-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Dzięki za pomoc, teraz jestem znacznie spokojniejszy?
-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Ostatnio tankowałem 95 na BP, logi sa na benzynie. Jutro jadę ba kalibrację LPG, bo to jest główne paliwo u mnie.
-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Ok, udało mi się, albo przynajmniej tak myślę zrobić logi. Robiłem to pierwszy raz i sam, wiec zapis zaczyna się wcześniej niż powinien i kończy trochę później niż powinien. Będę wdzięczny jak by ktoś mógł okiem rzucić. 118 jest dwa razy, bo za pierwszym przeszkodził mi rowerzysta. http://vaglogi.pl/log-003_cZgHL9.html http://vaglogi.pl/log-002_87EqQP7.html http://vaglogi.pl/log-020_4T8H53.html http://vaglogi.pl/log-033_77NA8AH.html http://vaglogi.pl/log-115_abT2KP.html http://vaglogi.pl/log-118_Y143mSa.html http://vaglogi.pl/log-118_3AQuXzr.html
-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Trochę mnie zastanawia jeszcze, po programie ok, ale na oryginalnym sofcie przebieg mocy bardzo podobny. Może intercooler nie wyrabia?
-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Może to być wina wtryskiwaczy benzynowych? Z racji LPG nie były ostatnio długo używane, tylko przy starcie.
-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Wszystko jest seryjne. Dziwi mnie że na oryginalnym sofcie moment wyszedł 25Nm za duży w stosunku do katalogu, natomiast moc max 10km niżej i przy niższych obrotach niż katalogowo. Pomiar był robiony na pb95, zatankowanej gdzieś w styczniu chyba, auto ma instalacje LPG. Ale może faktycznie, czepiam się
-
Dziwny przebieg momentu obrotowego
Witam. Ma ktoś pomysł czemu u mnie przebieg momentu i mocy dziwnie wygląda. Na mój gust, moment nie powinien tak szybko opadać, co wiąże się z tym ze moc też jest trochę niższa. Turbina trzyma ciśnienie, zero błędów.
-
LPG Łódź - brc
Czesc, Zakladalem w Lodzi na Zlotnie w tym roku, BRC sq 32, butla 72 l, wczesniej zakladalem u nich do Golfa IV tez BRC, przez 5 lat zero problemow. Zaklad nazywa sie BLOKMAN http://www.blokman.pl/
-
Spociki Łódzkie
Witam. Jest ktoś z okolic Łodzi kto pomoże zakodować moduł ABS. Nie mam sprzętu by to zrobić samemu. Mam błędy G85 ,Control Module for Airbags (J234) , 4687 Coderung/variante der steuergerate prufen, podejrzewam że uwaliłem kodowanie. nr sterownika to 8E0910517B, znalazłem że poprawne kodowanie do tego sterownika sterownika to 0004402
-
Pali się ESP po montażu tempomatu i FIS - G85
Witam Na wstępie chciałem zaznaczyć ze jestem tu nowy, proszę więc o wyrozumiałość, audi posiadam od dwóch tygodni. Dołożyłem tempomat i manetkę do FIS. Wszystko pięknie działa, zaświeciła się niestety lampka ESP i nie zgasła po przejechaniu kilku kilometrów (zwykle po odłączeniu akumulatora gasła po przejechaniu kilku km) Pojawił się błąd G85 w module ABS. Napisze ktoś jak krowie na rowie jak zrobić kalibrację czujnika skrętu ? Niestety mój kabelek/ bądz Vag, uzywałem 3.11 nie chce się łączyć z modułem ABS. Błąd sczytałem używając VAG+K+CAN Comannder i kabelkiem vag k+can 3.6. Da się w tym programie zrobić adaptację ?