Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T AMB 170KM


Miskovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ten silnik był tylko na USA czy na Europę też? 

Części z BFB lub AVJ będą pasowały p&p? 

Edytowane przez Miskovsky
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMB byl tylko USA, a co do czesci zalezy ktore ;) BFB z tego co kojarze jest 1;1 taki sam jak AMB, ale AVJ ma inna budowe odmy poza tym to to samo :)

Edytowane przez DivaynEays
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, DivaynEays napisał:

AMB byl tylko USA, a co do czesci zalezy ktore ;) BFB z tego co kojarze jest 1;1 taki sam jak AMB, ale AVJ ma inna budowe odmy poza tym to to samo :)

Rozumiem dzięki za odpowiedź :)

Większość aut za oceanu sprowadzanych do nas to kicha i bite czy raczej dobre egzemplarze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Miskovsky napisał:

Większość aut za oceanu sprowadzanych do nas to kicha i bite czy raczej dobre egzemplarze? 

99% to bite w mniejszym lub większym stopniu. Jeśli było uszkodzone, a nie ma dokumentacji fotograficzne przed naprawą to daj sobie spokój lub przynajmniej zacznij od porządnego sprawdzenia pod kątem blacharki (wstawiana ćwiara, spawane podłużnice itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, przem8 napisał:

99% to bite w mniejszym lub większym stopniu. Jeśli było uszkodzone, a nie ma dokumentacji fotograficzne przed naprawą to daj sobie spokój lub przynajmniej zacznij od porządnego sprawdzenia pod kątem blacharki (wstawiana ćwiara, spawane podłużnice itp.)

W ogłoszeniu jak to handlarz twierdzi że nie bite wybieram się w weekend ja obejrzec z miernikiem, zobaczymy co to będzie jak bardzo ulep to odpuszczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innych jak uszkodzonych aut nie oplaca sie sprowadzac z USA bo wyjdzie po prostu duzo drozej niz europejczyk ;) kwestia tylko jak mocno uszkodzona, bo co innego wymieniony przod a co innego dospawany dach i dwie cwiartki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DivaynEays napisał:

Innych jak uszkodzonych aut nie oplaca sie sprowadzac z USA bo wyjdzie po prostu duzo drozej niz europejczyk ;) kwestia tylko jak mocno uszkodzona, bo co innego wymieniony przod a co innego dospawany dach i dwie cwiartki :D

Myślę że jak był robiony to nikt go pod miernik nie malował xd Sprawdzałem na kilku stronach po vinie raporty lecz te darmowe no i na żadnej stronie nie wyskoczyło mi żeby był uszkodzony czekam na datę pierwszej rejestracji która gościu ma mi wysłać smsem bo auto ponoć jest już trochę czasu w PL i ktoś nim śmiał po Polskich drogach więc sprawdzę na historiapojazdu ile auto w kraju itd :)

Edytowane przez Miskovsky
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie trochę ilość poprzednich właścicieli pojazdu, tak to by wychodziło że auto nie bite, raporty te są z strony historiapojazdu.gov.pl 

Wszyscy właściciele z Małopolski dopiero teraz ten handlarz z Śląskiego. 

Screenshot_20180709-210116.png

Screenshot_20180709-210055.png

Screenshot_20180709-210042.png

Screenshot_20180709-210048.png

Edytowane przez Miskovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...