Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DivaynEays

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DivaynEays

  1. mozesz zrobic tak jak piszesz, albo mozesz po prostu wziac spryskiwacz (taki jak masz w plynie do mycia szyb) nalac wody wymieszac z mydlem i psikac na dolot jak bedzie lewe powietrze to na pewno zauwazysz, ze gdzies cos ucieka. A "niski" przeplyw mialem na mysli to, ze seryjne BFB powinno miec 130g/s~ z tego wychodzi, ze masz slaba serie (ale to rownie dobrze moze byc dlawione z innych przyczyn np zatkanego kata ale mniejsza o to narazie). Co do n75 to sprawdzic szczelnosc wezykow no i odpiac go i zrobic logi bez niego (w sensie odpiac wtyczke nie wezyki )
  2. Najpierw sprawdz szczelnosc dolotu, potem zerknij na n75 i wezyki, a potem niestety turbo do wgladu - pekniecia, grucha i WG. Przeplyw tez masz niski, takze slaba seria jest =/
  3. Zrob logi dynamiczne, bo przyczyn moze byc conajmniej kilka
  4. nie powinno byc oleju, tak jak wyzej kolega napisal, albo ktos dal d*py wymieniajac albo dal d*py nie przygotowujac odpowiednio
  5. ja pier*dole xD miszcze, doj**ac jak najwiecej cyferek, bedzie dobrze xDDDD
  6. ja przy nawiercano-nacinanych tarczach mam ferodo i zadnego halasu zwiazanego z tym nie zaobserwowalem, a z hamowania itp jestem zadowolony jak najbardziej.
  7. AVJ i BFB maja te same wtryski I tak jak wyzej, gotowce sobie odpusc bo one pisane nie pod aktualny stan silnika i osprzetu (a prawdopodobnie nawet nie pod ten sam osprzet).
  8. Narazie $$ brakuje, ale na tyl wpadnie 288 i na tym heble zostana (chyba, ze nie sposoba mi sie jak to lezy w 18-19" feldzie po tym jak je wloze to zmienie na zestaw z Ski lub cos podobnego). Co do hamowania to jest w zupelnosci wystarczajace do daily auta przy tym zestawie.
  9. Fakt dziwinie to wyglada, ale tak wlasnie wyglada chip na seryjnym osprzecie. Wtryskiwacze jako tako dadza rade ogarnac 180PS, jezeli pompujesz wiecej to licz sie z tym, ze zamkniesz wtryskiwacze w nizszej partii obrotow. Co do momentu to akurat ktos dosyc ladnie to poprowadzil, ale ja chyba osobiscie wolalbym zeby zrobil mi 280-290 stalego momentu w tym samym przedziale obrotow silnika t.j od 2800-5000/5200 Wracajac jeszcze do tego w ktorym momencie wystepuje moc max w Twoim wypadku, to jest to zdecydowanie za nisko nawet jak na seryjne wtryski (w obu przypadkach przed i po mapie). Na serii moc maksymalna powinienes miec przy odcince, a po chipie w okolicy 6tys RPM.
  10. ja mam 320mm na przodzie i 245mm na tyle, nowe tarcze i klocki z przodu a z tylu nie ruszane. Nie zaobserwowalem wspomnianego wyzej efektu nurkowania, auto hamuje jak zle dodam, ze mam ponad 300PS w aucie
  11. Potrzebujesz kompletnego silnika z osprzetem i wiazka. Skrzynia powinna podejsc z C5, ale reszte bedzie trzeba dosztukowac na potrzebny B6. Ewentualnie komplet wziac z S4b6/3.0/2.5TDI. Pomijajac to, ze powinienes zrobic jakies normalne hamulce i zawieszenie + opony pod ten silnik to koszt tej zabawy, zeby zrobic to z glowa to tak lekko liczac 20-25 tys (kwestia jak bardzo zmeczony motor bedzie)
  12. DivaynEays odpowiedział(a) na jaro1370 temat w Audi A4 B6/B7
    Spalanie jak najbardziej normalne, co do filtra - to kwestia co od niego oczekujesz?
  13. bogata mieszanka. Sprawdz szczelnosc, bo moze lewego powietrza lapie stad problem
  14. No caly czas mocno ubogo jest, pewnei dlatego i problem z zaplonem wystepuje. Wskazania przeplywki niby sa odpowiednie hmm
  15. Tak seria ma doladowanie 0.6bar.
  16. 1 sonda, przed katem
  17. Turbo dlugo wstaje + caly czas na bogato leci
  18. Sachs/bilstein. I nie nie trzeba wystarczy amorki ze sprezynami.
  19. Ten program to porazka jakas jest na jakim paliwie robiles logi ? 95 czy 98?
  20. tak teraz zdecydowanie lepiej choc wydaje mi sie, ze turbo troche wolno wstaje, ale moze mi sie zdawac
  21. jak masz sposobnosc to podmien n75 i sprawdz jeszcze raz
  22. odepnij n75 i zrob logi jeszcze raz
  23. DivaynEays odpowiedział(a) na Truemen temat w Audi A4 B6/B7
    550x180x65 wchodzi bez ciecia belki i bez rzezby w zderzaku + kratki sa na miejscu [mowa o serii zderzaku, w sline prawdopodobnie upcha sie wiecej]
  24. kazde 1.8T ma regulator w filtrze paliwa
  25. no nie dokonca w calym zakresie obrotow. Powinno byc 4bar + cisnienie doladowania (na podcisnieniu np powinno byc 3.3-3.4 bar), a na doladowaniu (w serii) 4,6-4,7 bar

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.