Treść opublikowana przez DivaynEays
-
A4 b7 1.8t bfb turbo późno wstaje.
Najpierw sprawdz szczelnosc dolotu, potem zerknij na n75 i wezyki, a potem niestety turbo do wgladu - pekniecia, grucha i WG. Przeplyw tez masz niski, takze slaba seria jest =/
-
A4 b7 1.8t bfb turbo późno wstaje.
Zrob logi dynamiczne, bo przyczyn moze byc conajmniej kilka
-
1.8t BFB falowanie obrotów
nie powinno byc oleju, tak jak wyzej kolega napisal, albo ktos dal d*py wymieniajac albo dal d*py nie przygotowujac odpowiednio
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
ja pier*dole xD miszcze, doj**ac jak najwiecej cyferek, bedzie dobrze xDDDD
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja przy nawiercano-nacinanych tarczach mam ferodo i zadnego halasu zwiazanego z tym nie zaobserwowalem, a z hamowania itp jestem zadowolony jak najbardziej.
-
wtryski audi a4 b6 1.8T
AVJ i BFB maja te same wtryski I tak jak wyzej, gotowce sobie odpusc bo one pisane nie pod aktualny stan silnika i osprzetu (a prawdopodobnie nawet nie pod ten sam osprzet).
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Narazie $$ brakuje, ale na tyl wpadnie 288 i na tym heble zostana (chyba, ze nie sposoba mi sie jak to lezy w 18-19" feldzie po tym jak je wloze to zmienie na zestaw z Ski lub cos podobnego). Co do hamowania to jest w zupelnosci wystarczajace do daily auta przy tym zestawie.
-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Fakt dziwinie to wyglada, ale tak wlasnie wyglada chip na seryjnym osprzecie. Wtryskiwacze jako tako dadza rade ogarnac 180PS, jezeli pompujesz wiecej to licz sie z tym, ze zamkniesz wtryskiwacze w nizszej partii obrotow. Co do momentu to akurat ktos dosyc ladnie to poprowadzil, ale ja chyba osobiscie wolalbym zeby zrobil mi 280-290 stalego momentu w tym samym przedziale obrotow silnika t.j od 2800-5000/5200 Wracajac jeszcze do tego w ktorym momencie wystepuje moc max w Twoim wypadku, to jest to zdecydowanie za nisko nawet jak na seryjne wtryski (w obu przypadkach przed i po mapie). Na serii moc maksymalna powinienes miec przy odcince, a po chipie w okolicy 6tys RPM.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja mam 320mm na przodzie i 245mm na tyle, nowe tarcze i klocki z przodu a z tylu nie ruszane. Nie zaobserwowalem wspomnianego wyzej efektu nurkowania, auto hamuje jak zle dodam, ze mam ponad 300PS w aucie
-
Swap 2.7 Biturbo co i jak
Potrzebujesz kompletnego silnika z osprzetem i wiazka. Skrzynia powinna podejsc z C5, ale reszte bedzie trzeba dosztukowac na potrzebny B6. Ewentualnie komplet wziac z S4b6/3.0/2.5TDI. Pomijajac to, ze powinienes zrobic jakies normalne hamulce i zawieszenie + opony pod ten silnik to koszt tej zabawy, zeby zrobic to z glowa to tak lekko liczac 20-25 tys (kwestia jak bardzo zmeczony motor bedzie)
-
Filtr powietrza
Spalanie jak najbardziej normalne, co do filtra - to kwestia co od niego oczekujesz?
-
1.8 T AVJ 150 km LOGI prośba o analizę logów
bogata mieszanka. Sprawdz szczelnosc, bo moze lewego powietrza lapie stad problem
-
1.8T 150km logi do oceny
No caly czas mocno ubogo jest, pewnei dlatego i problem z zaplonem wystepuje. Wskazania przeplywki niby sa odpowiednie hmm
-
A4 B6 1.8T AMB 170 TURBO DOLADOWANIE
Tak seria ma doladowanie 0.6bar.
-
a4 b6 1.8t logi
1 sonda, przed katem
-
1.8 T AVJ 150 km LOGI prośba o analizę logów
Turbo dlugo wstaje + caly czas na bogato leci
-
Zmiana zawieszenia z 1BE na 1BA
Sachs/bilstein. I nie nie trzeba wystarczy amorki ze sprezynami.
-
1.8t bex quattro po programie na 215KM
Ten program to porazka jakas jest na jakim paliwie robiles logi ? 95 czy 98?
-
Prośba o analizę logów, błąd 16683
tak teraz zdecydowanie lepiej choc wydaje mi sie, ze turbo troche wolno wstaje, ale moze mi sie zdawac
-
A4 B6 1.8T AMB 170 TURBO DOLADOWANIE
jak masz sposobnosc to podmien n75 i sprawdz jeszcze raz
-
A4 B6 1.8T AMB 170 TURBO DOLADOWANIE
odepnij n75 i zrob logi jeszcze raz
-
FMIC 2.5 TDI V6 BDG
550x180x65 wchodzi bez ciecia belki i bez rzezby w zderzaku + kratki sa na miejscu [mowa o serii zderzaku, w sline prawdopodobnie upcha sie wiecej]
-
Logi do diagnozy BFB 1.8 t
kazde 1.8T ma regulator w filtrze paliwa
-
Logi do diagnozy BFB 1.8 t
no nie dokonca w calym zakresie obrotow. Powinno byc 4bar + cisnienie doladowania (na podcisnieniu np powinno byc 3.3-3.4 bar), a na doladowaniu (w serii) 4,6-4,7 bar
-
Sztywny dolot czy jest sens
nie ma sensu, chyba, ze zamierzasz robic powyzej 240PS (ale to tez nie na seryjnej turbinie)