-
a4 b5 1,8 ajl quattro ciśnienie paliwa na listwie
Witam! Orientuje sie ktoś jakie powinno być poprawne ciśnienie paliwa na listwie? Mierzyłem na biegu jałowym mam 3,2 a pod pełnym obciążeniem 5 bar. Powinna być taka duża różnica??
-
Audi a4 b6 1,8t bex sonda lambda logi
Mam pytanie odnoście sondy lambda. Jakie wartości są wskazane voltage i lambda % ... ?
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
wgrać serię? tzn nowy soft?
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Witam trochę to trwało ale i sporo sprawdziłem katalizator jest ok ciśnienie benzyny na listwie też trzyma ok 4,5bar zawór n75 kupiłem nowy dalej zero zmian... dolot sprawdzony też przecieków brak... pozostaje tylko turbo?
-
Audi a4 b5 1,8t ajl quattro logi do analizy
Witam mógłby ktoś rzucić okiem na logi z audi a4 b5 1,8t ajl lpg Auto po programie po kapitalnym remoncie silnika... turbo nie było ruszane... oto logi przeprowadzone na gazie i benzynie : 001 plus 013 http://vaglogi.pl/log-001_013_qZaB1.html 002 plus 007 http://vaglogi.pl/log-002_007_15Z2i.html 003 plus 025 http://vaglogi.pl/log-003_025_9UXx5.html pb 001plus 013 http://vaglogi.pl/log-001_013_W0Hhke.html 002plus 007 http://vaglogi.pl/log-002_007_8D7KN.html 003plus 025 http://vaglogi.pl/log-003_025_8Ro4uM.html
-
Audi a4 b6 1,8t bfb Logi do analizy
Witam mógłby ktoś rzucić okiem na logi Audi a4 b6 1,8 t bfb silnik po programie wyciętym katalizatorze. Auto z instalacją gazową wydaje mi się że do regulacji po wycięciu kata... Silnik przerywa na wyższych obrotach na gazie bardzo mocno na benzynie mniej. Był przestawiony rozrząd o jeden ząb... wszystko jest już ustawione jak należy mimo to nie ma mocy takiej jakiej powinno mieć.Oto logi 003 plus 033 pb http://vaglogi.pl/log-003_033_yQjL6E.html lpg http://vaglogi.pl/log-003_033_0FnM0l.html 115 plus 118 pb http://vaglogi.pl/log-115_118_2HQP78L.html lpg http://vaglogi.pl/log-115_118_0OGwv.html
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Tylko że jak do tej pory było wszystko ok soft może też nawalić?? auto stało ok dwóch tygodni pierwsze odpalenie i zauważalna zmiana mocy... zamówiłem już zegar do pomiaru cisnienia na listwie wtryskowej potem następny w kolejce jest kat. Przeczyszczenie n75 nic nie kosztuje też spróbuje.
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Pomiar zrobiłem na jałowym biegu kilka sekund. w miedzy czasie zrobiłem tez test kata... jest do wymiany ale żadnych błędów nie miałem check engine itp... tylko że kat ma się nijak do zapłonu i dawki paliwa.. W przyszłym tygodniu postaram się zmierzyć to ciśnienie konkretnie pod pełnym obciążeniem.
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Logi o których mówił przem8 3 plus 20 http://vaglogi.pl/log-003_020_4UUH3.html Sprawdziłem ciśnienie na listwie... 4 bary są co prawda tylko chwilę bo mój prowizoryczny układ się rozszczelnił... Powinienem powtórzyć i podczas jazdy sprawdzić?
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Raczej sam program auto kupilem już z tym. O innych przeróbkach nic nie wiem. Cisnienie paliwa i wtryskiwacze jak najlepiej sprawdzić?
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Odświeżyłem powinno teraz działać.
-
blazejten zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Auto stało nie używane ok 2 tygodnie. Po tym czasie zauważyłem jest mniej żwawe. Audi ma chipp na 220km. Zrobiłem logi 115 plus 118 http://vaglogi.pl/log-115_118_6Ak9Q07.html 002 plus 033 http://vaglogi.pl/log-002_033_s42K0.html