Treść opublikowana przez DivaynEays
-
Słabe ładowanie.
Najpierw przejrzalbym przewody, klemy i masy, potem przyjrzal sie alternatorowi i akumulatorowi (sa odpowiednie sprzety do pomiaru parametrow aku)
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
dlatego ja zrobilem od razu 300+ i nie bede tykac juz chyba dalej, choc malo sie zrobilo po 2 tygodniach
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
320/288 lub 345/300 (druga opcja znacznie drozsza), a hamulce zaczynaja sie dopiero od 320mm, wczesniej to sa po prostu spowalniacze ?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
zycie jest za krotkie zeby jezdzic seryjnym(mulowatym) 1.8T
-
[BEX] Proszę o analize logów
no juz troche zmeczony zyciem, mozna sprobowac go wyczyscic/wypalic. W razie jakbys zdecydowal sie na wymiane to mam katalizator na sprzedaz wiec jak cos to priv
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Moze uda Ci sie wytargowac cene duzo nizsza jako korekte softu, mozliwe, ze nie skasuja Cie tyle ile tym razem
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
przyrost jest odczuwalny zdecydowanie, bez dwoch zdan, ale nie wiele drozszym kosztem mozna go powiekszyc o drugie tyle.
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
wrzucic wtryski z saaba 2.3T (duzo tansze niz te z bexa, a wydajniejsze, obrabiaja okolice 260 km) i dobrze by bylo wrzucic drugi smic z bexa, 2.5 tdi, 2.0 tfsi lub najlepiej fmic. DP pod ta moc nie jest musem, ale zawsze lzej dla turbinki, jak zrobisz ten zestaw to mozesz atakowac 210-215 qnia jezeli turbo zdrowe
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Na seryjnym osprzecie to jest bardzo rozsadny wynik. Nie ma co wiecej pompowac bo tylko go*no z tego wyjdzie. EDIT: a co do wykresu no to kreski bardzo ladnie poprowadzone, tylko zastanawia mnie czemu tylko do 6tys RPM pomiar byl robiony?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
i jak wrazenia?
-
1.8T BEX - prośba o analizę logów - przyśpiesza falująco.
Dokladnie, tez bym obstawil n75, ale upewnij sie najpierw, ze przewody od Nki cale sa ogolnie koszt nie duzy bo bodajze 140 zl w aso takze mysle, ze nie ma co cudowac
-
Ile kosztuje 250koni ?
Oczywiscie, ze nie ma. Koszty modow do 250-26X sa jeszcze tanie. Powyzej tego juz koszty diametralnie wzrastaja, wydech, kolektor swoje kosztuje i kazda kolejna niespodzianka co wyjdzie
-
Ile kosztuje 250koni ?
powodzenia na seryjnym kolektorze i wydechu 270+
-
A4 b7 1.8t bfb sam program + wycięcie kata
Roznica bedzie ogromna wgledem serii, seryjny soft jest strasznie wykastrowany. Na serii osprzecie wiecej jak 180-185 nie ma sensu robic, po pierwsze wtryski za malo wydajne (zaden zdrowy tuner nie wykorzysta powyzej 80% sprawnosci wtryskow) no i intercooler, seryjny to jest malo nawet na serie
-
Fmic + hybryda 1.9 AVF
z 3.0 TDI dobra opcja jest
-
A4 b7 1.8t bfb sam program + wycięcie kata
Tyle ile chcesz wyciagnac jest zdrowo rozsadkowo na serii osprzecie.
-
Fmic + hybryda 1.9 AVF
strojenie 500-1500 zalezy gdzie.
-
Fmic + hybryda 1.9 AVF
Jest taka jak kolega wyzej napisal, moze byc wszystko w porzadku, a moze byc problem z przeladowywaniem. Przyklad z zycia, szwagier ma wrzucony TIP, fmic, turbo hybryda i wydech 3", wszystko bez strojenia i nie ma problemow, jezdzi normalnie, kolejny przyklad kumpel zalozyl turbo z fmiciem samym i jest juz problem z przeladowywaniem.
-
1.8 T AVJ 150 km LOGI prośba o analizę logów
Filtr dawac daje roznice (stwarza m.in mniejsze opory co zwieksza przeplyw), ale nie o tym mowa. Co do logow to nic sie nie zmienilo, nadal problem z za niskim przeplywem i zaplonem + mieszanka. Jezeli masz mozliwosc to podmien przeplywke na sprawna i porownaj.
-
dodatkowa chłodniczka oleju
nad fmiciem. Foto zapozyczone z Geremi VAG Garage ?
-
1.8 T AVJ 150 km LOGI prośba o analizę logów
Jak chcesz DP to pisz do Tomek Kafara na FB, on ma w dobrych cenach. Jak sie nie zdecydujesz to mam kata w bdb stanie na opchniecie
-
1.8 T AVJ 150 km LOGI prośba o analizę logów
Przeplyw zanizony, powinien w serii byc 120g, mieszanka z tego powodu zapewne nie prawidlowa + problem z zaplonem
-
A4 b6 1.8t avj prośba o zerkniecie na logi przeładowuje
Przeladowuje turbo, mieszanka nie prawidlowa na PB, a na LPG to juz w ogole. Przed zaprowadzeniem do gazownika, ogarnij czemu jest problem na PB z mieszanka, bo zaden gazownik Ci tego nie wyreguluje.
-
A4 b7 kombi 1.8t bfb brak wystarczajacej mocy . logi do oceny
sai nie ma wplywu na to, takze nie martw sie. Jak bedzie sie wykrzaczal, to zrob jak kolega wyzej napisal, wyciac to fizycznie i softowo i koniec. Poza tym 1.8T seryjnie szalu nie robi, zrob sobie i jemu przysluge i walnij jakas mapke, calkiem odmieni to auto
-
A4 b7 kombi 1.8t bfb brak wystarczajacej mocy . logi do oceny
Gaz do regulacji i przyjrzalbym sie jeszcze n75 i wezykom podcisnienia, bo turbo Ci lekko przeladowuje.