisle wiaze z pracami, ktore trzeba wykonac. Tak jak ktos wyzej napisal, sam program to okolice 170PS 370Nm
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
mozna mozna
-
Chiotuning A4 B6 1.8t tiptronic quattro
Pytasz o sam soft czy juz zmiana gratow?
-
Silnik 1.8t wytrzymałość
Ja tam sobie quattro dorzucilem, koszty praktycznie zadne w porownaniu do kosztu modow
-
Turbina z dobrego źródła
Jak chcesz Turbo konkretne to kontaktuj sie z Geremim na FB albo na google wyszukaj Geremi VAG Garage(na FB tez ma fanpage o tej nazwie) i kontaktuj sie telefonicznie bezposrednio
-
Audi a4 b7
Grzegorz wycenił mi polowe modow, ktore zrobilem 2x drozej niz zaplacilem za calosc. Estetyka, wykonanie itp tak samo bardzo dobra. Oczywiscie nie umniejszam Jemu, ale fakt faktem jest drogi tak samo i Tune-up
-
A4 B7 1.8T 163km wykres do analizy na PB i LPG
Dokladnie tak jak mowisz, ja bym sie bal dac im auto do softu jak nie potrafia nawet pomiaru normalnie wykonac
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Piekna jest A co do wydechu to turbinki musza czyms oddychac PS: Jak wrazenia z jazdy? (pewnie padlo to pytanie, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wertowac 14 stron
-
A4 B7 1.8T 163km wykres do analizy na PB i LPG
Z tych grup co wrzuciles jest git trzyma serie i wszystko gra
-
przeróbka Turbo k03 na hybryde z 2 tfsi????
tak
-
Prośba o analizę logów 1.8t bfb - ocena pracy silnika
Logi wygladaja w porzadku, na pewno byl chip bo po przeplywie wychodzi 200 kucy. Turbo wstaje normalnie, a nie trzyma cisnienie do konca bo to tylko seryjne k03 po nie znanym przelocie i to jest maksimum jakie wyciagniesz z tej turbinki.
-
Hamulce przód/tył
Tarcze Rotinger/Zimmerman i klocki Ferodo/Textar. Pozdrawiam
-
Chip tuning
samym softem do 190kunia
-
Audi a4 b7
Gregor10 masz najblizej, jeden z lepszych specjalistow w Polsce w zakresie modow, ale ceny ma wysokie. Co do wytrzymalosci motoru, seryjny blok/slupek wytrzymuje 400-420 nm, moc dochodzi wtedy do okolo 300-330km. Jezeli nie chcesz wymieniac nic z osprzetu to realnie mozesz wyciagnac DO 190km, ale w cieplejsze dni bedziesz odczuwac spadek mocy ze wzgledu na niska wydajnosc seryjnego intercoolera. Stosunkowo niskim kosztem jestes wstanie wyciagnac ZDROWE 200koni, jedyne co musialbys zrobic to wrzucic wtryski z saaba 2.3T albo 1.8T Bex i boczny intercooler z bexa.
-
B7 1.8T Modyfikacja na około 240KM Pomocy
Jak masz zamiar robic 240PS to nie musisz brac hybrydy k03s. Wystarczy zdrowa seryjna k03s. Wtryski duzo taniej dorwiesz od saaba 2.3T (koszt to 150zl), a fmic gotowy nie pasuje p&p, trzeba poprzerabiac, dorobic mocowania itp, wiec lepiej zlecic komus robote (w 1500zl powinienes z fmicem sie zamknac) no i na koniec strojenie. Wyzej ktos slusznie zauwazyl, ze bedziesz musial sprzeglo ogarnac i masz dwa proste sposoby - albo wyciagasz swoje i obijasz kewlarem albo wrzucasz sprzeglo z dociskiem z AWX i masz zapas(ogarnia 450nm).
-
B7 1.8 t mod pod gaz
Jak chcesz zrobic zdrowe 200koni to plan minimum wyglada tak: - wtryski z saaba 2.3T albo z bexa - drugi boczny intercooler z bexa - chip Warto wymienic cewki i swiece na nowe od razu; cewki beru, a swiece NGK PFR6Q. Wydech do tych mocy ogarnie seryjny, nawet z katem(o ile nie jest zatkany i jest 0 przedmuchu) No i oczywiscie samochod doprowadzic do porzadku nim zaczniesz modzic, w sensie wszystkie zaworki wezyki itp itd musza byc sprawne
-
Problemy z 1.8t BEX po chipie
Tak to jest jak sie zaczyna robic mody kiedy silnik i osprzet kuleje. Podstawa do zaczecia jakich kolwiek modyfikacji jest zdrowa seria. Wracajac do tematu jak chcesz ogarnac fure w pelni to uderzaj do Bialegostoku do Geremi VAG Garage