-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
Korzystając z tego, że sypneło śniegiem postanowiłem dać chwilę spokoju czwóreczce, która spoczeła w garażu. Wyciągnąłem więc lampy i postanowiłem coś z Nimi zrobić. Oddane zostały do plastikarza na rozklejenie z racji tego że nie chciałem się z tym siłować bo ten klej jest podobno mega twardy. Po rozklejeniu zabieram się za czyszczenie i malowanie lamp od środka. Lampy przed "operacją" Gotowe, wyszlo mega
-
Otwór piasty a felgi
Witam, mam do zakupienia felgi 18' tylko, że otwór w feldzie ma 65mm a mojej piasty 57.1mm. Wiem, że można zastosować pierścienie centrujace. Ktoś miał podobny przypadek z takimi otworami i czy wszystko gra po zastosowaniu pierścieni? Jestem zielony w tym dlatego pytanie jak to działa i czy warto, bo felgi mi sie podobają
-
Znaczenie ET Felgi
Mam do kupienia felgi AEZ XYLO. ET 35 8J 5X112. Podejdą do B6 z zawieszeniem 1BE? Nie będzie ocierać?
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Już zakupiłem MANN, wszystko cacy.
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Zagadka rozwiązana na 99% i jestem w szoku. Padł filtr paliwa i benzyna dostawała się do filtra węgla aktywnego i powodowało to drgawki. Czy ktoś mi może powiedzieć czy ten filtr może być podróbką?
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Jak ten zaworek wymienić? Gdzie On się znajduje? To jutro Sobie sam to wymienie jeśli to nie jest wielka sztuka. Póki co jestem zielony jeśli chodzi o mechanike.
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Lipa, komp nie działa. Sprawdziliśmy cewki. Jedna jakoś niedomagała. Pojechałem kupiłem nówkę BERU i dalej ten sam problem. Tylko, że sprawa jest tego typu, co nie zamienimy cewki na cylindrach to problem jest tylko przy tej BERU. Jakieś pomysły?- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Jutro będzie podpięty pod poważniejsze urządzenie ?- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Jutro jestem umówiony z mechanikiem, póki co nic nie wiem. W drodze powrotnej zapalił mi się check. Podłączyłem mój skaner i wyrzuciło coś takiego:- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Witam, problem następujący. Po trasie 250km autostradą zjechałem na postój i kiedy stanąłem buda zaczeła się telepać. I tak aż do teraz mam, ale tylko na bardzo niskich obrotach, tylko kiedy stoje w miejscu. W trasie idealnie. Dodam, że na benzynie telepie gorzej niż na gazie. Check mi nie wywalił, nie mam aktualnie możliwości podpiąć VAGa. Od czego najlepiej zacząć? Gaz, multitronic BFB.- Znaczenie ET Felgi
bardzo będą schowane przy ET40?- Znaczenie ET Felgi
A4 B6 zawias 1BE, felgi AEZ 5x112 ET40 8Jx18H2. Będą pasowały? Z oponkami 225/40/18.- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
allegro.pl/liqui-moly-1307-1856-high-tech-synthoil-5w40-5l-i6908620653.html Powiedzcie co sądzicie o Tym oleju. Cena dziwnie zaniżona czy dla Was raczej w porządku. Nie chce się natknąć na podróbkę a różne ceny są w internecie.- Znaczenie ET Felgi
Jakie będzie najoptymalniejsze ET, tak zeby nie były schowane ani zeby za bardzo nie wystawaly? - BFB - rzucanie silnikiem na postoju