Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BEX] Proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem, że co jakiś czas wywala mi bład: 16804 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold i wydaje mi się, że auto słabo przyśpiesza jak na ten silnik.

Ostatnio sprawiłem sobie kabel i porobiłem kilka logów.

Z tego co zdążyłem ogarnąć z forum, widzę, ze turbina wolno wstaje i mam duże korekcje w bloku 020. Czy oprócz tego widzicie jeszcze coś niepokojącego?

Grupa 002+115

Grupa 003+020

Grupa 033+118

Grupa 002+031+033

Grupa 090+091+093

Jak narazie wymieniłem świece i zalałem go 98 z orlenu, jednak nie widać dużej poprawy:

003+020 PB98

Zrobiłem też testy w BS w grupie 034, 036 i 046 jednak wszędzie wyszło OK.

Proszę o wskazówki co mógłbym jeszcze sprawdzić. Czy te problemy mogą być spowodowane przez zatkany katalizator?

Z góry dzięki!

Opublikowano

Czy te problemy mogą być spowodowane przez zatkany katalizator?

Tak.

Sprawdź też DV.

Opublikowano

Z tego co mogę Ci pomóc, to przepływomierz za mało pokazuje, cofanie zapłonu i turbo późno wstaje.

Sprawdź cewki i szczelność dolotu, w ostateczności musisz zdjąć i sprawdzić stan katalizatora, ale niech ktoś jeszcze się wypowie.

Opublikowano
  • Autor

Ten DV wystarczy sprawdzić przez dmuchnięcie?

Cewki były w 2013 wymieniane z okazji akcji serwisowe, to może jeszcze dobre są. W bloku 15 i 16 nie pokazuje nic.

A ile powinna przepływka pokazywać? Może tez mało pokazuje przez zatkany katalizator i zbyt mały przepływ powietrza?

Opublikowano

Masz i tak błąd kata więc możesz go wybić, żadnych dodatkowych błędów przez to nie przybędzie, a prawdopodobnie on jest teraz całą przyczyną wszystkich nieprawidłowości w logach.

Opublikowano
  • Autor

Zostawiłem dzisiaj auto u mechanika, ma wywalić kata i zobaczyć co sie będzie działo. Zobaczymy co z tego wyjdzie;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy takie szybkie pytanie. Po tym zdjęciu da się rozpoznać, czy katalizator nadaje się do wymiany?

 

IMG_20180504_174101.jpg

Opublikowano

no juz troche zmeczony zyciem, mozna sprobowac go wyczyscic/wypalic. W razie jakbys zdecydowal sie na wymiane to mam katalizator na sprzedaz wiec jak cos to priv

Opublikowano

Wywal załóż DP i zobaczymy co dalej. Zrób logi.

Opublikowano
  • Autor

Narazie na czwartek jestem umówiony na wywalenie srodka. Wrzucę logi po tej akcji;)

@DivaynEays ten na sprzedaż to używany?

Opublikowano
3 godziny temu, slaweg napisał:

Narazie na czwartek jestem umówiony na wywalenie srodka. Wrzucę logi po tej akcji;)

@DivaynEays ten na sprzedaż to używany?

tak uzywany. Jak cos to priv wal wysle fotki itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.