Treść opublikowana przez m_kott
-
Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan
Korzystając z tego, że sypneło śniegiem postanowiłem dać chwilę spokoju czwóreczce, która spoczeła w garażu. Wyciągnąłem więc lampy i postanowiłem coś z Nimi zrobić. Oddane zostały do plastikarza na rozklejenie z racji tego że nie chciałem się z tym siłować bo ten klej jest podobno mega twardy. Po rozklejeniu zabieram się za czyszczenie i malowanie lamp od środka. Lampy przed "operacją" Gotowe, wyszlo mega
-
Otwór piasty a felgi
Witam, mam do zakupienia felgi 18' tylko, że otwór w feldzie ma 65mm a mojej piasty 57.1mm. Wiem, że można zastosować pierścienie centrujace. Ktoś miał podobny przypadek z takimi otworami i czy wszystko gra po zastosowaniu pierścieni? Jestem zielony w tym dlatego pytanie jak to działa i czy warto, bo felgi mi sie podobają
-
Znaczenie ET Felgi
Mam do kupienia felgi AEZ XYLO. ET 35 8J 5X112. Podejdą do B6 z zawieszeniem 1BE? Nie będzie ocierać?
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Już zakupiłem MANN, wszystko cacy.
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Zagadka rozwiązana na 99% i jestem w szoku. Padł filtr paliwa i benzyna dostawała się do filtra węgla aktywnego i powodowało to drgawki. Czy ktoś mi może powiedzieć czy ten filtr może być podróbką?
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Jak ten zaworek wymienić? Gdzie On się znajduje? To jutro Sobie sam to wymienie jeśli to nie jest wielka sztuka. Póki co jestem zielony jeśli chodzi o mechanike.
-
BFB - rzucanie silnikiem na postoju
- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Lipa, komp nie działa. Sprawdziliśmy cewki. Jedna jakoś niedomagała. Pojechałem kupiłem nówkę BERU i dalej ten sam problem. Tylko, że sprawa jest tego typu, co nie zamienimy cewki na cylindrach to problem jest tylko przy tej BERU. Jakieś pomysły?- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Jutro będzie podpięty pod poważniejsze urządzenie ?- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Jutro jestem umówiony z mechanikiem, póki co nic nie wiem. W drodze powrotnej zapalił mi się check. Podłączyłem mój skaner i wyrzuciło coś takiego:- BFB - rzucanie silnikiem na postoju
Witam, problem następujący. Po trasie 250km autostradą zjechałem na postój i kiedy stanąłem buda zaczeła się telepać. I tak aż do teraz mam, ale tylko na bardzo niskich obrotach, tylko kiedy stoje w miejscu. W trasie idealnie. Dodam, że na benzynie telepie gorzej niż na gazie. Check mi nie wywalił, nie mam aktualnie możliwości podpiąć VAGa. Od czego najlepiej zacząć? Gaz, multitronic BFB.- Znaczenie ET Felgi
bardzo będą schowane przy ET40?- Znaczenie ET Felgi
A4 B6 zawias 1BE, felgi AEZ 5x112 ET40 8Jx18H2. Będą pasowały? Z oponkami 225/40/18.- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
allegro.pl/liqui-moly-1307-1856-high-tech-synthoil-5w40-5l-i6908620653.html Powiedzcie co sądzicie o Tym oleju. Cena dziwnie zaniżona czy dla Was raczej w porządku. Nie chce się natknąć na podróbkę a różne ceny są w internecie.- Znaczenie ET Felgi
Jakie będzie najoptymalniejsze ET, tak zeby nie były schowane ani zeby za bardzo nie wystawaly?- Znaczenie ET Felgi
No właśnie najlepiej jakbym nie wrzucał dystansów. Obejdzie się bez, tak zeby nie siedziały w środku?- Znaczenie ET Felgi
Mam na oku felgi 5x112 8j et 48 18'. Będą pasować do A4 B6? I jakie najlepiej oponki dobrać do nich? Myślałem nad 225/40/18. Zawias 1BE- Wymiana oleju - multitronic
Przymierzam się po wakacjach do wymiany oleju w skrzyni automatycznej multitronic. Pytania są następujące: Jak najlepiej wymieniać olej - dynamicznie czy statycznie? Olej był już wymieniany jakies 2 lata temu. Po drugie: Co z filtrami? Wymienia się je czy nie? Słyszałem, że filtry są bardzo drogie i potrzeba do tego rozebrać skrzynie. W jakich pieniądzach mozna się zmieścić z wymiana statyczna a w jakich z dynamiczną?- Piszczące hamulce po wymianie
Mam to samo, przy większych prędkościach 0 pisków.- Piszczące hamulce po wymianie
Ostatnio wymieniałem klocki TRW na ATE. Tarcze zostawiłem te same ze względu na stan. Wczesniej piszczały przed wymiana. Myślałem że to przez kończące się klocki dodatkowo TRW ktore znane są z piszczenia. Teraz założyłem ATE a problem dalej ten sam. Jakies rady?- Prześwit
Dzięki wielkie za odpowiedź ?- Prześwit
- Prześwit
- Prześwit
Jeśli już to po 280kkm ?- Prześwit
To normalne, że auto tak siedzi? Chce włożyć felgi 18' i nie wiem czy ten prześwit jest taki jak być powinien czy nie. Dodam, że obniżany nigdy nie był raczej. - BFB - rzucanie silnikiem na postoju