Treść opublikowana przez DivaynEays
-
przeróbka Turbo k03 na hybryde z 2 tfsi????
Ja mam u siebie k03 hybryde z wydatkiem na 340KM, aktualnie wyplulo 305-310 KM, wiecej nie wyciskalismy bo korby seryjne
-
Jak rozpocząć przygode z tuningiem?
Chcesz, zeby to bylo zdrowe 200 kucy czy raczej krolowa hamowni?
-
A4 B7 1.8T 163km wykres do analizy na PB i LPG
Kreski to sobie mozna w paintcie namalowac. Kolego zrob logi dynamiczne jak Bog przykazal i wtedy bedziemy mogli rozmawiac o tym co sie dzieje
-
Silnik 1.8t wytrzymałość
Pod 400PS nie potrzeba robic strokera, jedyne o co musisz zadbac to kuta korba, ale jak juz czapka pojdzie w dol to lepiej zrobic wszystko, zeby nie zagladac tam wiecej. A co do strokera to dopiero sens jest na 500+, wiec jak kiedys myslisz o tym to zrob to od razu, zeby 2x tej samej roboty nie robic.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam, podepne sie troche pod temat, ma ktos moze na sprzedaz podpore walu ori w dobrym stanie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam, od grzeje troche temat. Poszukuję jakiegoś zestawu (kompletnego) hamulcowego do 300konnego b6 1.8t(oska) 320/288 lub 345/300 tylko nie wiem od jakich modeli moze to pasować p&p.
-
Pompa Paliwa
O jakie przerobki chodzi dokladnie?
-
Pompa Paliwa
Tylko jak zmienie turbinke znow downpipe do roboty
-
Pompa Paliwa
ja wiem co i ile bedzie kosztowac, tylko na dzis dzien mam 2 tys dlatego chcialem cos zakupic i zamontowac, jedyne co mi przychodzi na mysl to wlasnie pompa. Jezeli nie dam rady wydac calosci na cos co moglbym z miejsca sobie zalozyc, to po prostu zaczne kupywac reszte czesci i schowam do szafki
-
Pompa Paliwa
Czyli w koncu jest to bezpieczne dla calego osprzetu czy wstrzymac sie z jej montazem az podniose moc? Wtryski raczej mam seryjne (nie sprawdzalem tego jeszcze), a zmieniac bede dopiero jak kase zbiore na calosc, zeby programu nie robic 2 razy bo po co placic dwa razy. I teraz taki troche off topic, mam na ta chwile do wykorzystania ok. 2 tys, a moc/moment koncowy, ktory chce uzyskac to 300km/400nm. I co moglbym zalozyc narazie, zeby nie wydawac kasy na program? (dodam, ze jeszcze nie jest zrobione nic na dobra sprawe) reszta dopiero po wakacjach najprawdopodobniej. Pozdrawiam
-
EGR uśniecie audi a4 b6
Wydaje mi sie, ze lepiej zaslepic miedziana blaszka. Tylko trzeba jeszcze komputerowo go wylaczyc, zeby bledami nie sypal
-
Pompa Paliwa
Moga byc jakies problemy zwiazane z takim cisnieniem panujacym w ukladzie? (w sensie czy moze miec to jakies negatywne skutki na calokształt)
-
Pompa Paliwa
Witam, mam pytanie odnośnie pompy paliwa Bosch 040 LINK TUTAJ . A konkretnie chodzi o to, czy podejdzie ona do a4 b6 avant 1.8T AVJ plug&play? czy potrzeba jakiejś rzeźby lub wymiany kołnierza mocującego? Jeżeli tak to co trzeba zrobić(i czy da się to zrobić samemu w miarę prosty sposób czy lepiej oddać to komuś do roboty) lub jaki kołnierz (linki mile widziane). Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź z góry!